جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یزد 97

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 97

اعتراض به کارنامه تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی یزد 97

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یزد 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

آیا از نحوه و دلایل اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یزد اطلاع دارید؟

دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی شرکت کرده اید آیا بعد از دریافت نتایج آزمون نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی خود اعتراض دارید؟

هر ساله شاهد آن هستیم که داوطلبان بعد از اعلام نتایج ازمون تیزهوشان و نمونه دولتی بنا به هردلیلی مثل عدم درست بودن پاسخ سوالات با کلید سوالات و یا عدم اعمال سهمیه و یا بسیاری موارد دیگر .. نسبت به نتایج خود اعتراض دارند، اما از نحوه ثبت اعتراض به نتایج ازمون تیزهوشان و نمونه دولتی یزد مطلع نیستند.

در سال های پیش با دانش آموزانی روربه رو بودیم که بعد از ثبت اعتراض نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی خود و بعد از رسیدگی به اعتراضات این دانش اموزان موفق به فبولی در مدارس تیزهوشان شدند.

بنابراین دانش آموزانی که بعد از برگزاری آزمون خود نسبت به نتایج آزمون اعتراض دارند برای آگاهی و ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یزد خود می توانند با سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی تماس گرفته و اعتراض خود را ثبت نمایند.

زمان اعلام نتایج و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 97

متن سؤالات آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در اولین فرصت پس از برگزاری آزمون بر روی سایت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ودانش پژوهان جوان (به نشانی www.azmoon.medu.ir ) منتشر خواهد شد. کلید تصحیح آزمون نیز، حدود دو هفته پس ازبرگزاری آزمون از سوی سایت تیزهوشان منتشر میشود. که داوطلبان می توانند از روی سوالات و کلید آن درصد های خود را در هر درس به دست بیاورند. نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی یزد از طریق سایت azmoon.medu.ir اعلام میگردد و داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و درج کد ملی و رمز خود نتایج خود رامشاهده کنند در صفحه ای که در مرحله بعد ظاهر می گردد اطلاعات فردی و از همه مهم تر وضعیت اعلام قبولی دانش آموز مشخص شده است همچنین داوطلب می تواند با مراجعه به قسمت  پایین بخش مدیریت کارنامه خود را مشاهده کنند. در این کارنامه برای افراد پذیرفته شده اسم مدرسه قبولی مشخص شده است همچنین برای افرادی که قبول نشده اند نیز ، تعداد سوالات صحیح و غلط و نزده در هر درس به همراه تراز کسب شده و تراز آخرین نفر قبولی در مدارس انتخابی نمایش داده شده است ، داوطلبان  پذیرفته نشده می توانند در صورت داشتن اعتراض آن را پیگیری نمایند.

 

سایت اعتراض به نتایج تیزهوشان

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یزد

کلیه داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی شرکت کرده باشند و پذیرفته نشده باشند می توانند از طریق ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یزد بصورت کاملا اینترنتی و با مرجعه به سامانه ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یزد 97  به آدرس www.azmoon.medu.ir انجام می شود.. برای کلیۀ داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اند، حداکثر یک هفته پس از اعلام نتیجۀ آزمون، کارنامۀ عدم قبولی شامل تعداد پاسخهای صحیح و غلط، نمری کسب شده ازهر درس، نمره کل آن داوطلب و نمره آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسۀ مورد تقاضای او صادر میشود. نحوه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان و نمونه دولتی یزد 97 بدین ترتیب است که داوطلبان با مراجعه به سایت فوق الذکر می توانند در صفحه نتایج با رفتن به قسمتی از جدول که در زیر بخش مدیریت قرار دارد و فشردن دکمه مورد نظر در خواست تجدید نظر در آزمون را بدهند در برگه ای که ظاهر می شود داوطلبان دو نکته را می بایست مد نظر قرار دهند و آن اینکه ۳ مورد از ۵مورد اعتراض را می توانید در خواست دهید و فقط یکبار حق ثبت اعتراض را دارید. ۵ موردی که داوطلبان می بایست درخواست خود را در قالب آن ثبت کنند شامل :

۱-عدم تطبیق تعداد پاسخ های درست – نزده – اشتباه درج شده در کارنامه با تصویر پاسخ‌برگ

۲-اشتباه  در محاسبه نمره کل آزمون

۳-عدم تطبیق مندرجات در کارنامه با مندرجات در کارت ورود به جلسه

۴-اعمال نشدن شرط مربوط به شرکت دو قلوها

۵-موارد دیگر

برای اطلاع از نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یزد 97 و آگاهی از اعلام نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یزد می توانید با سامانه در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یزد 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

tizhooshan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *