جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس با شماره 99221106 از موبایل همراه اول

 

راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

داوطلبانی که قصد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 را انجام دهند ابتدا باید شناخت لازم از این دانشگاه و شرایط پذیرش این دانشگاه را داشته باشند. دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد یکی از مراکز وابسته به دانشگاه ها جامع علمی کاربردی می باشد که پذیرش در آن بصورت بدون کنکور بوده و این دانشگاه هیچ آزمونی را برای ورود داوطلبان به این مرکز آموزشی برگزار نمی کند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 که به عنوان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مطرح می باشد ، در دو مقطع تحصیلی کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام می گیرد . منظور از ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد این است که شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید.

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد نیز مختص داوطبانی می باشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته را دارند و باید دارای حداقل مدرک کاردانی از دانشگاه علمی کاربردی یا سایر دانشگاه ها را داشته باشند.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 طبق روال هرساله که این مرکز برای پذیرش داوطلبان اقدام به ثبت نام مینمابد معمولا از مرداد ماه شروع گردیده و داوطلبان عزیز می توانند بر اساس شرایط خود ثبت نام حود را برای نیمسال مهر 97 دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد انجام دهند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در دو بازه زمانی مجزا صورت می پذیرد بطوریکه ابتدا ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 شروع شده و به فاصله زمانی یک هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام کاردانی علمی کاربردی ، ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 شروع می گردد.

داوطلبان توجه داشته باشند که مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 معمولا دو الی سه روز نیز قابل تمدید می باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت شده و از بخش مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وارد لینک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 شوند. همچنین داوطلبان میتوانند از این قسمت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را که بصورت دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی قرار گرفته شده را دانلود نموده و تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 را مطالعه نمایند.

نحوه انتخاب رشته در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

رشته های دانشگاه علمی کاربردی که شامل رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی می باشد ، بطور کلی در یکی از چهار گروه اصلی این دانشگاه با عنوان رشته های گروه صنعت ، گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، گروه کشاورزی و گروه فرهنگ و هنرقرار دارد و شما داوطلبان در هر رشته ای که مایل به تحصیل در این دانشگاه هستید باید از این گروه ها اقدام به انتخاب رشته نمایید.

 در هنگام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 نیز شما مجاز به این می باشد که فقط از یک گروه انتخاب داشته باشید. یعنی بدین صورت می باشد که هر داوطلبی که متقاضی شرکت در ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد بوده مجاز به انتخاب 30 رشته از یک گروه آموزشی می باشد و داوظلبانی که قصد شرکت در ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد بوده می توانند 20 رشته را از یک گروه آموزشی انتخاب کنند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

همانظور که در ابتدای مقاله بیان کردیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 کاملا بصورت بدون کنکور بوده و هیچ آزمونی برای پذیرش داوطلبان برگزار نمی شود ولی باید در اینجا اشاره کرد که پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی دارای شرایط خاصی می باشد که در ادامه برای آشنایی شما داوطلبان اشاره می گردد.

یکی از مهمترین شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 ، شرط معدل داوطلبان می باشد. در واقع معدل به عنوان مهمترین و اصلی ترین معیار پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی محسوب می گردد. پس طبیعتا داوطلبانی که دارای نمره معدل نسبتا بالایی هستند نباید دغدغه قبولی در دانشگاه علمی کاربردی را داشته باشند.

از ملاک های دیگر پذیرش دانشگاه علمی کاربردی متناجس بودن مدرک فارغ التحصیلی با رشته مورد انتخابی می باشد . یعنی داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با مدرک تحصیلی خود را داشته باشند نسبتا به داوطلبانی که مدرک غیر مزتبط دارند در اولویت قبولی قرار می گیرند. البته این بدان معنا نیست که داوطلبان مدرک غیرمرتبط هیچ شانسی برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی نداشته باشند ، چون نمره معدل بالا تا حدودی تاثیر غیر مرتبط بودن مدرک را خنثی می کند.

سهمیه مهم دیگری که در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 بسیار تاثیرگذار بوده ، سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی می باشد. داوطلبان شاغل میتوانند با استفاده از سهمیه شاغلی دانشگاه علمی کاربردی براحتی در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود پذیرش شوند. سهیمه شاغلی این امتیاز را به شما میدهد که کلاس های شما حدالامکان در روزه های پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست.

 زمان و نحوه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

پس از اینکه متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 ثبت نام خود را از سایت سنجش تکمیل نموده و شماره پرونده دریافت نمودند باید منتظر اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی باشند. نتایج دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 بصورت هماهنگ کشوری و همزمان با نتایج سایر مراکز دانشگاه علمی کاربردی از سایت www.sanjesh.org منتشر می شود. داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی و شماره پرونده خود از لیست پذیرفته شدگان دانشگاه علمس کاربردس مهر 97 اطلاع پیدا کنند.

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد توجه داشته باشند که قبل از مراجعه حضوری به واحد پذیرفته شده ، ابتدا باید ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی را از طریق سامانه هم آوا ( سامانه سجاد سابق ) انجام دهند و مدارک مورد نیاز را از طریق همین سامانه بارگذاری کنند. پس از تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی ، پذیرفته شدگان بایستی با در دست داشتن مدارک مربوطه به صورت حضوری برای ثبت نام نهایی به دانشگاه مراجعه نمایند.

مرکز مشاوره ندای مشاور ، مشاوره دهنده تخصصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 بوده و داوطلبان عزیز میتوانند برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد با مشاورین سامانه در ارتباط باشند.

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس با شماره 99221106 از موبایل همراه اول

 

آدرس مراکز علمی کاربردی شهرکرد

در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد مهر 97 میتوانند برای اطلاع از آدرس واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد از جدول ذیل استفاده نمایند.

 

نام مرکزآدرس
مركز آموزش علمی – كاربردی جهاد دانشگاهی شهركردشهرکرد خیابان حافظ شمالی خیابان یاسر پلاک 26
مرکز آموزش علمی – کاربردی بهزیستی استان چهارمحال و بختیاریشهرکرد خیابان حافظ بالاتر از چهارراه دولت(استانداری) روبروی گودال چشمه
مركز آموزش علمی – كاربردی حوزه هنری واحد شهركردشهركرد-خيابان ملت ـ كوچه 14 ـ پلاك 47
مركز آموزش علمی – كاربردی شهید باهنر (چهارمحال و بختیاری)چهارراه دولت- خيابان آيت الله كاشاني- روبروي دادگستري
مركز آموزش علمی – كاربردی تعاونی پیام شهركردشهركرد-خیابان طالقانی بعد از تقاطع کاشانی- خیابان سعادت – ص پ 117-88155
مركز آموزش علمی – كاربردی جهاد كشاورزی چهارمحال و بختیاریشهركرد – چالشتر – مجتمع آموزش جهاد كشاورزي
مركز آموزش علمی – كاربردی علامهشهركرد – خيابان حافظ شمالي – خيابان سرباز – ساختمان مجتمع آموزشي حكمت – مركز علمي – كابردي علامه
مرکز آموزش علمی – کاربردی استانداری چهارمحال و بختیاریشهرکرد- خیابان کاشانی-خیابان برنامه و بودجه
 اداره كل ومرکز تحقیقات هواشناسي آذربايجان شرقي
مركز آموزش علمی – كاربردی سازمان مدیریت صنعتی شهرکردکوی ولیعصر – انتهای خیابان شهریار شمالی صفا
مركز آموزش علمی – كاربردی شركت موتوژنمنطقه صنعتي غرب  ـ جاده اختصاصي شركت موتوژن
مركز آموزش علمی – كاربردی صنایع و معادنخیابان شريعتي جنوبي – تقاطع پاستور قديم- پلاک 508
مركز آموزش علمی – كاربردی صنایع دستیچهارراه آبرسان- به طرف عباسي- نرسيده به بيلانكوه
مركز آموزش علمی – كاربردی گروه ماشین‌سازیقراملک – گروه ماشین سازی شهرکرد- مرکز آموزش وتحقیق
مجتمع آموزشی و پژوهشی آذربایجانجاده سنتو – سه راه قراملک
مركز آموزش علمی – كاربردی خانه كارگربلوار منجم-خيابان قاليچيلر(شهيد ظهيری )
مرکز آموزش علمی – کاربردی نیروی انتظامی شهرکردارتش جنوبی معاونت آموزشی ناجا- ساختمان جدید

 

 

مطالب مفید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهرکرد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *