جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس با شماره 99221106 از موبایل همراه اول

 

راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

داوطلبانی که قصد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 را انجام دهند ابتدا باید شناخت لازم از این دانشگاه و شرایط پذیرش این دانشگاه را داشته باشند. دانشگاه علمی کاربردی اصفهان یکی از مراکز وابسته به دانشگاه ها جامع علمی کاربردی می باشد که پذیرش در آن بصورت بدون کنکور بوده و این دانشگاه هیچ آزمونی را برای ورود داوطلبان به این مرکز آموزشی برگزار نمی کند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 که به عنوان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مطرح می باشد ، در دو مقطع تحصیلی کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام می گیرد . منظور از ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان این است که شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید.

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان نیز مختص داوطبانی می باشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته را دارند و باید دارای حداقل مدرک کاردانی از دانشگاه علمی کاربردی یا سایر دانشگاه ها را داشته باشند.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 طبق روال هرساله که این مرکز برای پذیرش داوطلبان اقدام به ثبت نام مینمابد معمولا از مرداد ماه شروع گردیده و داوطلبان عزیز می توانند بر اساس شرایط خود ثبت نام حود را برای نیمسال مهر 97 دانشگاه علمی کاربردی اصفهان انجام دهند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در دو بازه زمانی مجزا صورت می پذیرد بطوریکه ابتدا ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 شروع شده و به فاصله زمانی یک هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام کاردانی علمی کاربردی ، ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 شروع می گردد.

داوطلبان توجه داشته باشند که مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 معمولا دو الی سه روز نیز قابل تمدید می باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت شده و از بخش مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وارد لینک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 شوند. همچنین داوطلبان میتوانند از این قسمت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را که بصورت دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی قرار گرفته شده را دانلود نموده و تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 را مطالعه نمایند.

نحوه انتخاب رشته در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

رشته های دانشگاه علمی کاربردی که شامل رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی می باشد ، بطور کلی در یکی از چهار گروه اصلی این دانشگاه با عنوان رشته های گروه صنعت ، گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، گروه کشاورزی و گروه فرهنگ و هنرقرار دارد و شما داوطلبان در هر رشته ای که مایل به تحصیل در این دانشگاه هستید باید از این گروه ها اقدام به انتخاب رشته نمایید.

 در هنگام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 نیز شما مجاز به این می باشد که فقط از یک گروه انتخاب داشته باشید. یعنی بدین صورت می باشد که هر داوطلبی که متقاضی شرکت در ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان بوده مجاز به انتخاب 30 رشته از یک گروه آموزشی می باشد و داوظلبانی که قصد شرکت در ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان بوده می توانند 20 رشته را از یک گروه آموزشی انتخاب کنند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

همانظور که در ابتدای مقاله بیان کردیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 کاملا بصورت بدون کنکور بوده و هیچ آزمونی برای پذیرش داوطلبان برگزار نمی شود ولی باید در اینجا اشاره کرد که پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی دارای شرایط خاصی می باشد که در ادامه برای آشنایی شما داوطلبان اشاره می گردد.

یکی از مهمترین شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 ، شرط معدل داوطلبان می باشد. در واقع معدل به عنوان مهمترین و اصلی ترین معیار پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی محسوب می گردد. پس طبیعتا داوطلبانی که دارای نمره معدل نسبتا بالایی هستند نباید دغدغه قبولی در دانشگاه علمی کاربردی را داشته باشند.

از ملاک های دیگر پذیرش دانشگاه علمی کاربردی متناجس بودن مدرک فارغ التحصیلی با رشته مورد انتخابی می باشد . یعنی داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با مدرک تحصیلی خود را داشته باشند نسبتا به داوطلبانی که مدرک غیر مزتبط دارند در اولویت قبولی قرار می گیرند. البته این بدان معنا نیست که داوطلبان مدرک غیرمرتبط هیچ شانسی برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی نداشته باشند ، چون نمره معدل بالا تا حدودی تاثیر غیر مرتبط بودن مدرک را خنثی می کند.

سهمیه مهم دیگری که در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 بسیار تاثیرگذار بوده ، سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی می باشد. داوطلبان شاغل میتوانند با استفاده از سهمیه شاغلی دانشگاه علمی کاربردی براحتی در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود پذیرش شوند. سهیمه شاغلی این امتیاز را به شما میدهد که کلاس های شما حدالامکان در روزه های پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست.

 زمان و نحوه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

پس از اینکه متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 ثبت نام خود را از سایت سنجش تکمیل نموده و شماره پرونده دریافت نمودند باید منتظر اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی باشند. نتایج دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 بصورت هماهنگ کشوری و همزمان با نتایج سایر مراکز دانشگاه علمی کاربردی از سایت www.sanjesh.org منتشر می شود. داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی و شماره پرونده خود از لیست پذیرفته شدگان دانشگاه علمس کاربردس مهر 97 اطلاع پیدا کنند.

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی اصفهان توجه داشته باشند که قبل از مراجعه حضوری به واحد پذیرفته شده ، ابتدا باید ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی را از طریق سامانه هم آوا ( سامانه سجاد سابق ) انجام دهند و مدارک مورد نیاز را از طریق همین سامانه بارگذاری کنند. پس از تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی ، پذیرفته شدگان بایستی با در دست داشتن مدارک مربوطه به صورت حضوری برای ثبت نام نهایی به دانشگاه مراجعه نمایند.

مرکز مشاوره ندای مشاور ، مشاوره دهنده تخصصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 بوده و داوطلبان عزیز میتوانند برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اصفهان با مشاورین سامانه در ارتباط باشند.

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس با شماره 99221106 از موبایل همراه اول

 

آدرس مراکز علمی کاربردی اصفهان

در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردی اصفهان به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مهر 97 میتوانند برای اطلاع از آدرس واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی اصفهان از جدول ذیل استفاده نمایند.

نام مرکزآدرس
مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد دانشگاهی اصفهاناصفهان بالاترازفلکه دانشگاه صنعتی  کیلومتر1بلوارآزادگان مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اصفهان

مرکز آموزش علمی – کاربردی بهزیستی استان اصفهان

 

اصفهان – خ جی – ایستگاه دانشسرا

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی بعثت 6 زندان مرکزی اصفهان

 

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی قوه قضاییه اصفهان

 

اصفهان سپاهانشهر بلوار غدیر خیابان خوارزمی 2 کوچه ندا

 

مرکز اموزش علمی – کاربردی سازمان زندان‌ها (اصفهان)

 

 

اصفهان ـ جاده دولت آباد ـ بلوار فرزانگان ـ روبروی باغ فدک ـ جنب کانون اصلاح و تربیت ـ مرکز اموزش و پژوهش منطقه 8 کشوری ( اصفهان )

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شهید باهنر (اصفهان)

 

بزرگراه کاوه – مقابل ترمینال مسافربری – خیابان پنج آذر

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد کشاورزی اصفهان

 

2- اصفهان-شهر جدید بهارستان- کیلومتر 9 جاده قلعه شور

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فنون و خدمات هوایی اصفهان

 

اصفهان – خیابان احمد آباد – ابتدای خیابان گلزار

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی هواشناسی و علوم جو اصفهان

 

خیابان 22 بهمن – اداره کل هواشناسی استان اصفهان

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی صنایع دستی نقش جهان اصفهان

 

1- اصفهان:خیابان عسگریه- چهارراه فرسان- جنب دبستان شهید جعفریان  2- خیابان ابن سینا ( مجموعه شهشهان

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت خدمات علمی – صنعتی اصفهان

 

اصفهان-(1) خیابان چهارباغ عباسی- خیابان سید علیخان- جنب مسجد الهادی- پلاک 29-(2)خیابان سید علیخان-مادی نیاصرم-پلاک83-(3)خیابان شیخ صدوق -هفت دست غربی-پلاک120 )

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی سازمان مدیریت صنعتی اصفهان

 

اصفهان – میدان آزادی – خیابان هزار جریب – خیابان شهید کلینی

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی عتیق

 

اصفهان – خیابان امام خمینی – بعد از خیابان شهیدان کاظمی – نرسیده به خانه اصفهان – خیابان مادی فتوت – مرکز آموزش علمی کاربردی عتیق

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت تولیدی فرش ایران سپهر

 

خیابان چهارباغ بالا،مجتمع تجاری اداری کوثر طبقه5 پلاک711

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی هرند

 

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 اصفهان

 

اصفهان -ملک شهر- خیابان مطهری- خیابان شهید آیت اله صدر – خیابان محمد باقر حکیم

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ وهنر واحد 2 اصفهان

 

اصفهان -خیابان حکیم نظامی-کوی سنگتراشها-پلاک 21

 

مجتمع آموزشی و پژوهشی اصفهان

 

اصفهان – بعد از فلکه دانشگاه صنعتی کیلومتر یک جاده آزادگان

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی شهرداری‌های استان اصفهان

 

2- اصفهان – خیابان مشتاق دوم – بعد از ل تاریخی شهرستان – ساختمان شماره 3 استانداری

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی خانه کارگر واحد 23 اصفهان

 

دروازه شیراز- بلوار دانشگاه – مقابل مرکز آموزش توپخانه-بلوار خانه کارگر

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی مالیاتی اصفهان

 

اصفهان- خیابان بلوار- دانشگاه – کوچه شهید محمد خوشاب

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی بانک ملت اصفهان

 

چهارباغ – کوچه کازرونی – طبقه دوم بانک ملت چهارباغ – مرکز آموزش بانک

 

مرکز آموزش علمی – کاربردی جامعه اسلامی کارگران اصفهان

 

 

 

 

مطالب مفید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی اصفهان

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *