سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

elmi karbordi3

سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا ( سیستم آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی ) به آدرس www.edu.uast.ac.ir برای دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی طراحی شده است که دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی و متقاضیان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی میتوانند کلیه امور آموزشی خود را در سامانه هم آوا انجام دهند.

امکانات و خدمات سامانه هم آوا دانشگاه جامع علمی کاربردی

ثبت نام و تکمیل اطلاعات فردی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علمی کاربردی : بدین صورت که کلیه پذیرفته شدگان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته باید در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به سایت هم آوا نسبت به تکمیل اطلاعات فردی و اسکن مدارک خود اقدام نمایند. دانشجویان ورودی جدید علمی کاربردی برای ورود به سامانه آموزشی هم آوا باید نام کاربری که همان کد ملی داوطلب می باشد و رمز ورود که شماره شناسنامه داوطلب می باشد را وارد کنند تا وارد صفحه ثبت اطلاعات در سامانه هم آوا شوند.

انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی : تمامی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی می توانند از طریق سامانه هم آوا نسبت به انتخاب واحد و حذف و اضافه در دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند.

درخواست انصراف از دانشگاه علمی کاربردی : دانشجویان می توانند در صورت در خواست انصراف از دانشگاه علمی کاربردی از طریق سامانه هم آقا در خواست خود را ثبت نمایند.

پرداخت شهریه دانشگاه علمی کاربردی : دانشجویان مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی برای پرداخت شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و همچنین دانشجویان مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای پرداخت شهریه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی می توانند از این سامانه اقدام کنند.

در صورت نیاز به راهنمایی برای ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی  میتوانید با مشاورین سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

www.edu.uast.ac.ir

سامانه هم آوا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور