تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز بنیس

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز بنیس:

دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور واحد بنیس برای نیمسال تحصیلی مهر و بهمن بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. ثبت نام در دانشگاه پیام نور بنیس در رشته های مختلف صورت می پذیرد. داوطلبان می توانند با توجه به شرایط خود از میان رشته های رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور بنیس اقدام به انتخاب […]

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز بنیس

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز بنیس

دانشگاه پیام نور واحد بنیس برای نیمسال تحصیلی مهر و بهمن بصورت بدون آزمون ثبت نام می نماید. ثبت نام در دانشگاه پیام نور بنیس در رشته های مختلف صورت می پذیرد. داوطلبان می توانند با توجه به شرایط خود از میان رشته های رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور بنیس اقدام به انتخاب رشته نمایند .

 بیش از 5 سال است که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بنیس بصورت مستقیم توسط  سنجش و پذیرش دانشگاه پیام نور انجام می شود. هرچند که چندین سال از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بنیس در دو ترم مهر و بهمن می گذرد ولی هنوز بسیاری از متقاضیان از لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بنیس بی اطلاع هستد. مقطع کارشناسی پیوسته تنها مقطع بدون کنکور دانشگاه پیام نور است و سایر مقاطع شامل کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته بطور کلی در دانشگاه پیام نور ارائه نمی شود . ذکر این نکته لازم است که تفاوت ثبت نام بدون کنکور و با کنکور دانشگاه پیام نور بنیس تنها در نوع ورود به دانشگاه است و در شهریه و ساعت کلاس ها تفاوتی در کار نیست

در ادامه مقاله لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور بنیس و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور بنیس ارائه شده است.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بنیس

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراته اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزهاز ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور بنیس در مقطع کارشناسی پیوسته

ثبت نام دانشگاه پیام نور بنیس در مقطع کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و متقاضیان عزیز میتوانند بر اساس شرط معدل در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور بنیس ثبت نام نمایند. ثبت نام براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور برای همه متقاضیان می باشد و نیازی نیست که داوطلبان حتما در کنکور شرکت کرده باشند.

از جمله شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور بنیس می توان به موارد زیر اشاره نمود :

تمامی داوطلبان بایستی دارای مدرک دیپلم دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسطه و یا گواهی دوره پیش دانشگاهی یا مدرک معادل آن باشند.

داوطلبانی که با مدرک کاردانی در این مقطع تحصیلی اقدام به ثبت نام نمایند بایستی حداکثر تا ۳۱ شهریور ماه فارغ التحصیل شده باشند.

آن دسته از فارغ التحصیلان دوره کاردانی در رشته های گروه پزشکی به شرطی می توانند در این مرحله ثبت نام نمایند که خدمات قانونی مقرر را حداکثر تا پایان شهریور ماه به پایان رسانده باشند لازم به ذکر است این دسته از فارغ التحصیلان در صورت موفقیت در ثبت نام به هنگام ثبت نام در رشته مورد نظر باعث گواهی پایان طرح نیروی انسانی را ارائه نمایند.

داوطلبان مرد از لحاظ نظام وظیفه هیچگونه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

ثبت نام بدون کنکور پیام نور در گروه های آزمایشی مختلفی می باشد که هر داوطلبی مجاز به انتخاب رشته از این گروه ها می باشد و در واقع داوطلبان با هر مدرکی که فارغ التحصیل شده اند میتوانند از گروه های دیگر اقدام به انتخاب رشته نمایند.

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور بنیس در مقطع کارشناسی پیوسته

رشته های بدون کنکور پیام نور بنیس در گروه های آزمایشی ریاضی و فنی ، گروه علوم تجربی ، گروه علوم انسانی ، گروه هنر و گروه زبان ارائه می شود که در ذیل لیست رشته ها آورده شده است.

لیست رشته های بدون کنکور ریاضی کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور بنیس
ریاضیات و کاربردها 
علوم و مهندسی آب 
فیزیک 
مهندسی کامپیوتر 

 

لیست رشته های بدون کنکور تجربی کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور بنیس
اقتصاد کشاورزی 
زمین شناسی 
زیست شناسی سلولی و مولکولی 
زیست شناسی گیاهی 
شیمی کاربردی 
شیمی محض 
علوم و مهندسی صنایع غذایی (کشاورزی )
علوم و مهندسی محیط زیست 

 

لیست رشته های بدون کنکور انسانی کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور بنیس
اقتصاد 
حسابداری 

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور بنیس

1- ثبت نام اینترنتی دانشگاه پیام نور واحد بنیس مرحله اول ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور بنیس بصورت اینترنتی بوده و از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی www.sanjesh.org صورت می گیرد. داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در دوره های بدون آزمون دانشگاه پیام نور هستند ابتدا باید دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور با عنوان دفترچه‌ راهنمای ثبت نام و پذيرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصيلی را دانلود کنند و در صورتی که شرایط ثبت نام رو داشته باشند میتوانند از طریق همین سایت اقدام به ثبت نام نمایند.

داوطلبان ابتدا باید در قسمت خرید کارت سایت سنجش ، سريال ثبت نام پذيرش بر اساس سوابق تحصيلی را خریداری نموده تا بتوانند وارد صفحه ثبت نام شوند. هر داوطلبی مجاز به انتخاب  150 رشته محل از میان رشته های گروه آزمایشی مورد نظر می باشد و باید با توجه به سوابق تحصیلی خود و ظرفیت رشته ها انتخاب رشته خود را انجام دهد و پس از اتمام ثبت نام کد رهگیری و شماره پرونده رو از سایت دریافت نماید.

2- ثبت نام حضوری دانشگاه پیام نور واحد بنیس : پس از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور بنیس ، داوطلبانی که موفق به پذیرش در دانشگاه پیام نور شده باشند ، میتوانند با در دست داشتن مدارک مربوطه که از طریق سایت سنجش اعلام میشود ، براساس زمانبندی دانشگاه پذیرفته شده اقدام به ثبت نام حضوری نمایند.

پس از تشکیل پرونده ، پذیرفته شدگان میتوانند با مراجعه به سیستم جامع گلستان پیام نور اقدام به تکمیل مشخصات فردی ، انتخاب واحد دانشگاه پیام نور و پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور نمایند.

برای اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون سایر واحد های دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی از لینک های زیر کمک بگیرید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز تبریز

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز شبستر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز مراغه

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز مرند

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز میانه

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز هشترود

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز آذرشهر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز بستان آباد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکزبنیس مرند

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز جلفا

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز خسروشاه

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز زنوز

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز سراب

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز شربیان

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز عجب شیر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز قره اغاج

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز کلیبر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز گوکان

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز ملکان

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز ممقان

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز ورزقان

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز هادی شهر

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز هریس

در آخر داوطلبان در صورتی که نیاز به مشاوره انتخاب رشته در دانشگاه پیام نور بنیس داشته باشند و هر سوال دیگری درباره دانشگاه پیام نور داشته باشند می توانند از سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران سامانه ندای مشاور کمک بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بنیس

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزهاز ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، ثبت نام دکتری دانشگاه پیام نور  ، لیست رشته های کارشناسی پیام نور ، لیست رشته های کارشناسی ارشد پیام نور ، لیست رشته های دکتری پیام نور ، تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه آزاد ، شهریه کارشناسی علمی کاربردی می تواند برای شما عزیزان مفید باشد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز بنیس

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز بنیس