سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد شازند

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد شازند

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد شازند

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شازند برای نیمسال تحصیلی بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. ثبت نام در دانشگاه آزاد شازند در رشته های مختلف و مقاطع مختلف صورت می پذیرد. داوطلبان می توانند با توجه به شرایط خود در یکی از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شازند ثبت نام نمایند. در ادامه مقاله لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شازند و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد شازند ارائه شده است:

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شازند در مقطع کارشناسی پیوسته

دانشگاه آزاد شازند در مقطع کارشناسی پیوسته بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. برای ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته این دانشگاه داوطلبان حتما نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارند و بدون داشتن مدرک پیش دانشگاهی نمی توانند در این مقطع ثبت نام نمایند. در زیر لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد شازند آورده شده است:

رشته ها: حقوق ، مدیریت بازرگانی ، حسابداری ، مهندسی برق

کانال تلگرام دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شازند در مقطع کارشناسی ناپیوسته

دانشگاه آزاد واحد شازند برای مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی بصورت بدون آزمون ثبت نام می کند. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی دارید یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته خوانده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند نیز نمی توانند در رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شازند ثبت نام نماید.

رشته ها:مهندسی تکنولوژی الکترونیک، مهندسی تکنولوژی برق- شبکه های انتقال و توزیع، مهندسی تکنولوژی کنترل- ابزار دقیق،  تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی ، مهندسی تکنولوژی برق _ قدرت

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شازند در مقطع کاردانی پیوسته

منظور از مقطع کاردانی پیوسته بیش تر مد نظر بچه های فنی و حرفه ای می باشند که مدرک پیش دانشگاهی ندارند داوطلبان برای ثبت نام در رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد شازند حتما به مدرک دیپلم نیاز دارند و یک مشکل دیگر این می باشد که مجبور هستند داوطلبان در رشته مرتبط با دیپلم خود در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد شازند ثبت نام نمایند. البته رشته های نظری نیز می توانند در این مقطع شرکت نمایند که دست آن ها در انتخاب رشته آزاد بوده و هر رشته ای که بخواهند می تواتنند انتخاب نمایند. در زیر رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد شازند آورده شده است:

رشته ها:حسابداری ، تربیت بدنی _ تربیت بدنی ، الکترونیک _ برق صنعتی ، الکترونیک _ تاسیسات الکتریکی ، مکانیک خودرو ، ساخت و تولید _ قالبسازی ، ساخت وتولید _ ماشین ابزار ، نرم افزار کامپیوتر

داوطلبان در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد شازند داشته باشند و هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای تماس با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شازند در مقطع کاردانی ناپیوسته

تفاوت کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد شازند در این است که برای ورود به کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد شما حتما نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارید و در واقع با اینکه مقطع کاردانی می باشد ولی باز نیاز به مدرک پیش دانشگاهی است. رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شازند در زیر قرار داده شده است:

رشته ها: حسابداری ، قندسازی ،  کاردان فنی برق _  الکترونیک ، نرم افزار کامپیوتر

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد شازند

بعد از انتخاب مقطع تحصیلی و رشته مورد نظر خود در دانشگاه آزاد واحد شازند نوبت به ثبت نام بدون آزمون در این دانشگاه می باشد که دارای شرایط مشابهی با بقیه دانشگاه های آزاد در سطح کشور می باشد. ثبت نام در دانشگاه آزاد شازند و بقیه واحد ها دانشگاه آزاد دارای دو مرحله حضوری و اینترنتی می باشد که باید داوطلبان هر دو مرحله را انجام دهند. این دو مرحله عبارتست از:

1- ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد واحد شازند

2- ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد واحد شازند

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد شازند بصورت اینترنتی

برای ثبت نام اینترنتی در دانشگاه آزاد واحد شازند ابتدا وارد سایت www.azmoon.org شده و در صفحه اصلی سایت چهار مقطعی که در بالا گفته شد قرار داده شده است که شما با توجه به شرایط خود یکی از مقطع ها را انتخاب می نمایید با انتخاب مقطع وارد صفحه ای می شوید که در این صفحه چند منو در سمت راست شما قرار دارد. یکی از منوها خرید کارت اعتباری ثبت نام می باشد که شما با  کلیک روی این گرینه و ادامه مراحل به صفحه پرداخت اینترنتی منتقل شده و مبلغی در حدود 40 هزار تومان واریز کرده و یک نام کاربردی و رمز عبور دریافت می کنید که باید اینها را یادداشت نمایید.

در مرحله بعدی شما بر روی گزینه ثبت نام جدید در بالای صفحه در سایت azmoon.org کلیک می کنید و وارد صفحه ای می شوید که در آن صفحه با وارد کردن نام کاربردی و رمز عبور به صفحه ای منتقل می شوید که اطلاعات شخصی و تحصیلی شما خواسته می شود که باید پر کنید. در انتهای صفحه از شما کد رشته و واحد دانشگاهی شازند از شما خواسته می شود که باید وارد نمایید و در مرحله بعدی از شما یک عکس اسکن شده می خواهد که البته با گوشی هم می توانید انجام دهید و در آخر یک کد رهگیری به شما می دهد که باید یادداشت کنید و از این صفحه یک پرینت تهیه نمایید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بصورت حضوری

بعد از سه روز که ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد واحد شازند را انجام دادید همراه با مدارک خود مانند پرینت ثبت نام اینترنتی ، مدرک دیپلم ، پیش دانشگاهی ، شناسنامه و کارت ملی ، عکس و... به دانشگاه آزاد شازند رفته و ثبت نام حضوری خود را انجام می دهید.

برای اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون سایر واحد های دانشگاه آزاد استان مرکزی از لینک های زیر کمک بگیرید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد خنداب

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاجران

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفرش

ثبت نام بدون آزمون انشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه

ثبت نام بدون آزمون  دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلیجان

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرندیه

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد کمیجان

ثبت نام بدون آزمون  دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات

ثبت نام بدون آزمون  دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق

در آخر داوطلبان در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد شازند داشته باشند و هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای تماس با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

 

مطالب ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ، رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی ، میزان شهریه دانشگاه پیام نور می تواند برای شما عزیزان مفید باشد.

منبع : ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد شازند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور