سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد بشاگرد

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد بشاگرد

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد بشاگرد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بشاگرد برای نیمسال تحصیلی بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. ثبت نام در دانشگاه آزاد بشاگرد در رشته های مختلف و مقاطع مختلف صورت می پذیرد. داوطلبان می توانند با توجه به شرایط خود در یکی از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بشاگرد ثبت نام نمایند. در ادامه مقاله لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بشاگرد و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بشاگرد ارائه شده است:

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بشاگرد در مقطع کارشناسی پیوسته

دانشگاه آزاد بشاگرد در مقطع کارشناسی پیوسته بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. برای ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته این دانشگاه داوطلبان حتما نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارند و بدون داشتن مدرک پیش دانشگاهی نمی توانند در این مقطع ثبت نام نمایند.

 

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بشاگرد در مقطع کارشناسی ناپیوسته

دانشگاه آزاد واحد بشاگرد برای مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی بصورت بدون آزمون ثبت نام می کند. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی دارید یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته خوانده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند نیز نمی توانند در رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بشاگرد ثبت نام نماید.

 

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بشاگرد در مقطع کاردانی پیوسته

منظور از مقطع کاردانی پیوسته بیش تر مد نظر بچه های فنی و حرفه ای می باشند که مدرک پیش دانشگاهی ندارند داوطلبان برای ثبت نام در رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بشاگرد حتما به مدرک دیپلم نیاز دارند و یک مشکل دیگر این می باشد که مجبور هستند داوطلبان در رشته مرتبط با دیپلم خود در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بشاگرد ثبت نام نمایند. البته رشته های نظری نیز می توانند در این مقطع شرکت نمایند که دست آن ها در انتخاب رشته آزاد بوده و هر رشته ای که بخواهند می تواتنند انتخاب نمایند

داوطلبان در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد بشاگرد داشته باشند و هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای تماس با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بشاگرد در مقطع کاردانی ناپیوسته

تفاوت کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بشاگرد در این است که برای ورود به کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد شما حتما نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارید و در واقع با اینکه مقطع کاردانی می باشد ولی باز نیاز به مدرک پیش دانشگاهی است. رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بشاگرد در زیر قرار داده شده است:

رشته ها:حسابداری، نرم افزار کامپیوتر

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بشاگرد

بعد از انتخاب مقطع تحصیلی و رشته مورد نظر خود در دانشگاه آزاد واحد بشاگرد نوبت به ثبت نام بدون آزمون در این دانشگاه می باشد که دارای شرایط مشابهی با بقیه دانشگاه های آزاد در سطح کشور می باشد. ثبت نام در دانشگاه آزاد بشاگرد و بقیه واحد ها دانشگاه آزاد دارای دو مرحله حضوری و اینترنتی می باشد که باید داوطلبان هر دو مرحله را انجام دهند. این دو مرحله عبارتست از:

1- ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد واحد بشاگرد

2- ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد واحد بشاگرد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بشاگرد بصورت اینترنتی

برای ثبت نام اینترنتی در دانشگاه آزاد واحد بشاگرد ابتدا وارد سایت www.azmoon.org شده و در صفحه اصلی سایت چهار مقطعی که در بالا گفته شد قرار داده شده است که شما با توجه به شرایط خود یکی از مقطع ها را انتخاب می نمایید با انتخاب مقطع وارد صفحه ای می شوید که در این صفحه چند منو در سمت راست شما قرار دارد. یکی از منوها خرید کارت اعتباری ثبت نام می باشد که شما با  کلیک روی این گرینه و ادامه مراحل به صفحه پرداخت اینترنتی منتقل شده و مبلغی در حدود 40 هزار تومان واریز کرده و یک نام کاربردی و رمز عبور دریافت می کنید که باید اینها را یادداشت نمایید.

در مرحله بعدی شما بر روی گزینه ثبت نام جدید در بالای صفحه در سایت azmoon.org کلیک می کنید و وارد صفحه ای می شوید که در آن صفحه با وارد کردن نام کاربردی و رمز عبور به صفحه ای منتقل می شوید که اطلاعات شخصی و تحصیلی شما خواسته می شود که باید پر کنید. در انتهای صفحه از شما کد رشته و واحد دانشگاهی بشاگرد از شما خواسته می شود که باید وارد نمایید و در مرحله بعدی از شما یک عکس اسکن شده می خواهد که البته با گوشی هم می توانید انجام دهید و در آخر یک کد رهگیری به شما می دهد که باید یادداشت کنید و از این صفحه یک پرینت تهیه نمایید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بصورت حضوری

بعد از سه روز که ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد واحد بشاگرد را انجام دادید همراه با مدارک خود مانند پرینت ثبت نام اینترنتی ، مدرک دیپلم ، پیش دانشگاهی ، شناسنامه و کارت ملی ، عکس و... به دانشگاه آزاد بشاگرد رفته و ثبت نام حضوری خود را انجام می دهید.

برای اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون سایر واحد های دانشگاه آزاد استان هرمزگان  از لینک های زیر کمک بگیرید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بستک وجناح

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد جزیره ابوموسی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد جزیره هرمز

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارسیان

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر جاسک

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد چارک

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمیر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی آباد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیریک

 

کانال تلگرام دانشگاه آزاد

در آخر داوطلبان در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد بشاگرد داشته باشند و هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای تماس با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

مطالب ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ، رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی ، میزان شهریه دانشگاه پیام نور می تواند برای شما عزیزان مفید باشد

 

منبع : ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد بشاگرد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور