سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام کارشناسی ارشد

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد درواقع سکوی پرش و پل عبور برای مقطع دکتری می باشد و دانشجویانی که قصد ورود به مقطع دکتری را دارند پس از گذراندن دوره کارشناسی با ورود به مقطع کارشناسی ارشد  به صورت تخصصی در بخش های مختلف رشته خود وارد می شوند.هر ساله تعداد زیادی از افراد متقاضی ورود به بخش تحصیلات تکمیلی می باشند. دانشگاه آزاد نیز هر ساله پذیرای تعداد کثیری از متقاضیان ورود به این مقطع تحصیلی می باشد.

زمان و نحوه ی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد طبق روال گذشه در اوایل آذر ماه هم زمان با کنکور ارشد سراسری شروع می شود. و دانشجویانی که دوره کارشناسی خود را به اتمام رسانده اند ، و یا در حال اتمام می باشند در این آزمون ثبت نام می کنند. دانشجویان عزیز برای ثبت نام در این دوره باید به سایت سنجش که متولی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد هم برای دانشگاه آزاد و هم برا ی دانشگاه سراسری می باشد مراجعه نمایند.پس از ورود به سایت در بخش کارشناسی ارشد وارد شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. البته لازم به ذکر می باشد که شما می توانید با گروه آموزشی سفید در زمینه ثبت نام و هم مشاوره تحصیلی در ارتباط باشید.

 

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

تلگرام دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

در مقطع کارشناسی ارشد یکی از مهم ترین مسائل که باید مورد توجه قرار گیری انتخاب رشته در این مقطع می باشد ، با توجه به اینکه تحصیل در این مقطع جنبه تخصصی دارد و افراد باید تخصص خود را مشخص آینده شغلی خود را تعیین نمایند انتخاب رشته از اهمیت زیادی برخوردار است.ثبت نام و آزمون کارشناسی ارشد برای آزاد و سراسری در واقع یکی می باشد ولی انتخاب رشته این دو دانشگاه متفاوت با یکدیگر انجام می گیرد بدین منظور در دانشگاه آزاد داوطلبین پس اعلام نتایج نسبت به انتخاب رشته اقدام می نمایند.از این رو در این زمان مشاوره تخصصی در این زمینه و در این مقطع زمانی از اهمیت زیادی برخوردار است. گروه آموزشی سفید نیز در این زمینه آماده ارائه مشاوره های تخصصی برای داوطلبین این مقطع تحصیلی در دانشگاه آزاد می باشد.

منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

یکی از مهمترین عوامل موفقیت در هر آزمونی استفاده از ابزار های مناسب و در کنار هم قرار دادن این ابزار برای آن آزمون می باشد. کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز از این قاعده مثتسنی نیست. با توجه به این که داوطلبین کارشناسی ازد با حجم زیادی از منابع روبه رو هستند عزیز کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانند برای اطلاع دقیق از منابع اصلی این آزمون با مشاورین گروه آموزشی سفید تماس بگیرند.

دوستان عزیز می توانند برای اطلاعات تکمیلی به ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، ثبت نام کارشناسی ارشد ، دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷  مراجعه فرمایید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

 

 

منبع : ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور