سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد الیگودرز

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد الیگودرز

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد الیگودرز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز برای نیمسال تحصیلی بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. ثبت نام در دانشگاه آزاد الیگودرز در رشته های مختلف و مقاطع مختلف صورت می پذیرد. داوطلبان می توانند با توجه به شرایط خود در یکی از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد الیگودرز ثبت نام نمایند. در ادامه مقاله لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد الیگودرز و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد الیگودرز ارائه شده است:

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد الیگودرز در مقطع کارشناسی پیوسته

دانشگاه آزاد الیگودرز در مقطع کارشناسی پیوسته بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. برای ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته این دانشگاه داوطلبان حتما نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارند و بدون داشتن مدرک پیش دانشگاهی نمی توانند در این مقطع ثبت نام نمایند. در زیر لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد الیگودرز آورده شده است:

رشته ها: علوم قرآن و حدیث، حقوق، علوم اقتصادی، مدیریت بیمه، مدیریت امور بانکی، حسابداری، زمین شناسی، مهندسی پزشکی، مهندسی برق، مهندسی نفت، مهندسی عمران، مهندسی معدن، مهندسی مکانیک، مهندسی مواد و متالوژی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی هسته ای، مهندسی معماری، ادبیات نمایشی

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد الیگودرز در مقطع کارشناسی ناپیوسته

دانشگاه آزاد واحد الیگودرز برای مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی بصورت بدون آزمون ثبت نام می کند. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی دارید یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته خوانده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند نیز نمی توانند در رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد الیگودرز ثبت نام نماید. در زیر لیست رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد الیگودرز آورده شده است

رشته ها: حسابداری، تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی، آموزش علوم تجربی، مهندسی تکنولوژی الکترونیک، مهندسی تکنولوژی برق- قدرت، مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات(آی سی تی)- انتقال، مهندسی تکنولوژی نقشه برداری، مهندسی تکنولوژی طراحی و نقشه کشی صنعتی، مهندسی تکنولوژی استخراج معادن زیرزمینی، مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو،مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی، مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید-ماشین ابزار،مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید-قالبسازی، مهندسی تکنولوژی مکانیک ماشین های راهسازی و راهداری، مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر،مهندسی تکنولوژی سیستم های سخت افزاری رایانه ای،مهندسی کشاورزی- علوم و صنایع غذایی،معماری، مهندسی اجرایی عمران

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد الیگودرز در مقطع کاردانی پیوسته

منظور از مقطع کاردانی پیوسته بیش تر مد نظر بچه های فنی و حرفه ای می باشند که مدرک پیش دانشگاهی ندارند داوطلبان برای ثبت نام در رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد الیگودرز حتما به مدرک دیپلم نیاز دارند و یک مشکل دیگر این می باشد که مجبور هستند داوطلبان در رشته مرتبط با دیپلم خود در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد الیگودرز ثبت نام نمایند. البته رشته های نظری نیز می توانند در این مقطع شرکت نمایند که دست آن ها در انتخاب رشته آزاد بوده و هر رشته ای که بخواهند می تواتنند انتخاب نمایند. در زیر رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد الیگودرز آورده شده است:

رشته ها: حسابداری، مربی بهداشت مدارس، کودکیاری- مربی کودک،امور اداری، تربیت بدنی- تربیت بدنی، الکتروتکنیک-الکترونیک عمومی، الکتروتکنیک- برق صنعتی، الکتروتکنیک- تاسیسات الکتریکی، صنایع شیمیایی- صنایع شیمیایی، ساختمان- کارهای عمومی ساختمان، نقشه کشی عمومی- نقشه کشی و طراحی صنعتی، نقشه کشی معماری- معماری، نقشه برداری-نقشه برداری، تاسیسات- تبرید، مکانیک خودرو- مکانیک خودرو، تاسیسات- تهویه مطبوع، ساخت و تولید- قالبسازی،صنایع فلزی- جوشکاری، ساخت و تولید- ماشین ابزار، نرم افزار کامپیوتر

داوطلبان در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد الیگودرز داشته باشند و هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای تماس با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد الیگودرز در مقطع کاردانی ناپیوسته

تفاوت کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد الیگودرز در این است که برای ورود به کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد شما حتما نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارید و در واقع با اینکه مقطع کاردانی می باشد ولی باز نیاز به مدرک پیش دانشگاهی است. رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد الیگودرز در زیر قرار داده شده است:

رشته ها: آموزش زبان انگلیسی، امور بانکی، امور دولتی، بیمه، حسابداری، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، آموزش ریاضی، تربیت معلم آموزش علوم تجربی، قدرت، صنایع- ایمنی صنعتی، استخراج معادن ذغال سنگ، برق- الکترونیک، نقشه برداری، صنایع اتومبیل، تاسیسات بهداشتی و گازرسانی، ماشین افزار، نقشه کشی صنعتی، جوشکاری، هنرهای نمایشی، نرم افزار کامپیوتر

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد الیگودرز

بعد از انتخاب مقطع تحصیلی و رشته مورد نظر خود در دانشگاه آزاد واحد الیگودرز نوبت به ثبت نام بدون آزمون در این دانشگاه می باشد که دارای شرایط مشابهی با بقیه دانشگاه های آزاد در سطح کشور می باشد. ثبت نام در دانشگاه آزاد الیگودرز و بقیه واحد ها دانشگاه آزاد دارای دو مرحله حضوری و اینترنتی می باشد که باید داوطلبان هر دو مرحله را انجام دهند. این دو مرحله عبارتست از:

1- ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد واحد الیگودرز

2- ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد واحد الیگودرز

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد الیگودرز بصورت اینترنتی

برای ثبت نام اینترنتی در دانشگاه آزاد واحد الیگودرز ابتدا وارد سایت www.azmoon.org شده و در صفحه اصلی سایت چهار مقطعی که در بالا گفته شد قرار داده شده است که شما با توجه به شرایط خود یکی از مقطع ها را انتخاب می نمایید با انتخاب مقطع وارد صفحه ای می شوید که در این صفحه چند منو در سمت راست شما قرار دارد. یکی از منوها خرید کارت اعتباری ثبت نام می باشد که شما با  کلیک روی این گرینه و ادامه مراحل به صفحه پرداخت اینترنتی منتقل شده و مبلغی در حدود 40 هزار تومان واریز کرده و یک نام کاربردی و رمز عبور دریافت می کنید که باید اینها را یادداشت نمایید.

در مرحله بعدی شما بر روی گزینه ثبت نام جدید در بالای صفحه در سایت azmoon.org کلیک می کنید و وارد صفحه ای می شوید که در آن صفحه با وارد کردن نام کاربردی و رمز عبور به صفحه ای منتقل می شوید که اطلاعات شخصی و تحصیلی شما خواسته می شود که باید پر کنید. در انتهای صفحه از شما کد رشته و واحد دانشگاهی الیگودرز از شما خواسته می شود که باید وارد نمایید و در مرحله بعدی از شما یک عکس اسکن شده می خواهد که البته با گوشی هم می توانید انجام دهید و در آخر یک کد رهگیری به شما می دهد که باید یادداشت کنید و از این صفحه یک پرینت تهیه نمایید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بصورت حضوری

بعد از سه روز که ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد واحد الیگودرز را انجام دادید همراه با مدارک خود مانند پرینت ثبت نام اینترنتی ، مدرک دیپلم ، پیش دانشگاهی ، شناسنامه و کارت ملی ، عکس و... به دانشگاه آزاد الیگودرز رفته و ثبت نام حضوری خود را انجام می دهید.

برای اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون سایر واحد های دانشگاه آزاد استان لرستان از لینک های زیر کمک بگیرید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد سلسله

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوهدشت

ثبت نام بدون آزمون  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود

کانال تلگرام دانشگاه آزاد

در آخر داوطلبان در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد الیگودرز داشته باشند و هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای تماس با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

مطالب ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ، رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی ، میزان شهریه دانشگاه پیام نور می تواند برای شما عزیزان مفید باشد

 

منبع : ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد الیگودرز

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور