سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد بابل

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد بابل

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد بابل

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برای نیمسال تحصیلی بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. ثبت نام در دانشگاه آزاد بابل در رشته های مختلف و مقاطع مختلف صورت می پذیرد. داوطلبان می توانند با توجه به شرایط خود در یکی از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بابل ثبت نام نمایند. در ادامه مقاله لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بابل و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بابل ارائه شده است:

کانال تلگرام دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بابل در مقطع کارشناسی پیوسته

دانشگاه آزاد بابل در مقطع کارشناسی پیوسته بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. برای ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته این دانشگاه داوطلبان حتما نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارند و بدون داشتن مدرک پیش دانشگاهی نمی توانند در این مقطع ثبت نام نمایند. در زیر لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد بابل آورده شده است:

رشته ها : زبان و ادبیات فارسی ، زبان و ادبیات عربی ، مترجمی زبان عربی ، فلسفه و حکمت اسلامی ، ادیان و عرفان ، فقه و مبانی حقوق اسلامی ، تاریخ و تمدن ملل اسلامی ، آموزش الهیات و معارف اسلامی ، پژوهشگری اجتماعی ، آمزش علوم اجتماعی ، علوم تربیتی ، روانشناسی ، حقوق ، علوم اقتصادی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت صنعتی ، علم اطلاعات و دانش شناسی ، شیمی ، شیمی کاربردی ، زیست شناسی دریا ، زیست شناسی سلولی و مولکولی ، زیست فناوری ، مهندسی عمران ، مهندسی علوم دامی ، شیلات – بوم شناسی آبزیان شیلاتی و علوم ومهندسی شیلات

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بابل در مقطع کارشناسی ناپیوسته

دانشگاه آزاد واحد بابل برای مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی بصورت بدون آزمون ثبت نام می کند. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی دارید یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته خوانده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند نیز نمی توانند در رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بابل ثبت نام نماید. در زیر لیست رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بابل آورده شده است

رشته ها : آموزش زبان انگلیسی ،  حسابداری ، تربیت بدنی وعلوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی ، تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی ، آموزش راهنمایی و مشاوره ، علم اطلاعات و دانش شناسی ، آموزش ریاضی ، آموزش علوم تجربی ، آمار ،مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر ، مهندسی تولیدات دامی ،تکثیر و پرورش آبزیان ، معماری و مهندسی اجرایی عمران

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بابل در مقطع کاردانی پیوسته

منظور از مقطع کاردانی پیوسته بیش تر مد نظر بچه های فنی و حرفه ای می باشند که مدرک پیش دانشگاهی ندارند داوطلبان برای ثبت نام در رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بابل حتما به مدرک دیپلم نیاز دارند و یک مشکل دیگر این می باشد که مجبور هستند داوطلبان در رشته مرتبط با دیپلم خود در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بابل ثبت نام نمایند. البته رشته های نظری نیز می توانند در این مقطع شرکت نمایند که دست آن ها در انتخاب رشته آزاد بوده و هر رشته ای که بخواهند می تواتنند انتخاب نمایند. در زیر رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بابل آورده شده است:

رشته ها : حسابداری ، تربیت بدنی – تربیت بدنی ، الکتروتکنیک – الکترونیک عمومی ، صنایع شیمیایی  - صنایع شیمیایی ، ساختمان – کارهای عمومی ساختمان ، نقشه کشی عمومی – نقشه کشی و طراحی صنعتی ، نقشه کشی معماری – معماری ، مکانیک خودرو – مکانیک خودرو ، متالورژی – ریخته گری ، نرم افزار کامپیوتر و گرافیک – گرافیک

داوطلبان در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد بابل داشته باشند و هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای تماس با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بابل در مقطع کاردانی ناپیوسته

تفاوت کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بابل در این است که برای ورود به کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد شما حتما نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارید و در واقع با اینکه مقطع کاردانی می باشد ولی باز نیاز به مدرک پیش دانشگاهی است. رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بابل در زیر قرار داده شده است:

رشته ها : کاردانی نرم افزار کامپیوتر ، کاردانی آموزش زبان انگلیسی ، دامپزشکی ، کاردانی آموزش زبان و ادبیات فارسی ، کاردانی آموزش دینی و عربی ، کاردانی آموزش و پرورش ابتدایی ، کاردانی امور بانکی ، کاردانی مدیریت گمرکی کاردانی حسابداری ، کاردانی علم اطلاعات و دانش شناسی ، کاردانی آموزش ریاضی ، تربیت معلم آموزش علوم تجربی ، کاردان فنی کارهای عمومی ساختمان ، کاردان فنی کارهای عمومی ساختمان ، کاردان فنی برق – الکترونیک ، تکثیر و پرورش آبزیان ، کاردانی تکنولوژی تولیدات دامی ، کاردانی تکنولوژی شیلات ، بهداشت آبزیان

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بابل

بعد از انتخاب مقطع تحصیلی و رشته مورد نظر خود در دانشگاه آزاد واحد بابل نوبت به ثبت نام بدون آزمون در این دانشگاه می باشد که دارای شرایط مشابهی با بقیه دانشگاه های آزاد در سطح کشور می باشد. ثبت نام در دانشگاه آزاد بابل و بقیه واحد ها دانشگاه آزاد دارای دو مرحله حضوری و اینترنتی می باشد که باید داوطلبان هر دو مرحله را انجام دهند. این دو مرحله عبارتست از:

۱- ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد واحد بابل

۲- ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد واحد بابل

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بابل بصورت اینترنتی

برای ثبت نام اینترنتی در دانشگاه آزاد واحد بابل ابتدا وارد سایت www.azmoon.org شده و در صفحه اصلی سایت چهار مقطعی که در بالا گفته شد قرار داده شده است که شما با توجه به شرایط خود یکی از مقطع ها را انتخاب می نمایید با انتخاب مقطع وارد صفحه ای می شوید که در این صفحه چند منو در سمت راست شما قرار دارد. یکی از منوها خرید کارت اعتباری ثبت نام می باشد که شما با  کلیک روی این گرینه و ادامه مراحل به صفحه پرداخت اینترنتی منتقل شده و مبلغی در حدود ۴۰ هزار تومان واریز کرده و یک نام کاربردی و رمز عبور دریافت می کنید که باید اینها را یادداشت نمایید.

در مرحله بعدی شما بر روی گزینه ثبت نام جدید در بالای صفحه در سایت azmoon.org کلیک می کنید و وارد صفحه ای می شوید که در آن صفحه با وارد کردن نام کاربردی و رمز عبور به صفحه ای منتقل می شوید که اطلاعات شخصی و تحصیلی شما خواسته می شود که باید پر کنید. در انتهای صفحه از شما کد رشته و واحد دانشگاهی بابل از شما خواسته می شود که باید وارد نمایید و در مرحله بعدی از شما یک عکس اسکن شده می خواهد که البته با گوشی هم می توانید انجام دهید و در آخر یک کد رهگیری به شما می دهد که باید یادداشت کنید و از این صفحه یک پرینت تهیه نمایید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بصورت حضوری

بعد از سه روز که ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد واحد بابل را انجام دادید همراه با مدارک خود مانند پرینت ثبت نام اینترنتی ، مدرک دیپلم ، پیش دانشگاهی ، شناسنامه و کارت ملی ، عکس و… به دانشگاه آزاد بابل رفته و ثبت نام حضوری خود را انجام می دهید.

برای اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون سایر واحد های دانشگاه آزاد استان مازندران از لینک های زیر کمک بگیرید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد محمودآباد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلوگاه

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیرگاه

 

در آخر داوطلبان در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد بابل داشته باشند و هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای تماس با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

مطالب ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ، رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی ، میزان شهریه دانشگاه پیام نور می تواند برای شما عزیزان مفید باشد.

منبع : ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد بابل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور