جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

براِی اطلاع از نتایج دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی نیمسال اول سالتحصیلی 97-98 در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام پذیرفت که  ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی از روز 22 مردد ماه تا یکم شهریور ماه بوده و ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی هم از مورخه 29 مرداد تا 4 شهریر ماه صورت پذیرفت . با توجه به اینکه امسال نیز به مانند سال های گذشته متقاضیان زیادی داوطلب شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بودند ، رقابت برای قبولی در مراکز دانشگاه عمی کاربردی بسیار زیاد بوده و همین مسئله حساسیت داوطلبان را برای اطلاع از زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 بیشتر از بیش نموده است.

در رابطه با زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 بایستی اعلام کنیم که بر اساس زمانبندی اعلام شده از طریق سازمان سنجش ، نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 احتمالا تا نیمه دوم شهریور ماه از طریق سایت www.sanjesh.org اعلام می گردد و داوطلبان میتوانند از طریق همین سامانه از نتایج دانشگاه علمی کاربردی مطلع گردند.

راهنمای مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

همانطور که در بالا اشاره شد نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 از طریق سامانه sanjes.org اعلام می گردد و داوطلبان میتوانند به دو روش ذیل از نتایج دانشگاه علمی کاربردی اطلاع داشته باشند و کارنامه خود را دریافت کنند. همانطور که در عکس ذیل مشاهده می کنید داوطلبان میتوانند با استفاده از روش اول و وارد نمودن شماره پرونده ، نتایج دانشگاه علمی کاربردی را مشاهده نمایند. در صورتی که داوطلبان شماره پرونده خود را نداشته باشند میتوانند از روش دوم که شامل اطلاعات هویتی داوطلبان می باشد برای اطلاع از نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 استفاده کنند. در صورت عدم ورود به سامانه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 میتوانید از مشاورین سامانه ندای مشاور راهنمایی بگیرید.

پس از اطلاع از نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 چه اقدامی باید کرد؟

یکی از مهمترین سوالاتی که داوطلبان پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با آن مواجه می شوند همین سوال می باشد. باید بگوییم که پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، داوطلبان با دو حالت روبرو می شوند ، حالت اول شامل دوطلبان می شود در یکی از انتخاب های خود پذیرفته شده و کارنامه قبولی را دریافت نموده اند. این دسته از داوطلبان که بعنوان پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی لقب می کیرند بایستی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه پذیرفته شده از طریق سامانه هم آوا مدارک مربوط به ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی را اسکن نمایند و پس از تکمیل این مرحله بر اساس بازه زمانی اعلام شده توسط دانشگاه پذیرفته شده به آن مرکز مراجعه نموده و ثبت نام خود را نهایی سازند. مدارک مربوط به ثبت نام حضوری در سایت خود دانشگاه اعلام می گردد ،  درصورت عدم اطلاع از مدارک مورد نیاز برای پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی میتوانید از مشاورین سامانه ندای مشاور راهنمایی بگیرید.

حالت دوم برای داوطلبانی می باشد که بنابر هر دلیلی از پذیرفته شدن در دانشگاه علمی کاربردی جا مانده اند و در واقع پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 ، در کارنامه آنان کلمه ” مردود ” درج شده است. این دسته از داوطلبان مردودی دانشگاه علمی کاربردی نیز باید منتظر اعلام زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بمانند که معمولا پس از انجام ثبت نام از پذیرفته شدگان ثبت نام اصلی ، در صورتی که ظرفیت دانشگاه ها تکمیل نشده باشد اقدام به ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت می نمایند.

برای اطلاع از نتایج دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 مطالب مفید

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *