سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی برای نیمسال تحصیلی بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. ثبت نام در دانشگاه آزاد آیت الله آملی در رشته های مختلف و مقاطع مختلف صورت می پذیرد. داوطلبان می توانند با توجه به شرایط خود در یکی از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد آیت الله آملی ثبت نام نمایند. در ادامه مقاله لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد آیت الله آملی و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد آیت الله آملی ارائه شده است:

کانال تلگرام دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد آیت الله آملی در مقطع کارشناسی پیوسته

دانشگاه آزاد آیت الله آملی در مقطع کارشناسی پیوسته بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. برای ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته این دانشگاه داوطلبان حتما نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارند و بدون داشتن مدرک پیش دانشگاهی نمی توانند در این مقطع ثبت نام نمایند. در زیر لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد آیت الله آملی آورده شده است:

رشته ها : تربیت مترجم زبان انگلیسی ، فلسفه و حکمت اسلامی ، روزنامه نگاری ، حقوق ، علوم سیاسی ، مدیریت صنعتی ، حسابداری ، علوم ورزشی ، ریاضیات و کاربردها ، فیزیک ، شیمی ، شیمی کاربردی ، شیمی محض ، میکروبیولوژی ، زیست شناسی سلولی و مولکولی ، مهندسی برق ، مهندسی شیمی ، مهندسی صنایع ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی ، علوم و مهندسی صنایع غذایی ، علوم ومهندسی جنگل ، ارتباط تصویری ، مهندسی معماری ، عکاسی

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد آیت الله آملی در مقطع کارشناسی ناپیوسته

دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی برای مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی بصورت بدون آزمون ثبت نام می کند. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی دارید یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته خوانده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند نیز نمی توانند در رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد آیت الله آملی ثبت نام نماید. در زیر لیست رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد آیت الله آملی آورده شده است

رشته ها : آموزش زبان انگلیسی ،  حسابداری ، تربیت بدنی وعلوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی ، تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی ، مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی ، مهندسی تکنولوژی نقشه برداری ، مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو ، مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی ، مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید – ماشین ابزار ، مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید – قالبسازی ، مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید ، مهندسی تکنولوژی جوشکاری ، مهندسی فناوری متالورژی – ذوب فلزات ، مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر ، مهندسی تکنولوژی سیستم های سخت افزاری رایانه ، مهندسی کشاورزی – علوم و صنایع غذایی ، ارتباط تصویری ، معماری و مهندسی اجرایی عمران

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد آیت الله آملی در مقطع کاردانی پیوسته

منظور از مقطع کاردانی پیوسته بیش تر مد نظر بچه های فنی و حرفه ای می باشند که مدرک پیش دانشگاهی ندارند داوطلبان برای ثبت نام در رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد آیت الله آملی حتما به مدرک دیپلم نیاز دارند و یک مشکل دیگر این می باشد که مجبور هستند داوطلبان در رشته مرتبط با دیپلم خود در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد آیت الله آملی ثبت نام نمایند. البته رشته های نظری نیز می توانند در این مقطع شرکت نمایند که دست آن ها در انتخاب رشته آزاد بوده و هر رشته ای که بخواهند می تواتنند انتخاب نمایند. در زیر رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد آیت الله آملی آورده شده است:

رشته ها : حسابداری ، تربیت بدنی – تربیت بدنی ، الکتروتکنیک – الکترونیک عمومی ، صنایع شیمیایی  - صنایع شیمیایی ، ساختمان – کارهای عمومی ساختمان ، نقشه کشی عمومی – نقشه کشی و طراحی صنعتی ، نقشه کشی معماری – معماری ، مکانیک خودرو – مکانیک خودرو ، متالورژی – ریخته گری ، نرم افزار کامپیوتر و گرافیک – گرافیک

داوطلبان در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد آیت الله آملی داشته باشند و هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای تماس با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد آیت الله آملی در مقطع کاردانی ناپیوسته

تفاوت کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد آیت الله آملی در این است که برای ورود به کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد شما حتما نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارید و در واقع با اینکه مقطع کاردانی می باشد ولی باز نیاز به مدرک پیش دانشگاهی است. رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد آیت الله آملی در زیر قرار داده شده است:

رشته ها : کاردانی نرم افزار کامپیوتر ، کاردانی آموزش زبان انگلیسی ، کاردانی علوم ورزشی ، کاردانی فنی ساختمانهای بتنی ، کاردانی فنی عمران ، شیر و فرآورده های لبنی ، کاردانی تکنولوژی صنایع غذایی ، کاردانی تکنولوژی مواد غذایی ، کاردانی امور زراعی و باغی و هنرهای تجسمی

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد آیت الله آملی

بعد از انتخاب مقطع تحصیلی و رشته مورد نظر خود در دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی نوبت به ثبت نام بدون آزمون در این دانشگاه می باشد که دارای شرایط مشابهی با بقیه دانشگاه های آزاد در سطح کشور می باشد. ثبت نام در دانشگاه آزاد آیت الله آملی و بقیه واحد ها دانشگاه آزاد دارای دو مرحله حضوری و اینترنتی می باشد که باید داوطلبان هر دو مرحله را انجام دهند. این دو مرحله عبارتست از:

۱- ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی

۲- ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد آیت الله آملی بصورت اینترنتی

برای ثبت نام اینترنتی در دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی ابتدا وارد سایت www.azmoon.org شده و در صفحه اصلی سایت چهار مقطعی که در بالا گفته شد قرار داده شده است که شما با توجه به شرایط خود یکی از مقطع ها را انتخاب می نمایید با انتخاب مقطع وارد صفحه ای می شوید که در این صفحه چند منو در سمت راست شما قرار دارد. یکی از منوها خرید کارت اعتباری ثبت نام می باشد که شما با  کلیک روی این گرینه و ادامه مراحل به صفحه پرداخت اینترنتی منتقل شده و مبلغی در حدود ۴۰ هزار تومان واریز کرده و یک نام کاربردی و رمز عبور دریافت می کنید که باید اینها را یادداشت نمایید.

در مرحله بعدی شما بر روی گزینه ثبت نام جدید در بالای صفحه در سایت azmoon.org کلیک می کنید و وارد صفحه ای می شوید که در آن صفحه با وارد کردن نام کاربردی و رمز عبور به صفحه ای منتقل می شوید که اطلاعات شخصی و تحصیلی شما خواسته می شود که باید پر کنید. در انتهای صفحه از شما کد رشته و واحد دانشگاهی آیت الله آملی از شما خواسته می شود که باید وارد نمایید و در مرحله بعدی از شما یک عکس اسکن شده می خواهد که البته با گوشی هم می توانید انجام دهید و در آخر یک کد رهگیری به شما می دهد که باید یادداشت کنید و از این صفحه یک پرینت تهیه نمایید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بصورت حضوری

بعد از سه روز که ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی را انجام دادید همراه با مدارک خود مانند پرینت ثبت نام اینترنتی ، مدرک دیپلم ، پیش دانشگاهی ، شناسنامه و کارت ملی ، عکس و… به دانشگاه آزاد آیت الله آملی رفته و ثبت نام حضوری خود را انجام می دهید.

برای اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون سایر واحد های دانشگاه آزاد استان مازندران از لینک های زیر کمک بگیرید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد محمودآباد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلوگاه

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیرگاه

در آخر داوطلبان در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد آیت الله آملی داشته باشند و هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای تماس با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

مطالب ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ، رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی ، میزان شهریه دانشگاه پیام نور می تواند برای شما عزیزان مفید باشد.

منبع : ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور