سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 97

اعتراض به کارنامه تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی بوشهر 97

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بوشهر 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

آیا از نحوه و دلایل اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بوشهر اطلاع دارید؟

دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی شرکت کرده اید آیا بعد از دریافت نتایج آزمون نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی خود اعتراض دارید؟

هر ساله شاهد آن هستیم که داوطلبان بعد از اعلام نتایج ازمون تیزهوشان و نمونه دولتی بنا به هردلیلی مثل عدم درست بودن پاسخ سوالات با کلید سوالات و یا عدم اعمال سهمیه و یا بسیاری موارد دیگر .. نسبت به نتایج خود اعتراض دارند، اما از نحوه ثبت اعتراض به نتایج ازمون تیزهوشان و نمونه دولتی بوشهر مطلع نیستند.

در سال های پیش با دانش آموزانی روربه رو بودیم که بعد از ثبت اعتراض نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی خود و بعد از رسیدگی به اعتراضات این دانش اموزان موفق به فبولی در مدارس تیزهوشان شدند.

بنابراین دانش آموزانی که بعد از برگزاری آزمون خود نسبت به نتایج آزمون اعتراض دارند برای آگاهی و ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بوشهر خود می توانند با سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی تماس گرفته و اعتراض خود را ثبت نمایند.

زمان اعلام نتایج و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 97

متن سؤالات آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در اولین فرصت پس از برگزاری آزمون بر روی سایت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ودانش پژوهان جوان (به نشانی www.azmoon.medu.ir ) منتشر خواهد شد. کلید تصحیح آزمون نیز، حدود دو هفته پس ازبرگزاری آزمون از سوی سایت تیزهوشان منتشر میشود. که داوطلبان می توانند از روی سوالات و کلید آن درصد های خود را در هر درس به دست بیاورند. نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی بوشهر از طریق سایت azmoon.medu.ir اعلام میگردد و داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و درج کد ملی و رمز خود نتایج خود رامشاهده کنند در صفحه ای که در مرحله بعد ظاهر می گردد اطلاعات فردی و از همه مهم تر وضعیت اعلام قبولی دانش آموز مشخص شده است همچنین داوطلب می تواند با مراجعه به قسمت  پایین بخش مدیریت کارنامه خود را مشاهده کنند. در این کارنامه برای افراد پذیرفته شده اسم مدرسه قبولی مشخص شده است همچنین برای افرادی که قبول نشده اند نیز ، تعداد سوالات صحیح و غلط و نزده در هر درس به همراه تراز کسب شده و تراز آخرین نفر قبولی در مدارس انتخابی نمایش داده شده است ، داوطلبان  پذیرفته نشده می توانند در صورت داشتن اعتراض آن را پیگیری نمایند.

 

سایت اعتراض به نتایج تیزهوشان

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بوشهر

کلیه داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی شرکت کرده باشند و پذیرفته نشده باشند می توانند از طریق ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بوشهر بصورت کاملا اینترنتی و با مرجعه به سامانه ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بوشهر 97  به آدرس www.azmoon.medu.ir انجام می شود.. برای کلیۀ داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اند، حداکثر یک هفته پس از اعلام نتیجۀ آزمون، کارنامۀ عدم قبولی شامل تعداد پاسخهای صحیح و غلط، نمری کسب شده ازهر درس، نمره کل آن داوطلب و نمره آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسۀ مورد تقاضای او صادر میشود. نحوه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان و نمونه دولتی بوشهر 97 بدین ترتیب است که داوطلبان با مراجعه به سایت فوق الذکر می توانند در صفحه نتایج با رفتن به قسمتی از جدول که در زیر بخش مدیریت قرار دارد و فشردن دکمه مورد نظر در خواست تجدید نظر در آزمون را بدهند در برگه ای که ظاهر می شود داوطلبان دو نکته را می بایست مد نظر قرار دهند و آن اینکه ۳ مورد از ۵مورد اعتراض را می توانید در خواست دهید و فقط یکبار حق ثبت اعتراض را دارید. ۵ موردی که داوطلبان می بایست درخواست خود را در قالب آن ثبت کنند شامل :

۱-عدم تطبیق تعداد پاسخ های درست – نزده – اشتباه درج شده در کارنامه با تصویر پاسخ‌برگ

۲-اشتباه  در محاسبه نمره کل آزمون

۳-عدم تطبیق مندرجات در کارنامه با مندرجات در کارت ورود به جلسه

۴-اعمال نشدن شرط مربوط به شرکت دو قلوها

۵-موارد دیگر

برای اطلاع از نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بوشهر 97 و آگاهی از اعلام نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بوشهر می توانید با سامانه در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بوشهر 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

tizhooshan

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور