جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس با شماره 99221106 از موبایل همراه اول

 

راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

داوطلبانی که قصد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 را انجام دهند ابتدا باید شناخت لازم از این دانشگاه و شرایط پذیرش این دانشگاه را داشته باشند. دانشگاه علمی کاربردی مشهد یکی از مراکز وابسته به دانشگاه ها جامع علمی کاربردی می باشد که پذیرش در آن بصورت بدون کنکور بوده و این دانشگاه هیچ آزمونی را برای ورود داوطلبان به این مرکز آموزشی برگزار نمی کند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 که به عنوان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مطرح می باشد ، در دو مقطع تحصیلی کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام می گیرد . منظور از ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مشهد این است که شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید.

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز مختص داوطبانی می باشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته را دارند و باید دارای حداقل مدرک کاردانی از دانشگاه علمی کاربردی یا سایر دانشگاه ها را داشته باشند.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 طبق روال هرساله که این مرکز برای پذیرش داوطلبان اقدام به ثبت نام مینمابد معمولا از مرداد ماه شروع گردیده و داوطلبان عزیز می توانند بر اساس شرایط خود ثبت نام حود را برای نیمسال مهر 97 دانشگاه علمی کاربردی مشهد انجام دهند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در دو بازه زمانی مجزا صورت می پذیرد بطوریکه ابتدا ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 شروع شده و به فاصله زمانی یک هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام کاردانی علمی کاربردی ، ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 شروع می گردد.

داوطلبان توجه داشته باشند که مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 معمولا دو الی سه روز نیز قابل تمدید می باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت شده و از بخش مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وارد لینک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 شوند. همچنین داوطلبان میتوانند از این قسمت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را که بصورت دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی قرار گرفته شده را دانلود نموده و تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 را مطالعه نمایند.

نحوه انتخاب رشته در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

رشته های دانشگاه علمی کاربردی که شامل رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی می باشد ، بطور کلی در یکی از چهار گروه اصلی این دانشگاه با عنوان رشته های گروه صنعت ، گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، گروه کشاورزی و گروه فرهنگ و هنرقرار دارد و شما داوطلبان در هر رشته ای که مایل به تحصیل در این دانشگاه هستید باید از این گروه ها اقدام به انتخاب رشته نمایید.

 در هنگام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 نیز شما مجاز به این می باشد که فقط از یک گروه انتخاب داشته باشید. یعنی بدین صورت می باشد که هر داوطلبی که متقاضی شرکت در ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مشهد بوده مجاز به انتخاب 30 رشته از یک گروه آموزشی می باشد و داوظلبانی که قصد شرکت در ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مشهد بوده می توانند 20 رشته را از یک گروه آموزشی انتخاب کنند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

همانظور که در ابتدای مقاله بیان کردیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 کاملا بصورت بدون کنکور بوده و هیچ آزمونی برای پذیرش داوطلبان برگزار نمی شود ولی باید در اینجا اشاره کرد که پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی دارای شرایط خاصی می باشد که در ادامه برای آشنایی شما داوطلبان اشاره می گردد.

یکی از مهمترین شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 ، شرط معدل داوطلبان می باشد. در واقع معدل به عنوان مهمترین و اصلی ترین معیار پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی محسوب می گردد. پس طبیعتا داوطلبانی که دارای نمره معدل نسبتا بالایی هستند نباید دغدغه قبولی در دانشگاه علمی کاربردی را داشته باشند.

از ملاک های دیگر پذیرش دانشگاه علمی کاربردی متناجس بودن مدرک فارغ التحصیلی با رشته مورد انتخابی می باشد . یعنی داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با مدرک تحصیلی خود را داشته باشند نسبتا به داوطلبانی که مدرک غیر مزتبط دارند در اولویت قبولی قرار می گیرند. البته این بدان معنا نیست که داوطلبان مدرک غیرمرتبط هیچ شانسی برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی نداشته باشند ، چون نمره معدل بالا تا حدودی تاثیر غیر مرتبط بودن مدرک را خنثی می کند.

سهمیه مهم دیگری که در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 بسیار تاثیرگذار بوده ، سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی می باشد. داوطلبان شاغل میتوانند با استفاده از سهمیه شاغلی دانشگاه علمی کاربردی براحتی در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود پذیرش شوند. سهیمه شاغلی این امتیاز را به شما میدهد که کلاس های شما حدالامکان در روزه های پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست.

 زمان و نحوه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

پس از اینکه متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 ثبت نام خود را از سایت سنجش تکمیل نموده و شماره پرونده دریافت نمودند باید منتظر اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی باشند. نتایج دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 بصورت هماهنگ کشوری و همزمان با نتایج سایر مراکز دانشگاه علمی کاربردی از سایت www.sanjesh.org منتشر می شود. داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی و شماره پرونده خود از لیست پذیرفته شدگان دانشگاه علمس کاربردس مهر 97 اطلاع پیدا کنند.

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مشهد توجه داشته باشند که قبل از مراجعه حضوری به واحد پذیرفته شده ، ابتدا باید ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی را از طریق سامانه هم آوا ( سامانه سجاد سابق ) انجام دهند و مدارک مورد نیاز را از طریق همین سامانه بارگذاری کنند. پس از تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی ، پذیرفته شدگان بایستی با در دست داشتن مدارک مربوطه به صورت حضوری برای ثبت نام نهایی به دانشگاه مراجعه نمایند.

مرکز مشاوره ندای مشاور ، مشاوره دهنده تخصصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 بوده و داوطلبان عزیز میتوانند برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد با مشاورین سامانه در ارتباط باشند.

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس با شماره 99221106 از موبایل همراه اول

 

آدرس مراکز علمی کاربردی مشهد

در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردی مشهد به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد مهر 97 میتوانند برای اطلاع از آدرس واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی مشهد از جدول ذیل استفاده نمایند.

نام مرکزآدرس
مركز آموزش علمی – كاربردی جهاد دانشگاهی مشهدمشهد – خيابان دانشگاه – سه راه ادبیات – کوی دکتری مجتمع دكتر علي شريعتي
مركز آموزش علمی – كاربردی بهزیستی استان خراسان رضویمشهد – بلوار وكيل آباد – خيابان هنرستان – هنرستان 9 – مرکز علمی کاربردی بهزیستی خراسان رضوی
مركز آموزش علمی – كاربردی حوزه هنری واحد مشهدمشهد ـ بلوار هاشميه ـ بين هاشميه 20 و 22
مرکز آموزش علمی – کاربردی میراث خراسان رضویبلوار شهيد مدرس- بين مدرس 1 و 3- شماره 17
مركز آموزش علمی – كاربردی سازمان زندان‌ها (مشهد)مشهد-بلوار وکیل آباد- سه راه زندان – میدان تربیت – جنب زندان مرکزی مشهد – مرکز آموزش علمی کاربردی سا
مرکز آموزش علمی – کاربردی قوه قضاییه خراسان رضویمشهد-بلوار ملک آباد- اول قدس-آموزش دادگستری خراسان رضوی
مرکز آموزش علمی – کاربردی پست خراسان رضویمشهد-خیابان امام خمینی-اداره کل پست
مركز آموزش علمی – كاربردی شهید سعیدی مشهدمشهد -بلوار پيروزي-ميدان سلمان فارسي-خ حق شناس 2
مركز آموزش علمی – كاربردی بازرگانی واحد خراسان رضویساختمان مركزي مشهد – بلوار سجاد- روبروی دفتر سازمان ملل شماره 90     ساختمان شماره 2  مشهد-بلوارسجاد – بهار 3 شماره 55 ساختمان شماره 3 بهار 17 شماره 88
مركز آموزش علمی – كاربردی تعاون خراسان رضویخيابان فدائيان اسلام – بعد از بيمارستان امدادي – جنب نانوايي
مركز آموزش علمی – كاربردی جهاد كشاورزی خراسان رضوی (مشهد)مشهد – بزرگراه شهيد كلانتري – بين ميدان جمهوري اسلامي و ميدان جهاد
مركز آموزش علمی – كاربردی صنعت هوانوردی مشهدمشهد-بلوار ملك آباد-بين مرجان و حامد-پلاك 386
مركز آموزش علمی – كاربردی فنون و خدمات هوایی مشهدمشهد – بلوار معلم – معلم 24
مركز آموزش علمی – كاربردی هواشناسی و علوم جو مشهدبلوار جمهوري اسلامي – اداره كل هواشناسي استان خراسان رضوی
مرکز آموزش علمی – کاربردی فنون و خدمات هواییبلوار فرودگاه-مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی
مركز آموزش علمی – كاربردی سازمان مدیریت صنعتی خراسان رضویمشهد – 1-بلوار تلويزيون- نرسيده به سه راه بعثت – پلاك 84 2-بلوار بعثت بعد از چهار راه ابوذز غفاري پلاک 164
مركز آموزش علمی – كاربردی شركت خدمات علمی – صنعتی خراسان رضوی (مشهد)

ساختمان2 بلوار فردوسي  ابن سينا پلاك235

ساختمان 3 بلوار فردوسي  ابن سينا پلاك116

 

مركز آموزش علمی – كاربردی بررسی و تحقیق و آموزش صنایع قند ایران

 

مشهد-جاده مشهد فريمان بعد از پل هوائي طرق سمت راست جاده مركز بررسي وتحقيق وآموزش صنايع قند ايران

 

موسسه آموزشی و پژوهشی وزارت صنایع و معادن(خراسان رضوی)

 

مشهد-خسرافرازان 18 – ساختمان شماره – 2

 

مركز آموزش علمی – كاربردی تصمیم یارتوس

 

** ساختمان شماره (2) :‌مشهد-بلوار سجاد-سجاد17- مولوي 11 ***  کارگاه :‌ کيلومتر 22 جاده آسيايي واقع در پارک علم و فناوري خراسان

 

مركز آموزش علمی – كاربردی شركت شهرك‌های صنعتی خراسان رضوی

 

کلیومتر 12 جاده قوچان، شهرک صنعتی طوس، شهرک فناوري صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمالشرق کشور

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت چینی مقصود

 

مشهد

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی مجتمع سیمان شرق

 

مشهد، جاده كلات، بعد از روستاي فاز، سه راهي سيمان، كيلومتر 8 جاده اختصاصي مجتمع صنعتي سيمان مشهد

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی گروه کارخانجات پارت لاستیک

 

مشهد-بلوار ساجدی-بین ساجدی2 و4-پلاک71

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت فراز صنعت آیریا

 

مشهد-شهرک صنعتی توس-بلواراندیشه-ساختمان فرازصنعت

 

مركز آموزش علمی – كاربردی انجمن مدیریت ایران واحد خراسان رضوی

 

ساختمان شماره 2: مشهد- خيابان احمد آباد- نبش رضا 20- پلاک 197ساختمان شماره 3: مشهد- خيابان احمد آباد- بلوار ابوذر – ابوذر 23- پلاک 92

 

موسسه آموزش عالی آزاد خوارزمی خراسان رضوی

 

مشهد-حاشیه بلوار وکیل آباد- تلاقی ضلع شرقی بلوار لادن- پلاک 1174

 

مركز آموزش علمی – كاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان

 

بزرگراه شهيد كلانتري- جنب پارك صدا وسيما

 

مركز آموزش علمی – كاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

 

مشهد -بلوار فردوسی-بین چهارراه  بهار و مولوی

 

مركز آموزش علمی – كاربردی فرهنگ و هنر واحد 2 خراسان رضوی

 

مشهد-بلوار ملک آباد-خیابان نسترن-نسترن 7-پلاک 61/63 و بلوار سجاد -سجاد 24-تقاطع سوم -پلاک 139 -بلوار شهید صادقی -صادقی15 پلاک7و9

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی خبر مشهد

 

مشهد-بلوارسجاد- خيابان بهار- بهار 13- پلاك 227

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی خبرنگاران

 

ساختمان شماره 2: بلوار پیروزی – پیروزی 61 – پلاک 4

ساختمان شماره 2 واقع در بلوار پیروزی- پیروزی 61 – پلاک 4

 

مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان رضوی

 

سيدي – ابتداي جاده خلج جنب هنرستان الكترونيك

 

مركز آموزش علمی – كاربردی شهرداری مشهد

 

مشهد-بلوار پيروزي- ميدان سلمان-اول خيابان حق شناس -ساختمان شماره 3 استانداري

 

مركز آموزش علمی – كاربردی خانه كارگر واحد مشهد

 

1-خیابان دانشگاه-دانشگاه9-شماره18 -2-خيابان دانشگاه-دانشگاه11-شماره100

 

مركز آموزش علمی – كاربردی آستان قدس رضوی

 

مشهد – خیابان کوهسنگی – بین کوهسنگی 17 و 19 پلاک 347

 

مركز آموزش علمی – كاربردی مالیاتی مشهد

 

مشهد -بلوارهفت تیر- نبش هفت تیر 14

 

مركز آموزش علمی – كاربردی بانك ملت مشهد

 

مشهد خیابان امام خمینی  تقاطع مدرس  طبقه فوقانی بانک ملت شعبه مدرس

 

 

 

مطالب مفید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مشهد

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مشهد

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مشهد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *