جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

برای مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 909907137 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

 

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 در دو مقطع کاردانی و کارشناسی از مورخه 20 مرداد تا 10 شهریور صورت گرفت و متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام خود را انجام دادن و در رشته های مورد علاقه خود انتخاب رشته نمودند.

طبق روال هرساله متاسفانه بعضی از داوطلبان بنابر دلایلی از ثبت نام در بازه زمانی تعیین شده برای دانشگاه علمی کاربلردی باز مانده اند و دنبال راهی برای ورود به این دانشگاه می باشند. مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی این امکان را به داوطلبان می دهد تا دوباره شانس خود را برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی امتحان کنند و در رشته مورد علاقه خود انتخاب رشته نمایند.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 معمولا بعد از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی صورت می گیرد و در واقع پس از آنکه نتایج دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی اعلام گردید و پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام خود را در مراکز خود نهایی نمودند ، مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 شروع می گردد. بدین صورت که برخی از مراکز دانشگاه علمی کاربردی که تعداد پذیرفته شدگان به حد نصاب نرسیده و با ظرفیت جدیدی اعلام نمایند از متقاضیان ورود به دانشگاه علمی کاربردی در مرحله تکمیل ظرفیت مجددا ثبت نام بعمل می آورند.

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 از تاریخ 30 مهر ماه تا 15 آبان ماه می باشد و ثبت نام و خرید کارت از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org خواهد بود و داوطلبان میتوانند از طریق مراجعه به این سایت در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 شرکت نمایند.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

تمامی داوطلبان میتوانند با داشتن شرایط دانشگاه علمی کاربردی در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 شرکت نمایند. مهمترین ملاک برای شرکت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک مناسب با مقطع مورد تقاضا می باشد ، بدین صورت که برای شرکت در دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک دیپلم الزامی بوده و داوطلبانی که قصد شرکت در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی را دارند باید مدرک کاردانی رو داشته باشند.

همچنین داوطلبانی که در ثبت نام اولیه دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 موفق به پذیر شدر دانشگاه نشده اند این فرصت را دارند تا مجددا در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 شرکت نموده و شانس خود را برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی مجددا امتحان کنند.

لیست رشته ها و دانشگاه های مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 نیز در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 از طریق سایت سنجش منتشر خواهد شد.

برای مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 909907137 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مفید

نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *