جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی 97

ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی 97

معرفی مداس تیزهوشان خراسان رضوی : در سال های اخیر دانش آموزان و خانواده های محترم استان خراسان رضوی تمرکز زیادی بر سطح کیفی آموزش در مدارس می کنند و همین مسئله باعث وسواس دانش آموزان و خانواده ها برای انتخاب مدرسه مناسب برای ادامه تحصیل شده است. مدارس تیزهوشان یکی از مدارسی می باشد که در سالهای اخیر متقاضیان زیادی را برای ادامه تحصیل در این نوع مدارس جذب کرده است. اگر بخواهیم واقع بینانه قضاوت کنیم مدارس تیزهوشان بدلیل برخورداری از امکانات مالی و ابزاری مناسب میتوانند خدمات بهتری را در اختیار دانش آموزان قرار دهند که باعث پیشرفت علمی و انگیزشی دانش آموزان این مدارس می شود و مسیر پیشرفت را برای دانش آموزان مستعد هموارتر می نماید.

پس طبیعی است که دانش آموزان زیادی برای ثبتنام مدارس تیزهوشان داوطلب شده باشند و بالتبع سطح رقابت نیز برای قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان بسیار بالاتر از سایر آزمون های استعداد درخشان می باشد. در این مقاله قصد داریم شما دانش آموزان عزیز را با مدارس تیزهوشان خراسان رضوی آشنا کنیم و در ادامه به نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی 97 و قبولی در آزمون تیزهوشان خواهیم پرداخت.

سامانه ندای مشاور، مشاوره دهنده تخصصی مدارس تیزهوشان آماده ارائه مشاوره قبولی در مدارس تیزهوشان به دانش آموزان عزیز و راهنمایی برای ثبت نام داوطلبان در آزمون تیزهوشان خراسان رضوی می باشد. برای ارتباط با مشاورین سامانه با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید.

ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی 97

همانطور که گفتیم مدارس تیزهوشان با هدف ایجاد بستر آموزشی مناسب و شکوفا شدن دانش آموزان مستعد اقدام به جذب داوطلبان تحصیل در این مدارس می نماید. در این راستا سازمان استعدادهای درخشان اقدام به برگزاری آزمونی به عنوان آزمون تیزهوشان در سراسر کشور نموده است که درواقع داوطلبان تحصیل در مدارس تیزهوشان باید در این آزمون ورودی شرکت نمایند و رتبه قبولی را جهت تحصیل در مدارس تیزهوشان کسب نمایند.

آزمون تیزهوشان خراسان رضوی نیز بصورت کشوری در دو مقطع تحصیلی به شرح ذیل برگزار می گردد :

آزمون تیزهوشان پایه هفتم

آزمون تیزهوشان پایه دهم

این آزمون یک مرحله در سال برگزار می گردد و کلیه متقاضیان تحصیل در پایه هفتم و دهم مدارس تیزهوشان خراسان رضوی باید ثبت نام خود را در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تکمیل نمایند

.55555

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان خراسان رضوی 97

آزمون مدارس تیزهوشان خراسان رضوی نیز به مانند سایر استان ها از طریق سامانه استعدادهای درخشان بصورت کشوری انجام می گیرد. آدرس این سامانه به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir می باشد که دانش آموزان باید در بازه زمانی اعلام شده نسبت به انجام مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند.

بر اساس زمانبندی سازمان استعدادهای درخشان ، ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 از اواخر بهمن ماه شروع می گردد و دانش آموزان باید تمامی مراحل مربوط به این آزمون را بصورت کامل از طریق سامانه azmoon.medu.ir  انجام دهند.

مرحله تکمیل مشخصات داوطلبی و انتخاب رشته

دانش آموزان در مرحله اول باید با ورود به سایت تیزهوشان و با وارد کردن شماره شناسنامه و رمز همگام خود نسبت به تکمیل اطلاعات هویتی خود اقدام نمایند و سپس مدارس مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.هر داوطلبی می تواند در این مرحله حدکثر 3 مدرسه از مدارس تیزهوشان در استان خراسان رضوی را بر اساس اولویت های خود انتخاب نماید.

مرحله واریز وجه آزمون تیزهوشان

در مرحله بعدی  داوطلبان باید نسبت به پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان اقدام نمایند. پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان خراسان رضوی از طریق سامانه  www.azmoon.medu.ir انجام می گیرد و دانش آموزان عزیز حتما باید وجه ثبتنام مدارس تیزهوشان را به صورت الکترونیکی پرداخت نمایند. توجه داشته باشید که عدم پرداخت هزینه ثبت نام به منزله انصراف داوطلب از شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان می باشد. مهلت پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان معمولا تا نیمه اول فروردین ماه می باشد.

مرحله دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

مرحله نهایی قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان آذربایجاشنرقی مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان می باشد که داوطلبان میتوانند از یک هفته مانده به زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام نمایند. کارت وزود به جلسه شامل مشخصات داوطلب و آدرس محل برگزاری آزمون تیزهوشان می باشد.

لازم به ذکر می باشد که آزمون تیزهوشان خراسان رضوی در اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

دانش آموزان عزیز می توانید برای دریافت مشاوره تحصیلی مدارس تیزهوشان و ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی 97 با مشاورین ندای مشاور تماس بگیرید.  برای ارتباط با مشاورین سامانه با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان خراسان رضوی و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان خراسان رضوی

 استرس دانش آموزان برای قبولی در مدارس تیزهوشان خراسان رضوی از همان دقایق ابتدایی پس از برگزاری آزمون شروع می شود ودغدغه ذهنی بسیاری از داوطلبان این سوال می باشد که آیا در مدارس تیزهوشان قبول خواهم شد یا نه ؟

با توجه به اینکه نتایج آزمون تیزهوشان براساس زمانبندی سازمان استعدهای درخشان حدودا یک ماه طول می کشد، گروه مشاورین سامانه ندای مشاور با طراحی نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان این امکان را در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا با استفاده از کلید سوالات آزمون تیزهوشان بتوانند رتبه خود را در آزمون تخمین بزنند تا شاید کمکی برای استرس دانش آموزان کرده باشد. داوطلبان می توانند برای استفاده از این نرم افزار با مشاورین سامانه در تماس باشند.

سامانه ندای مشاور، مشاوره دهنده تخصصی مدارس تیزهوشان خراسان رضوی بوده و آماده ارائه مشاوره قبولی در ثبتنام مدارس تیزهوشان به دانش آموزان عزیز و راهنمایی برای ثبت نام داوطلبان در آزمون تیزهوشان این استان می باشد. برای ارتباط با مشاورین سامانه با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *