جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس با شماره 99221106 از موبایل همراه اول

 

راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

داوطلبانی که قصد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 را انجام دهند ابتدا باید شناخت لازم از این دانشگاه و شرایط پذیرش این دانشگاه را داشته باشند. دانشگاه علمی کاربردی شیراز یکی از مراکز وابسته به دانشگاه ها جامع علمی کاربردی می باشد که پذیرش در آن بصورت بدون کنکور بوده و این دانشگاه هیچ آزمونی را برای ورود داوطلبان به این مرکز آموزشی برگزار نمی کند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 که به عنوان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مطرح می باشد ، در دو مقطع تحصیلی کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام می گیرد . منظور از ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شیراز این است که شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید.

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز نیز مختص داوطبانی می باشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته را دارند و باید دارای حداقل مدرک کاردانی از دانشگاه علمی کاربردی یا سایر دانشگاه ها را داشته باشند.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 طبق روال هرساله که این مرکز برای پذیرش داوطلبان اقدام به ثبت نام مینمابد معمولا از مرداد ماه شروع گردیده و داوطلبان عزیز می توانند بر اساس شرایط خود ثبت نام حود را برای نیمسال مهر 97 دانشگاه علمی کاربردی شیراز انجام دهند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در دو بازه زمانی مجزا صورت می پذیرد بطوریکه ابتدا ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 شروع شده و به فاصله زمانی یک هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام کاردانی علمی کاربردی ، ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 شروع می گردد.

داوطلبان توجه داشته باشند که مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 معمولا دو الی سه روز نیز قابل تمدید می باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت شده و از بخش مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وارد لینک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 شوند. همچنین داوطلبان میتوانند از این قسمت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را که بصورت دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی قرار گرفته شده را دانلود نموده و تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 را مطالعه نمایند.

نحوه انتخاب رشته در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

رشته های دانشگاه علمی کاربردی که شامل رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی می باشد ، بطور کلی در یکی از چهار گروه اصلی این دانشگاه با عنوان رشته های گروه صنعت ، گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، گروه کشاورزی و گروه فرهنگ و هنرقرار دارد و شما داوطلبان در هر رشته ای که مایل به تحصیل در این دانشگاه هستید باید از این گروه ها اقدام به انتخاب رشته نمایید.

 در هنگام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 نیز شما مجاز به این می باشد که فقط از یک گروه انتخاب داشته باشید. یعنی بدین صورت می باشد که هر داوطلبی که متقاضی شرکت در ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شیراز بوده مجاز به انتخاب 30 رشته از یک گروه آموزشی می باشد و داوظلبانی که قصد شرکت در ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز بوده می توانند 20 رشته را از یک گروه آموزشی انتخاب کنند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

همانظور که در ابتدای مقاله بیان کردیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 کاملا بصورت بدون کنکور بوده و هیچ آزمونی برای پذیرش داوطلبان برگزار نمی شود ولی باید در اینجا اشاره کرد که پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی دارای شرایط خاصی می باشد که در ادامه برای آشنایی شما داوطلبان اشاره می گردد.

یکی از مهمترین شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 ، شرط معدل داوطلبان می باشد. در واقع معدل به عنوان مهمترین و اصلی ترین معیار پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی محسوب می گردد. پس طبیعتا داوطلبانی که دارای نمره معدل نسبتا بالایی هستند نباید دغدغه قبولی در دانشگاه علمی کاربردی را داشته باشند.

از ملاک های دیگر پذیرش دانشگاه علمی کاربردی متناجس بودن مدرک فارغ التحصیلی با رشته مورد انتخابی می باشد . یعنی داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با مدرک تحصیلی خود را داشته باشند نسبتا به داوطلبانی که مدرک غیر مزتبط دارند در اولویت قبولی قرار می گیرند. البته این بدان معنا نیست که داوطلبان مدرک غیرمرتبط هیچ شانسی برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی نداشته باشند ، چون نمره معدل بالا تا حدودی تاثیر غیر مرتبط بودن مدرک را خنثی می کند.

سهمیه مهم دیگری که در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 بسیار تاثیرگذار بوده ، سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی می باشد. داوطلبان شاغل میتوانند با استفاده از سهمیه شاغلی دانشگاه علمی کاربردی براحتی در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود پذیرش شوند. سهیمه شاغلی این امتیاز را به شما میدهد که کلاس های شما حدالامکان در روزه های پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست.

 زمان و نحوه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

پس از اینکه متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 ثبت نام خود را از سایت سنجش تکمیل نموده و شماره پرونده دریافت نمودند باید منتظر اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی باشند. نتایج دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 بصورت هماهنگ کشوری و همزمان با نتایج سایر مراکز دانشگاه علمی کاربردی از سایت www.sanjesh.org منتشر می شود. داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی و شماره پرونده خود از لیست پذیرفته شدگان دانشگاه علمس کاربردس مهر 97 اطلاع پیدا کنند.

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی شیراز توجه داشته باشند که قبل از مراجعه حضوری به واحد پذیرفته شده ، ابتدا باید ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی را از طریق سامانه هم آوا ( سامانه سجاد سابق ) انجام دهند و مدارک مورد نیاز را از طریق همین سامانه بارگذاری کنند. پس از تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی ، پذیرفته شدگان بایستی با در دست داشتن مدارک مربوطه به صورت حضوری برای ثبت نام نهایی به دانشگاه مراجعه نمایند.

مرکز مشاوره ندای مشاور ، مشاوره دهنده تخصصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 بوده و داوطلبان عزیز میتوانند برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز با مشاورین سامانه در ارتباط باشند.

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس با شماره 99221106 از موبایل همراه اول

 

آدرس مراکز علمی کاربردی شیراز

در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردی شیراز به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر 97 میتوانند برای اطلاع از آدرس واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی شیراز از جدول ذیل استفاده نمایند.

 

نام مرکزآدرس
مركز آموزش علمی – كاربردی جهاد دانشگاهی شیرازشيراز – خيابان زند – نبش خيابان شهيد فقيهي
مركز آموزش علمی – كاربردی بهزیستی استان فارسشیراز-بلوار احمدی جنوبی-کوچه شماره 8-ساختمان شماره 3(ولیعصر)-مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان بهزیستی فارس وابسته به سازمان بهزیستی کشور
مركز آموزش علمی – كاربردی سازمان زندان‌ها (فارس)شيراز –  انتهای بلوار عدالت – کوچه شهید کاوه جنب زندان مركزي شيراز – مركز آموزش و پژوهش منطقه 4 – کد پستی 35383- 71676
مركز آموزش علمی – كاربردی بعثت 11 زندان مركزی شیراز 
مركز آموزش علمی – كاربردی صنایع مخابراتی راه دور ایران (شیراز)بلوار مدرس-خيابان شهيد دوران-ميدان پيام- خيابان مرصاد
مركز آموزش علمی – كاربردی كارخانجات مخابراتی ایرانبلوار مدرس – خيابان آزادگان ر- روبروی موزه تاریخ طبیعی
مركز آموزش علمی – كاربردی شهید دستغیب شیرازشيراز – خيابان قصر دشت- نبش خيابان برق
مركز آموزش علمی – كاربردی شهید رجایی (فارس)خيابان عبير آميز
مركز آموزش علمی – كاربردی بازرگانی واحد فارس (شیراز)شیراز- بلوارمدرس – 10متری برق
مركز آموزش علمی – كاربردی جهاد كشاورزی استان فارس (شیراز)شيراز – بلوار مدرس – خيابان جانبازان
مركز آموزش علمی – كاربردی مجتمع هوادریا 
مركز آموزش علمی – كاربردی فنون و خدمات هوایی شیرازخیابان فرهنگ شهر-ایستگاه 12-جنب زبانکده ندا
مركز آموزش علمی – كاربردی هواشناسی و علوم جو شیرازبلوار مدرس – اداره كل هواشناسي فارس
مركز آموزش علمی – كاربردی سازمان مدیریت صنعتی شیراز

شیراز ـ بولوار ارم نبش کوچه 2

شیراز ـ شهرک صدرا

مركز آموزش علمی – كاربردی خبر شیرازشیراز- چهارراه ادبیات- خیابان چهل مقام شمالی
مجتمع آموزشی و پژوهشی فارسشيراز-انتهاي بلوار امير كبير بعداز پليس راه – خيابان توانير  كوچه 51 مجاور انبار مركزي برق
مركز آموزش علمی – كاربردی شهرداری‌های شیراز

بلوار مدرس بعد از پل غدير نبش كوچه 35

مركز آموزش علمی – كاربردی خانه كارگر واحد شیراز

 

شيراز – بلوار مدرس خ فرصت شيرازي نبش ميدان فرصت شيرازي

 

دانشكده امور اقتصادی شیراز

 

شيراز- خيابان رودكي- كوچه 6

 

 

 

مطالب مفید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی شیراز

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شیراز

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *