سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور در با گذشت چند دهه از فعالیت خود در امر آموزش در سطح کشور توانسته است با جذب بالایی از دانشجویان خود را به عنوان برند قابل اتکایی در امر آموزش بخصوص در زمینه تحصیلات تکمیلی نشان دهد. این دانشگاه در بخش تحصیلات تکمیلی و در مقطع کارشناسی ارشد به سه روش اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.این سه روش عبارتند از

۱- ثبت نام از طریق کنکور کارشناسی ارشد 

۲-  ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور

۳- ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

در زمینه دو روش اول قبلا به صورت اجمالی توضیحاتی داده ایم اما هدف اصلی در این مقاله ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می باشد.

طریقه ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

داوطلبین عزیز برای ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور همچون دیگر ثبت نام های دانشگاه پیام نور باید از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.برای این منظور ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شده و با کلیک بر روی گزینه پیام نور وارد بخش اختصاصی دانشگاه پیام نور در سایت سنجش شده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

معمولا  ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در آذر ماه هر سال و از اوایل آذر ماه تا اواسط این ماه به طول می انجامد. البته این تاریخ نیز به مانند سایر تاریخ های ثبت نام ممکن است کمی تغییر پیدا کند از این رو برای کسب اطلاع دقیق از زمان ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می توانید به سایت سنجش مراجعه نموده و یا از طریق گروه آموزشی سفید نسبت به زمان دقیق آن کسب اطلاع نمایید. در مورد زمان برگزاری آزمون نیز به همان نسبت ممکن است تغییراتی رخ دهد ولی معمولا  اواسط اسفند ماه را می توان برای برگزاری این آزمون تخمین زد.لازم به یاد آوریست که کارت ورود به جلسه نیز همچون سایر آزمون ها یک هفته قبل از این تاریخ بر روی سایت سنجش قرار می گیرد.

تلگرام دانشگاه پیام نور

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

منابع آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

طریقه آماده سازی برای آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور با سایر آزمون ها تفاوت فاحشی دارد و آن به این صورت می باشد که قبل از برگزاری و حتی ثبت نام آزمون برای هرکدام از رشته های تحصیلی که داوطلبین خواهان ادامه تحصیل در آن می باشند ، منابعی از قبل تعیین شده است.در این زمینه حتی عنوان کتابی که از آن آزمون گرفته می شود ، انتشارات ، نویسنده و حتی فصولی که باید خوانده شود از قبل مشخص می باشد.داوطلبین عزیز می توانند برای اطلاع دقیق از منابع آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور  برای تمامی رشته ها با گروه آموزشی سفید در تماس باشند.

همچنین لازم به یاد آوریست که برای داوطلبین عزیز این امکان وجود دارد تا بدون توجه به رشته کارشناسی خود نسبت به ثبت نام  و تحصیل در بخش فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور اقدام نمایند ، البته در صورتی که رشته کارشناسی پذیرفته شدگان مرتبط با رشته ارشد آنها نباشد با صلاح دید گروه آموزشی تعدادی واحد به عنوان پیش نیاز به آنها تعلق می گیرد. البته این امکان برای رشته های مهندسی معماری و طراحی شهری به دلیل عدم امكان برگزاری آزمون پروژه عملی طراحی وجود ندارد.همچنین مطلب دیگری که لازم به بیان می باشد این است که داوطلبین در صورت قبولی در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور به تعداد واحد هایی که آزمون داده اند واحد پاس شده برای آنها منظور می گردد که معمولا هشت تا ده واحد می باشد.

داوطلبین عزیز برای برای کسب اطلاعات تکمیلی به ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه پیام نور ، میزان شهریه دانشگاه آزاد ، مشاوره تحصیلی مراجعه فرمایند.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید
 
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور