سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

رشته های دانشگاه آزاد رباط کریم بهمن 96

daneshgah azad

رشته های دانشگاه آزاد رباط کریم بهمن 96

لیست رشته های دانشگاه آزاد رباط کریم برای دوره های بدون آزمون بهمن 96 اعلام گردید. دانشگاه آزاد از داوطلبان و متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد برای ورودی بهمن 96 به صورت بدون آزمون ثبت نام بعمل می آورد . ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد رباط کریم نیمسال دوم 96-97 در مقاطع مختلف تحصیلی صورت می گیرد که هر مقطع دارای شرایط خاصی می باشد.

مقاطع ثبت نام در دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد رباط کریم شامل : ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کاردانی پیوسته ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کاردانی ناپیوسته ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی پیوسته و ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد یهمن 96 می توانید با مشاورین سامانه ندای مشاور در تماس باشید. برای ارتباط با مشاورین ندای مشاور با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید.

لیست رشته های دانشگاه آزاد رباط کریم بهمن 96

همانطور که گفتیم پذیرش در دانشگاه آزاد بصورت بدون آزمون می باشد و اکثر رشته های دانشگاه آزاد رباط کریم بصورت بدون آزمون ارائه می شوند. رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن 96 نیز در گروه های مختلفی ارائه می شود و میتوان گفت اکثر رشته های مهم و پرطرفدار گروه های ریاضی و فیزیک ، گروه تجربی ، گروه علوم انسانی و گروه هنر و زبان را شامل می گردد.

هر داوطلبی می تواند بر اساس علاقه خود در مقطع مورد نظر خود از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد رباط کریم یک رشته محل را انتخاب نموده و ثبت نام خود را انجام دهد.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رباط کریم بهمن 96-97

ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد ورودی بهمن ماه معمولا از نیمه اول آذرماه شروع می گردد .ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد رباط کریم از طریق سامانه  www.azmoon.org می باشد و داوطلبان می توانند از طریق دریافت دفترچه پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایند. پس از مشخص نمودن کد رشته و کد محل دانشگاهی داوطلبان می بایست با خرید کارت اعتباری از طریق همین سامانه وارد صفحه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد شوند.

پس از تکمیل اطلاعات فردی و انتخاب رشته داوطلبان باید رسید انتخاب رشته را دریافت نمایند و بعد از حدود 48 ساعت از زمان ثبت نام می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد رباط کریم به آدرس www.rkiau.ac.ir ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد را انجام دهند.

داوطلبان و متقاضیان تحصیل در دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد توجه داشته باشند که فقط یک رشته محل دانشگاهی را می بایست انتخاب نمایند و قبولی آنها قطعی می باشد.

شما داوطلبان عزیز می توانید برای انجام ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد و همچنین اطلاع از لیست رشته های دانشگاه آزاد بهمن 96  از مشاورین سامانه ندای مشاور راهنمایی بگیرید.  برای ارتباط با مشاورین ندای مشاور با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور