سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد

بنیاد شهید با در نظر گرفتن نیاز بالا و همچنین اهمیت بسیار زیادی که در جهت آموزش در مدارس احساس می شود اقدام به تاسیس مدارس شاهد نموده است. و در مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم اقدام به جذب محصلین می نماید. این مدارس با بهره مندی از امکانات آموزشی و پژوهشی مدرن  توانسته است  به میزان قابل توچهی رضایت دانش آموزان و والدین را کسب نماید. در این مقاله در مورد زمان و نحوه ثبت نام در مدارس شاهد مطالبی چند عنوان می شود به امید این که مورد استفاده داوطلبان عزیز قرار گیرد.

زمان ثبت نام مدارس شاهد

در مقطع ابتدایی مدارس شاهد به طور معمول از اوایل خرداد تا اواسط همین ماه نسبت به ثبت نام محصلین اقدام می نمایند و سامانه ثبت نام برای مقطع متوسطه اول را در باز زمانی اول تیر ماه تا اواسط تیر ماه فعال می سازند و برای متوسطه دوم نیز همین بازه زمانی البته با کمی اختلاف فعال می شود.لازم به یاد آوری است که این بازه زمانی به صورت تقریبی و با توجه به سنوات گذشته بیان شده است دوستان برای اطلاع دقیق و همچنین مشاوره تحصیلی می توانند با مشاورین گروه آموزشی سفید در بخش مدارس شاهد تماس حاصل نمایند.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

شرايط عمومی ثبت نام مدارس شاهد

برای ثبت نام در مدارس شاهد با توجه به نداشتن آزمون ورودی یک سری شرایط در دو بخش عمومی و علمی توسط مدارس شاهد در نطر گرفته شده است ، که ابتدا به مرور شرایط عمومی می پردازیم.

دانش آموز صلاحيت اخلاقی و رفتاری را دارا باشد.

دانش آموز شئونات را رعایت و متناسب با دوره تحصیلی و سن خود پوشش مناسب را دارا باشند.(خصوصاً حجاب برتر براي دانش‌آموزان دختر)

الزام به رعایت مقررات آموزشی و انضباطی مختص به مدارس شاهد

محل سکونت داوطلبان باید در محدوده تعیین شده ( محدوده مدارس منطقه ) باشد.

شرایط علمی ثبت نام در مدارس شاهد

شرايط ثبت نام در پايه اول ابتدايي : دارا بودن شرايط عمومي وکسب امتیاز لازم طبق جدول امتیازات

شرايط ثبت نام در متوسطه اول: به دست آوردن مقياس خيلي خوب در همه دروس يا به دست آوردن مقياس خوب در حداكثر  ۱ درس و خيلي خوب در بقیه دروس در امتحانات  نوبت دوم پايه ششم ابتدايي سال تحصيلي قبل و كسب امتياز لازم

شرایط ثبت نام در متوسطه دوم : قبول خرداد در پايه نهم با معدل كل حداقل ۱۶ وكسب شرايط ورود به شاخه و رشته مورد نظر بر اساس نمونه برگ هدايت تحصيلی و كسب امتياز لازم

دوستان عزیز جهت اطلاع از سایر ضوابط ثبت نام در مدارس شاهد می توانید با مشاورین گروه آموزشی سفید تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

کانال تلگرام گروه آموزشی سفید

نحوی ثبت نام مدارس شاهد

تمام مراحل ثبت نام مدارس شاهد به صورت اینترنتی و از طریق سایت سجا به نشانی اینترنتی www.saja.medu.ir صورت میگیرد. داوطلبان عزیز توجه فرمایید که حتما در بازه زمانی مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نمایید چرا که به دلیل اینترنتی بودن مراحل ثبت نام متاسفانه پس از گذشت مهلت ثبت نام سامانه ثبت نام غیر فعال می شود. به هنگام ورود به سامانه سجا پس از کلیک کردن بر روی کادر زرد رنگی که عنوان ثبت نام مدارس شاهد بر روی آن قرار گرفته به بخش ثبت نام وارد می شوید. سپس در این بخش با وارد کردن کد ملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز وارد سامانه اینترنتی ثبت نام در مدارس شاهد می شوید که برای هر داوطلبی پروفایل شخصی در نظر گرفته شده است. در این بخش با تکمیل اطلاعات شخصی و همچنین قرار دادن امتیازاتی که مربوط به شرایط پذیرش می باشد ، ثبت نام اولیه را به اتمام می رسانید. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید ثبت نام اولیه شما از طریق سایت مدارس شاهد زمانی تکمیل خواهد شدکه برای شما کد رهگیری ثبت نام صادر شده باشد و شما باید این کد رهگیری را تا زمان اعلام نتایج اصلی مدارس شاهد در نزد خود نگه داشته باشید.

زمان اعلام نتایج مدارس شاهد

نتایج مدارس شاهد معمولا یک هفته پس از اتمام ثبت نام اولیه بر روی سایت سجا به نشانی اینترنتی www.saja.medu.ir قرار می گیرد. داوطلبین عزیز با وارد کردن کد ملی و شماره سریال شناسنامه  وارد پروفایل می شوند و نتایج ثبت نام نهایی خود را مشاهده می کنند و در صورت دارا بودن شرایط ثبت نامی با در دست داشتن اصل مدارک در بازه زمانی مقرر نسبت به ثبت نام حضوری اقدام می نمایند.لازم به یادآوریست که در صورت عدم مراجعه حضوری در موعد مقرر ، به منزله انصراف از ثبت نام می باشد.

خوانندگان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات دقیق تر و یا مشاوره تحصیلی با گروه آموزشی سفید در ارتباط باشند. همچنین به لینک ثبت نام مدارس نمونه دولتی ، میزان شهریه مدارس تیزهوشان ، میزان شهریه مدارس غیر انتفاعی مراجعه فرمایید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

منبع : ثبت نام مدارس شاهد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور