جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس با شماره 99221106 از موبایل همراه اول

 

راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

داوطلبانی که قصد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 را انجام دهند ابتدا باید شناخت لازم از این دانشگاه و شرایط پذیرش این دانشگاه را داشته باشند. دانشگاه علمی کاربردی تهران یکی از مراکز وابسته به دانشگاه ها جامع علمی کاربردی می باشد که پذیرش در آن بصورت بدون کنکور بوده و این دانشگاه هیچ آزمونی را برای ورود داوطلبان به این مرکز آموزشی برگزار نمی کند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 که به عنوان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مطرح می باشد ، در دو مقطع تحصیلی کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام می گیرد . منظور از ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تهران این است که شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید.

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران نیز مختص داوطبانی می باشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته را دارند و باید دارای حداقل مدرک کاردانی از دانشگاه علمی کاربردی یا سایر دانشگاه ها را داشته باشند.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 طبق روال هرساله که این مرکز برای پذیرش داوطلبان اقدام به ثبت نام مینمابد معمولا از مرداد ماه شروع گردیده و داوطلبان عزیز می توانند بر اساس شرایط خود ثبت نام حود را برای نیمسال مهر 97 دانشگاه علمی کاربردی تهران انجام دهند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در دو بازه زمانی مجزا صورت می پذیرد بطوریکه ابتدا ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 شروع شده و به فاصله زمانی یک هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام کاردانی علمی کاربردی ، ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 شروع می گردد.

داوطلبان توجه داشته باشند که مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 معمولا دو الی سه روز نیز قابل تمدید می باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت شده و از بخش مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وارد لینک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 شوند. همچنین داوطلبان میتوانند از این قسمت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را که بصورت دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی قرار گرفته شده را دانلود نموده و تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 را مطالعه نمایند.

نحوه انتخاب رشته در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

رشته های دانشگاه علمی کاربردی که شامل رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی می باشد ، بطور کلی در یکی از چهار گروه اصلی این دانشگاه با عنوان رشته های گروه صنعت ، گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، گروه کشاورزی و گروه فرهنگ و هنرقرار دارد و شما داوطلبان در هر رشته ای که مایل به تحصیل در این دانشگاه هستید باید از این گروه ها اقدام به انتخاب رشته نمایید.

 در هنگام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 نیز شما مجاز به این می باشد که فقط از یک گروه انتخاب داشته باشید. یعنی بدین صورت می باشد که هر داوطلبی که متقاضی شرکت در ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تهران بوده مجاز به انتخاب 30 رشته از یک گروه آموزشی می باشد و داوظلبانی که قصد شرکت در ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران بوده می توانند 20 رشته را از یک گروه آموزشی انتخاب کنند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

همانظور که در ابتدای مقاله بیان کردیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 کاملا بصورت بدون کنکور بوده و هیچ آزمونی برای پذیرش داوطلبان برگزار نمی شود ولی باید در اینجا اشاره کرد که پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی دارای شرایط خاصی می باشد که در ادامه برای آشنایی شما داوطلبان اشاره می گردد.

یکی از مهمترین شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 ، شرط معدل داوطلبان می باشد. در واقع معدل به عنوان مهمترین و اصلی ترین معیار پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی محسوب می گردد. پس طبیعتا داوطلبانی که دارای نمره معدل نسبتا بالایی هستند نباید دغدغه قبولی در دانشگاه علمی کاربردی را داشته باشند.

از ملاک های دیگر پذیرش دانشگاه علمی کاربردی متناجس بودن مدرک فارغ التحصیلی با رشته مورد انتخابی می باشد . یعنی داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با مدرک تحصیلی خود را داشته باشند نسبتا به داوطلبانی که مدرک غیر مزتبط دارند در اولویت قبولی قرار می گیرند. البته این بدان معنا نیست که داوطلبان مدرک غیرمرتبط هیچ شانسی برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی نداشته باشند ، چون نمره معدل بالا تا حدودی تاثیر غیر مرتبط بودن مدرک را خنثی می کند.

سهمیه مهم دیگری که در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 بسیار تاثیرگذار بوده ، سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی می باشد. داوطلبان شاغل میتوانند با استفاده از سهمیه شاغلی دانشگاه علمی کاربردی براحتی در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود پذیرش شوند. سهیمه شاغلی این امتیاز را به شما میدهد که کلاس های شما حدالامکان در روزه های پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست.

 زمان و نحوه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

پس از اینکه متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 ثبت نام خود را از سایت سنجش تکمیل نموده و شماره پرونده دریافت نمودند باید منتظر اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی باشند. نتایج دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 بصورت هماهنگ کشوری و همزمان با نتایج سایر مراکز دانشگاه علمی کاربردی از سایت www.sanjesh.org منتشر می شود. داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی و شماره پرونده خود از لیست پذیرفته شدگان دانشگاه علمس کاربردس مهر 97 اطلاع پیدا کنند.

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی تهران توجه داشته باشند که قبل از مراجعه حضوری به واحد پذیرفته شده ، ابتدا باید ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی را از طریق سامانه هم آوا ( سامانه سجاد سابق ) انجام دهند و مدارک مورد نیاز را از طریق همین سامانه بارگذاری کنند. پس از تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی ، پذیرفته شدگان بایستی با در دست داشتن مدارک مربوطه به صورت حضوری برای ثبت نام نهایی به دانشگاه مراجعه نمایند.

مرکز مشاوره ندای مشاور ، مشاوره دهنده تخصصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 بوده و داوطلبان عزیز میتوانند برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران با مشاورین سامانه در ارتباط باشند.

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس با شماره 99221106 از موبایل همراه اول

 

آدرس مراکز علمی کاربردی تهران

در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردی تهران به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران مهر 97 میتوانند برای اطلاع از آدرس واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی تهران از جدول ذیل استفاده نمایند.

 

نام مرکزآدرس
مرکز آموزش علمی – کاربردی مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیادتهران – خیابان شریعتی- خیابان قبا- میدان قبا- پلاک 178

موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی هلال ایران

تهران- خیابان فلسطین- خیابان ایتالیا پلاک 7

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 2

 

1-خ ستارخان- خ شهرآرا- خ 22 (شهید کابلی)-

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد دانشگاهی واحد 1 تهران

 

خیابان انقلاب اسلامی – ایستگاه متروی دروازه دولت – خیابان خاقانی – روبروی درب شرقی دانشگاه تربیت معلم پلاک53

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 4

 

 

خیابان انقلاب – خیابان وصال شیرازی – بالاتر از بزرگمهر – کوچه بلخ – پلاک 4

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی انجمن دوستی ایران و کانادا

 

تهران ـ خ سید جمال الدین اسد آبادی ـ خ هجدهم ـ پلاک 37

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت داده‌پردازی ایران

 

تهران – خیابان استاد نجات اللهی شمالی – بالاتر از چهارراه سپند –  کوچه خسرو –  پلاک 35کدپستی 159883

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران

 

تهران -اوین -خ کودکیار-دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی بهزیستی استان تهران

 

میدان تجریش-خ امیرابراهیم دربندی-بعد از خ تختی-جنب مدرسه راهنمایی همت-پلاک48

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی حوزه هنری واحد تهران

 

تهران – خیابان ولیعصر – شماره 77

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی سازمان تبلیغات اسلامی تهران

 

تهران – خیابان سمیه – بین خیابان سپهبد قرنی و استاد نجات الهی- ساختمان شماره  213 – مرکز آموزش علمی – کاربردی سازمان تبلیغات اسلامی

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران

 

خیابان ولیعصر شمالی -پایین تر از میدان ونک – پلاک 1258

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی امام مهدی (عج)

 

سئول – رشیدیاسمی

 

دانشکده علوم و فنون فارابی (تهران)

 

تهران – لویزان-بلوار ستاد نیروی زمینی-نرسیده به چهارراه مینی سیتی

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی صنعت جهانگردی تهران 2

 

تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از خیابان شهید کلاهدوز – شماره 1597

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی صنعت جهانگردی تهران 3

 

خیابان گاندی  -کوچه اعلا ء رحیمی – پلاک 5

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی سازمان زندان‌ها (تهران)

 

 

نبش کوچه رز مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان زندانه ساختمان شماره یک

شهر زیبا – خیابان کانون – جنب کانون اصلاح وتربیت – مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان زندانهاساختمان شماره دو

مرکز آموزش علمی – کاربردی بعثت 1

 

بزگراه شهید چمران- چهارراه شهربازی- خ شهید کچوئی زندان اوین

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی قوه قضاییه

 

تهران-خ مطهری-خ ترکمنستان-کوچه احمدیان-بن بست آزادگان

 

دانشکده علمی – کاربردی پست و مخابرات

 

اصفهان-فولادشهر-اتوبان نجف آباد-کیلومتر5-مجتمع بین المللی آموزشی پژوهشی تخصصی ICT فولادشهر

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی پست

 

خیابان شریعتی نبش قندی پلاک866

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی نور هدایت حافظ

 

خیابان پاسداران – سه راه اقدسیه – تنگستان چهارم – روبروی دانشگاه پیام نور – پلاک12

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شهید شرافت 

خیابان انقلاب بین خیابان ولیعصر وکالج – بن بست شهید سعید – مرکز تربیت معلم شهید شرافت

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی نهاد ریاست جمهوری

 

خیابان پاستور-پلاک 62

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی بازرگانی واحد تهران

 

تهران- بلوار کشاورز – روبروی بیمارستان ساسان – شماره 118

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)

 

تهران -خیابان  اشرفی اصفهانی – نرسیده به پل  همت-خیابان پارک – شهرک هما – ساختمان پیشتازان آیین زندگی

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی تعاون تهران

 

تهران خیابان بزرگمهر خیابان برادران مظفر پلاک 104

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد کشاورزی شهید زمانپور (تهران – ساوجبلاغ)

 

تهران- خ حافظ – پایین تر از سازمان بورس – بن بست ایرانیان

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی مالک اشتر تهران

 

اتوبان شهید بابایی-لویزان-خیابان شهید شعبانلو

 

آموزشکده فنی نقشه‌برداری سازمان جغرافیایی

 

بلوار کشاورز-کوچه شهید شوریده پلاک21

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شهید مطهری

 

انتهای شرقی اتوبان شهید بابائی -مجتمع مسکونی امام خمینی (ره)- جنب مدرسه پسرانه امیدان فردا

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی صنعت هوانوردی تهران

 

تهران -بعد از اکباتان -کیلومتری 5جاده مخصوص کرج- شهرک آزادی – خیابان امام خمینی- ساختمان ابوفاضل

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران

 

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی هواشناسی و علوم جو تهران

 

کیلومتر 17 آزاد راه تهران – کرج – بلوار پژوهش

 

دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری

 

میدان آزادی- فرودگاه مهرآباد –  خیابان معراج صندوق پستی 46113185

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی راه و ترابری

 

بزرگراه فتح کیلومتر14 چهارراه ایران خودرو-خیابان شهرک دانش

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت صنعتی کوشا (تهران)

 

تهران – جاده مخصوص کرج – سه راه شیشه مین به سمت شمال بلوار ولیعصر نبش شهرک فرهنگیان – مرکز علمی کارب

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی ساپکو (تهران)

 

تهران-بزرگراه شهید همت غرب – خیابان کامران کبیری طامه (شاهین شمالی) -ضلع غربی پارک بزرگمهر

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی صنایع غلات قائم(عج)

 

تهران-خیابان کارگر شمالی- خ شانزدهم(مقابل کوی دانشگاه )- خیابان فجر یک- پ 14

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت سایپا

 

کیلومتر17 جاده مخصوص کرج -خیابان دارو پخش-جنب شرکت سایپایدک مرکزآموزش گروه خودرو سازی

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی علامه طبرسی

 

خیابان ستارخان-ضلع شمال غرب پل ستارخان-اول خیابان حاجی پور (پاک شمالی)-  نبش رئیسی – پلاک 68

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی تحقیقات صنعتی ایران (تهران)

 

تهران-خیابان ایرانشهر شمالی- پلاک 217

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی پژوهش و مهندسی جوش ایران

 

بزرگراه همت غرب- خ شهید کبیری طامه- خ هفتم شرقی- نبش کوچه معادن- پلاک 17

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی انجمن صنفی شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو

 

5

تهران -خیابان انقلاب-حیابان رازی-خیابان شهریار-نبش هانری کربن

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی گسترش انفورماتیک ایران

 

خ انقلاب – حد فاصل  استاد نجات الهی  و حافظ – پلاک 880

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی پارس الکتریک

 

انتهای اتوبان یادگار امام(ره) – بعد ار فرحزاد – خیابان ایثار – نبش کوهسار 3 و 5 – پلاک 180

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی صنایع لاستیک (تهران)

 

شهرک علم و فناوری – بلوار علم و پژوهش

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی قالبسازان ایران

 

تهران، خیابان انقلاب اسلامی،پل چوبی،خیابان حقوقی،شماره های 29و31

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی صنایع دخانی

 

خ قزوین -شرکت دخانیات ایران

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی چرم (تهران)

 

 

شهرک صنعتی چرمشهر : محور تهران- ورا

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی مهرکام پارس (تهران)

 

کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج- تهرانسراصلی- بعدازچهارراه صدف- خ 29 – پلاک 22-

 

دانشگاه صنایع و معادن ایران – مرکز تهران

 

تهران – میدان فرمانیه – کوهستان نهم (شهید نوریان) – پلاک 39

 

موسسه آموزشی و پژوهشی وزارت صنایع و معادن (تهران)

 

تهران -خیابان استاد نجات الهی – خیابان شهید صارمی غربی – پلاک 64و 36و34

 

مرکز علمی – کاربردی آموزش و پژوهش صنایع ایران

 

خیابان ولی عصر بالاتر از سه راه شهید بهشتی خیابان اکبری (مستوفی سابق ) نبش کوچه راستی (1/19) پلاک 1/12

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی صنعت غذای تهران

 

تهران-سعادت آباد-میدان کاج-خ سرو غربی-میدان قیصر امین پور-انتهای بلوار شهرداری-خ یکم-انتهای خیابان شبنم پلاک10

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی صنایع دستی استان تهران

 

 

ساختمان شماره 2: خیابان شهید مطهری- خیابان لارستان- نبش خیابان افتخارنیا-پلاک34- طبقه اول و دوم

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی انجمن سازندگان قطعات خودرو

 

خیابان مطهری-ابتدای خیابان مفتح شمالی- نرسیده به میدان هفت تیر- کوچه درفش- پلاک 41

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی گروه صنعتی ایران خودرو

 

تهران- کیلومتر 14 جاده قدیم کرج- درب 18 مرکز آموزش ایران خودرو

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی گروه صنعتی گلرنگ

 

تهران- خیابان ولیعصر- کوچه ساعی- پلاک 20

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت صنعتی آما

 

تهران-کیلومتر 5/1جاده مخصوص- نبش بیمه 3

 

موسسه آموزش عالی آزاد مدیریت فناوری امیرکبیر

موسسه آموزش عالی آزاد عصر دین و دانش

 

تهران، بلوار میرداماد، خیابان کازون شمالی، بعد از کوچه مسعود، پلاک 9

خیابان  ولی عصر   شمال پارک ساعی   کوچه ساعی   پ18

 

موسسه آموزش عالی آزاد فناوران اطلاعات تهران

موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون دانشسار

مرکز آموزش علمی – کاربردی انجمن فیزیک ایران

موسسه آموزش عالی آزاد نوآوران عصر دانش

موسسه آموزش عالی آزاد انفورماتیک ایران

 

تهران – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – خیابان دوم – نبش بلوار بهزاد – پلاک 44

خیابان شریعتی-میدان قدس-خیابان دزاشیب-شماره321

خیابان جمهوری-بین حافظ و سی تیر-کوی محمد بیک- ساختمان بزرکان ابتیک-طبقه 4

بزرگراه رسالت – سیدخندان- خیابان شهید کابلی -خیابان شهید شعبانی- پلاک12

خیابان کارگرشمالی حدفاصل خیابان نصرت و بلوار کشاورز خیابان قدر کوچه باغ نو پلاک 27

 

موسسه آموزش عالی آزاد هادی

 

ضلع جنوب غربی تقاطع شیخ فضل الله نوری وجلال آل احمد(زیرپل آزمایش)

 

موسسه آموزش عالی آزاد علم گستر

 

سعادت آبا د – بلوار دریا – جنب داروخانه آویشن-پلاک 153

 

موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند

 

تهران – خیابان کریم خان – خیابان خردمند شمالی – نبش کوچه بیات – پلاک 137 .

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 55 تهران

 

تهران خ حافظ نرسیده به چهار راه کالچ-روبروی دانشگاه امیر کبیر کوچه آرژانتین پ 8

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 44 تهران

 

تهران – میدان فردوسی- خیابان انقلاب – خیابان شهید موسوی (فرصت)- بن بست نیکپور پ76

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 4 تهران

 

خ سمیه-بین قره نی و نجات الهی-پلاک 163

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 41 تهران

 

خ انقلاب بین چهارراه ولی عصر وحافظ ضلع شرقی پارک دانشچو خ استاد شهریار پ 21

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران

 

خیابان انقلاب – پل چوبی – ابتدای خیابان حقوقی – پلاک 3

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 12 تهران

 

تهران -خیابان ولیعصر- بالاتر از زرتشت کوچه غفاری پلاک 20

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 35 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 21 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 31 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 23 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 14 تهران

 

خیابان میرزای شیرازی – بین پل کریمخان و خیابان شهید مطهری -کوچه 13 – پلاک 94

خیابان شریعتی -پایین تر از بهار شیراز -کوچه سخن -پلاک 20

تهران-ابتدای خیابان سهروردی شمالی – روبروی پمپ بنزین – خیابان نیکان – پ4

قائم مقام فراهانی – بالاتر از شهید مطهری – کوچه دوم – پلاک 23

خیابان کریم خان زند- خیابان نجات اللهی -کوچه افشین پلاک 10

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 5 تهران

 

تهران- خیابان امام خمینی(ره) – میدان حسن آباد – خیابان میر دامادی (استخرسابق) – پلاک 5

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 18 تهران

 

تهران-میدان انقلاب ابتدای خیابان جمالزاده شمالی-کوی معینی-پلاک 20و22

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ وهنر واحد 22 تهران

 

خیابان شریعتی ، بالاتر از خیابان شهید کلاهدوز ، پلاک 1597

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 24 تهران

 

 

دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 24

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران

 

تهران- میدان انقلاب -ابتدای کارگر جنوبی – کوچه رشتچی – شماره 10و12

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 36 تهران

 

تهران میدان ولیعصر بلوار کشاورز خیابان کبکانیان بن بست فرگاه پلاک 10

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13 تهران

 

 

ساختمان شماره (2): خیابان انقلاب- خیابان وصال شیرازی – تقاطع آیت الله طالقانی پلاک 36

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 38 تهران

 

تهران- خیابان فاطمی – انتهای خیابان  پروین اعتصامی – نبش کوچه آونگ – پ 59

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 27 تهران

 

تهران –  انتهای سعادت آباد – روبروی بیمارستان مدرس – باغستان یکم – شماره 10

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 53 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 34 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 25 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 7 تهران

 

خ ظفرخ فریدافشارکوچه  محیا پلاک 5(استیجاری)

تهران- خیابان میرداماد- خ کازرون جنوبی – پلاک 3

فلکه دوم صادقیه- خیابان آیت ا…کاشانی-خیابان بهنام – نبش خیابان شانزدهم-پلاک 1/2

خیابان فاطمی غربی،بین کارگر شمالی وجمالزاده،خیابان سیندخت جنوبی،نبش کوچه هما،پلاک11و27

خیابان سمیه – خیابان ملک الشعرای بهار – جنب برج سپهر – بن بست سهند – پلاک 2 – ساختمان دوم : خیابان انقلاب – پل کالج – ساختمان 1020

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 43 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 29 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 56 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 15 تهران

 

بزرگراه رسالت- مجیدیه شمالی- خیابان شهید حسین کرد- خیابان نهاندست- نرسیده به میدان بهشتی- پ 20

تهران -میدان ولی عصر چهارراه زرتشت کوی نوربخش پلاک  32 و طبقه دوم پلاک 30

بزرگراه ستاری شمالی – خ پیامبر شرقی- خ هجرت کوچه کرمی پلاک 36

خیابان ولی عصر – روبروی پارک ملت – خیابان ناهید غربی- شماره 76

تهران – خیابان شهید مطهری -خیابان میرزای شیرازی شمالی- کوچه عرفان – پلاک 29

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 26 تهران

دانشکده خبر

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 10 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 37 تهران

 

تهران – خیابان حافظ – خیابان جامی – خیابان میر دامادی – پلاک 1،ساختمان شماره 2:خیابان جامی-خیابان شهید محمدبیگی-پلاک 18

تهران- خیابان شهید بهشتی بین چهاراه قصروخیابان اندیشه پ34

تهران- خیابان ملاصدرا- خیابان خوارزمی- خیابان گلسار- گلبرگ سوم پلاک 3032/3033/3035

خیابان شریعتی،بالاتر از ظفر(شهید دستگردی) نرسیده به بیمارستان ایرانمهر ، سمت شرق خیابان ، کوچه صادقیان ،بن بست اول ،پلاک2( ساختمان یک)-بلوار کشاورز نبش خ قدس پلاک41 (ساختمان شماره دو)

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 49 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 30 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 42 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 54 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 45 تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 17 تهران

 

خیابان جنت آباد شمالی – بلوار المهدی – نبش ارکیده شرقی جنب آموزشکده دخترانه سما

خیابان انقلاب – خیابان وصال شیرازی- کوچه نائبی -پلاک 31

بزرگراه شیخ فضل اله نوری، پل طرشت ،بلوار شهید تیموری ،سمت چپ کوچه گلنار ،پلاک 1 مرکز علمی-کاربردی واحد 42

ساختمان شماره 1:تهران- میدان انقلاب – خیابان فرصت شیرازی – پلاک 32،ساختمان شماره2:میدان انقلاب-ابتدای خیابان آزادی،خیابان زارع-نبش سرو،پلاک4

تهران- خیابان پاسداران – میدان هروی – جنب مرکز خرید گلستان – پلاک 114

انتهای خیابان ولیعصر نرسیده به میدان تجریش بن بست دکتر بهمن پلاک 50

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 40 تهران

 

تهران- خ مطهری- خ ترکمنستان- پلاک 95 و 97

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 16 تهران

 

میدان ونک – خیابان ملاصدرا خیابان شیخ بهائی شمالی کوچه کشفیان غربی پلاک 21

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 9 تهران

 

میدان ولیعصر خیابان شقایق پلاک 30

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 33 تهران

 

خیابان سهروردی شمالی – بالاتر از مطهری – کوچه بیشه – پلاک 4

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 20 تهران

 

تهران- خیابان شهید مطهری – بعد از خیابان قاثم مقام فراهانی – خیابان گلریز- پلاک 8

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 47 تهران

 

خیابان ولیعصر بالتر از چهار راه طالقانی بعد از کوچه ریاض پلاک 569

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 32 تهران

 

تهران- خیابان دربند – بعد از میدان دربند – پلاک 213

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 6 تهران

 

تهران -نیاوران -پاسداران شمالی -سه راه اقدسیه-کوچه تنگستان چهارم-بالاترازتالارسبز-پلاک12

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 19 تهران

 

تهران- خیابان کریم خان زند- خیابان استاد نجات الهی

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11(موسیقی)

مرکز آموزش علمی – کاربردی سوانح طبیعی

مرکز آموزش علمی – کاربردی ساختمان و شهرسازی تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی واحد آموزشی تهران

موسسه تحقیقات و آموزش مدیریت (مرکز تهران)

 

تهران- خیابان ولیعصر ( عج ) تقاطع خیابان امام خمینی ( ره )

خیابان ولی عصر، بالاتر از چهارراه پارک وی، خیابان شهید فیاضی ( فرشته سابق ) کوچه شبدیز پلاک 1

تهران – خیابان شهید بهشتی – خیابان شهید سرافراز – نبش ششم – پلاک 31

تهران -بالاتر از میدان ولیعصر-کوچه پرویز روشن پلاک 28

تهران- خیابان استاد نجات الهی  – خیابان شهید برادران شاداب – پ 35

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی آگاهان نیرو

دانشگاه صنعت آب و برق

مرکز آموزش علمی – کاربردی کمیته امداد امام خمینی (ره)

مرکز آموزش علمی – کاربردی خانه کارگر واحد تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

 

تهران -میدان شهدا خ 17 شهریور نبش خ شهید شهبازی پلاک 1 موسسه آگاهان نیرو

ابتدای جاده لشگرک – سوهانک – مجتمع اداری فرهنگی ولایت

تهران- خیابان طالقانی – خیابان لبافی- بزرگرا ه فتح

تهران- میدان آزادی-خیابان محمد علی جناح- بلواردانش روبروی ترمینال غرب مرکزعلمی- کاربردی

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی رسانه

دانشکده امور اقتصادی تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی بانک ملت تهران

مجتمع آموزشی شهید ایرانی

مرکز آموزش علمی – کاربردی شهدای نزاجا

مرکز آموزش علمی – کاربردی استانداری تهران

مرکز آموزش علمی – کاربردی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش

مرکز آموزش علمی – کاربردی تکواندو

مرکز آموزش علمی – کاربردی سازمان تربیت بدنی آجا

مرکز آموزش علمی – کاربردی شهید صیاد شیرازی

 

خیابان اقدسیه.تقاطع بدیعی.شماره 40

تهران- خیابان کریمخان زندجنب پارک بهجت آباد روبروی خیابان به آفرین( ساختمان سابق مرکزی شماره 4 شهرداری تهران)علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران

تهران- بزرگراه نیایش – جنب مجموعه ورزشی انقلاب – دانشکده صدا و سیما- اداره کل آموزش

تهران – شهرک غرب – پونک باختری- خیابان شهید دادمان

تهران-خیابان جمهوری -بین چهارراه اسلامبول ولاله زار -مرکز اموزش بانک ملت

تهران-میدان شهیدکلاهدوز-خیابان وحدت-یگان ویژه ناجا

تهران-انتهای اتوبان ارتش-ابتدای جاده لشکرگ

خیابان استاد نجات اللهی، نرسیده به خیابان کریمخان زند، کوچه حقیقت‌طلب، پلاک 43

خیابان لویزان-مرکز آموزش پشتیبانی نزاجا

خیابان شریعتی،کوچه میرزاپور،کوچه مریم،مقابل مجتمع مسکونی سبحان،صندوق پستی19395-5534

 

 

 

مطالب مفید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی تهران

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تهران

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *