سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

www.azmoon.org

www.azmoon.org

www.azmoon.org

دانشگاه آزاد اسلامی زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد و نزدیک به چهار دهه است که از تاسیس آن میگذرد و هدف از تاسیس آن افزایش پذیرش دانشجو و گسترش علم وفناوری میباشد و با تاسیس و افزایش واحدهای دانشگاهی این امکان را فراهم آورده است و با فراهم آوردن انواع رشته ها و گرایش ها که به صورت با آزمون کنکور سراسری وهم بدون آزمون دانشگاه آزاد است امکان تحصیل فراهم کرده است وسالانه هزاران نفر از واحدهای دانشگاهی آن فارغ التحصیل می شوند.

سایت www.azmoon.org

سایت www.azmoon.org وابسته به دانشگاه آزاد است و در واقع ثبت نام دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف از طریق این سامانه انجام می گیرد. سایت دانشگاه آزاد خدمات مختلفی را به متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد و دانشجویان عزیز ارائه می کند که در ذیل به توضیح آنها می پردازیم.

ثبت نام آزمون های دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف

کنکور دانشگاه آزاد از ابتدای تاسیس به صورت مجزا از کنکور دانشگاه سراسری بود و متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد باید در کنکور دانشگاه آزاد شرکت میکردند و در واقع مجری برگزاری آزمون های دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی بر عهده خود دانشگاه آزاد بود. ولی در سال های اخیر بر اساس تصمیم سازمان سنجش و آموزش کشور ، کنکور دانشگاه آزاد و کنکور دانشگاه های سراسری ادغام گردید و یک آزمون مشترک برای دانشگاه آزاد و دولتی برگزار می گردد و داوطلبان باید برایشرکت در کنکور سراسری ، ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و ثبت نام کنکور دکتری از طریق سایت سنجش اقدام به ثبت نام نمایند و پس از برگزاری آزمون ، سایر مراحل اعم از اعلام نتایج ، انتخاب رشته و تکمیل ظرفیت را از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام دهند.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد :متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد پس از ثبت نام در کنکور سراسری و خریداری کارت انتخاب رشته دانشگاه آزاد و شرکت در کنکور سراسری و بعد از اعلام نتایج و به شرط مجاز شدن میتوانند انتخاب رشته انجام دهند و تا 20 کد رشته و فقط در رشته ای کنکور داده اند مجاز به انتخاب رشته میشوند و برای انتخاب رشته داشتن کد دسترسی انتخاب رشته که درپایین کارنامه کنکورشان آمده است الزامی است . برای دیدن کارنامه میتوانند به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند.

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد :متقاضیان شرکت در مقطع کارشناسی ناپیوسته ابتدا باید انتخاب رشته کنند. و مجاز هستند تا 50 کد رشته انتخاب کنند. و بر اساس رتبه آن ها نتیجه انتخاب رشته آن ها مشخص میشود.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد :متقاضیان پس از ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد که میتوانند در هر رشته ای شرکت کنند . و علاوه بر آن میتوانند در یک رشته شناور هم  شرکت کنند . و بعد از شرکت در کنکور و بعد از اعلام نتایج و با داشتن کد دسترسی انتخاب رشته  که در پایین کارنامه کنکور هست برای دسترسی به کارنامه میتوانند به سایت سنجش و آموزش کشور به آدرس سایت www.sanjesh.org اقدام کنند . و مجاز به انتخاب 100 کد رشته در زیر گروه آموزشی کنکور داده می باشند.

انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد : ثبت نام مقطع دکتری مانند مقاطع دیگر ازطریق سایت سنجش انجام میشود و برای اطلاع بیشتر و همچنین مشاوره تحصیلی میتوانید با مشاورین گروه آموزشی سفید در ارتباط باشید.

اعلام نتایج آزمون

دانشجویان دردانشگاه آزاد بعد از ثبت نام در آزمون و انتخاب رشته منتظر اعلام نتایج آن هستند که دانشگاه آزاد این امکان  را در سایت خودفراهم آورده است.

خریدکارت اعتباری ثبت نام

سالانه در دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف پذیرش دانشجو صورت میگیرد و برای این پذیرش لازم است ثبت نام  وانتخاب رشته انجام میشود و دانشگاه آزاد برای ثبت نام و انتخاب رشته خریدکارت اعتباری را الزامی دانسته و هزینه هرکدام بسته به نوع ثبت نام و انتخاب رشته متفاوت است.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

هرسال در دانشگاه آزاد تعداد زیادی ثبت نام و انتخاب رشته صورت میگیرد و ممکن است در طی انجام آن داوطلبان با سوالات یا ابهامات و یا مشکلاتی روبرو میشوند دانشگاه آزاد در قسمت تماس با ما با فراهم  آوردن سامانه تلفنی و سامانه پاسخگویی مجازی این مشکل را برطرف کرده است.

 

کانال تلگرام دانشگاه آزاد

انواع وام ها و تسهیلات

دانشگاه آزاد و تفاوتش با دانشگاه سراسری روزانه در شهریه ای است که از دانشجو میگیرد و این شهریه بسته به نوع رشته و گرایش متفاوت است و شامل یک شهریه ثابت که ثابت میماند و یک شهریه متغیر که به نوع واحد هایی که برداشته میشود بستگی دارد و هر سال 15درصد افزایش شهریه متغیر وجود دارد .و دانشگاه آزاد برای کمک به دانشجویان و آسانتر کردن امکان تحصیل انواع وام ها و تسهیلات را در نظر گرفته است.

ساها

دانشگاه آزاد از معتبرترین و برترین مراکز آموزشی و پژوهشی در ایران است . و یکی از اهداف تاسیس آن پیشرفت علم و فناوری بوده است. و دانشگاه آزاد برای رسیدن به این هدف با فراهم اوردن انواع آزمایشگاه ها و کارگاه هاو  امکانات های آزمایشگاهی این امکان را آسانتر کرده است . و برای اطلاع بیشتر درمورد دانشگاه آزاد میتوانید با مشاورین گروه آموزشی سفید در ارتباط باشید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

دانشگاه ازاد اسلامی یکی از بزرگترین مراکز علمی,آموزشی,پژوهشی درایران است . و قریب به چهاردهه است که فعالیت خود را اغاز کرده است و با داشتن انواع رشته ها و گرایش ها امکان ادامه تحصیل در همه مقاطع کاردانی,کارشناسی,کارشناسی ارشد و دکترا را فراهم اورده است و با بهره گیری از هیئت علمی و اساتید مجرب توانسته است از نظر علمی و تولید مقالات دارای رتبه خوبی در سطح ایران و جهان می باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه ازاداسلامی باتوجه به تقاضای زیاد متقاضیان با کسب مجوزهای لازم توانست پذیرش بدون کنکور را داشته باشد و از نظر اعتبار مدرکی دانشجویان فارغ التحصیل بدون آزمون تفاوتی با فارغ التحصیلان با آزمون ندارند. و دانشگاه ازاد در همه مقاطع تحصیلی کاردانی,کارشناسی,کارشناسی ارشد و دکترا پذیرش بدون آزمون دار د. و در مقاطع کاردانی و کارشناسی ملاک پذیرش ظرفیت رشته می باشد و در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتراپذیرش دانشجو بر اساس معدل مقطع قبل و متجانس با رشته مقطع قبل ان ها می باشد . برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید با مشاورین گروه آموزشی سفید در ارتباط باشید.

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

دانشگاه ازاداسلامی با داشتن انواع رشته ها و گرایش ها درهمه ی زیرشاخه های تحصیلی و فراهم اوردن امکانات اموزشی دربیشتر کد رشته های خودپذیرش بدون ازمون دارد و بازه زمانی انتخاب رشته درمقاطع کاردانی وکارشناسی در نیمه دوم مرداد ماه می باشد و از طریق سایت www.azmoon.org می باشد  و متقاضی می تواند در مقطع کارشناسی در هر رشته ای که میخواهد ثبت نام نماید در مقطع کاردانی  درصورت داشتن دیپلم فنی فقط میتواند در رشته دیپلم خود و رشته های شناور شرکت نماید و درصورت داشتن دیپلم نظری درهررشته ای که می خواهدمیتواندانتخاب کند. و قبولی در دانشگاه ازاد به صورت صددرصد قبولی درصورت وجود ظرفیت است و برای هرکد رشته ظرفیت خاصی تعیین شده است.برای اطلاع بیشتر در این زمینه میتوانید بامشاورین گروه آموزشی سفید در ارتباط باشید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

رشته های دانشگاه آزاد با آزمون

متقاضی بعد از ثبت نام در کنکورسراسری که بازه زمانی آن تقریبا اواخردی ماه و اوایل بهمن ماه است و بعد از آن شرکت در کنکور که بازه زمانی آن تقریبا اواسط تیرماه است و بعد از اعلام نتایج مجاز است هم در دانشگاه آزاد و هم در دانشگاه سراسری انتخاب رشته کند.دردانشگاه آزاد تا 20 کد رشته  می تواند انتخاب کند وفقط مجازاست دررشته ای  کنکور داده است انتخاب رشته کند و از طریق سایت www.azmoon.org انجام میشود . و پذیرش آن دردانشگاه آزاد بر اساس رتبه بدون اعمال سهمیه یا همان رتبه کشوری می باشد.

کارشناسی ارشد بدون آزمون

دانشگاه آزاد در چند سال اخیر اقدام به ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد نموده است  و دانشجویان را بامعدل خاص و یک سری قوانین و ضوابط تعیین شده پذیرش میکند و زمان انتخاب رشته آن همزمان باانتخاب رشته با آزمون و از طریق سایت www.azmoon.org می باشد و بازه زمانی آن تقریبا اواسط تیرماه است . برای اطلاع بیشتر در این زمینه میتوانید با مشاورین گروه  آموزشی سفید در ارتباط باشید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید
 
منبع:

 

گروه آموزشی سفید , مشاوره تحصیلی , مشاوره تحصیلی تلفنی , بهترین منابع کنکور تجربی 97  , لیست رشته های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد  , لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد  , انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری  , انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد  , ثبت نام بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد  , ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای   ,  ثبت نام بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد  ,  دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 - 97  ,  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96-97  ,  میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی ۹۶-۹۷ , میزان شهریه دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ , میزان شهریه دانشگاه پیام نور میزان شهریه دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی 96-97  ,  میزان شهریه مدارس تیزهوشان 96-97 , میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی 96-97 , ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-97 , ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96-97 ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور 96-97 ثبت نام مدارس نمونه دولتی , ثبت نام کنکور سراسری , ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 96-97 ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی , دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 , دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97  , انتخاب رشته کنکور سراسری 96 , تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96-97 انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 - 97 دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96-97 , دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد 96-97 , دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه پیام نور 96 97 لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی , لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد , دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 - 97 مشاوره تحصیلی , کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور سراسری 96 97 نتایج کنکور سراسری 96 97 , مشاوره دانشگاه جامع علمی کاربردی , مشاوره دانشگاه آزاد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد , ثبت نام کنکور کاشناسی ارشد دانشگاه آزاد , ثبت نام مدارس شاهد , ثبت نام مدارس تیزهوشان , مشاوره نظام وظیفه , ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور , ثبت نام آزمون دکتری , ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد استان تهران , ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , راهنمای آزمون دکتری وزارت بهداشت , رشته های دانشگاه علمی کاربردی , رشته های دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی , ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی , رشته های دانشگاه علمی کاربردی کاردانی پیوسته اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی , ثبت نام بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد , نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی , www.azmoon.org , لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته , ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد  , ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیام نور , لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد , لیست رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد انتخاب رشته نهم به دهم , کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی , شرایط و راهنمای آزمون استخدامی آموزش و پرورش , میزان شهریه دوره شبانه , سایت تیزهوشان , azmoon.medu.ir , شرایط ثبت نام  دانشگاه فرهنگیانwww.sanjesh.org , تفاوت مقطع کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته , برنامه ریزی کنکور تجربی 97 , برنامه ریزی کنکور ریاضی 97 , بهترین منابع کنکور ریاضی 97دندانپزشکی بدون آزمون , شهریه پردیس های خودگردان , منابع کنکور 97  , شرایط ثبت نام بدون آزمون در پردیس های خودگردان , dipcode.medu.ir , پزشکی بدون آزمون  , داروسازی بدون آزمون  , پرستاری بدون آزمون , سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی  , سایت مدارس شاهد ,  saja.medu.ir , بهترین منابع کارشناسی ارشد دانشگاه سراسریبهترین منابع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  , سیستم جامع گلستان پیام نور  , دفترچه انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور  , نقل و انتقالات دانشگاه های سراسری  , نقل و انتقالات دانشگاه آزاد , تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد , تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری , بهترین منابع آزمون دکتری , انصراف از دانشگاه دولتی , انصراف از دانشگاه آزاد , شرایط ثبت نام دانش آموزان جهشی , برنامه ریزی کنکور انسانی 97 , بهترین منابع کنکور انسانی 97, بهترین منابع کنکور زبان ۹۷ , برنامه ریزی کنکور هنر ۹۷ , بهترین منابع کنکور هنر ۹۷

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور