جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

برای مشاوره ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

ازطریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 شروع می گردد. ثبت نام پذبرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 در دو مرحله و به دو صورت انجام می گیرد که در ادامه توضیح خواهیم داد. پس پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 توجه داشته باشند که حتما باید مراحل ثبت نام را به درستی انجام داده و در وارد کردن اطلاعات داوطلبی نهایت دقت را داشته باشند.

ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

مرحله اول ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 بصورت اینترنتی می باشد. سامانه جامع آموزشی دانشگاه علمی کاربردی که با عنوان سامانه هم آوا مطرح می شود ، برای انجام ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 در اختیار دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی قرار گرفته است.

پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 میتوانند از طریق ورود به سامانه هم آوا به آدرس اینترنتی edu.uast.ac.ir نسبت به انجام ثبت نام خود و ارسال مدارک خود اقدام کنند. در این مرحله از ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 ، داوطلبان پس از ورود به سامانه در ابتدا باید اطلاعات داوطلبی و هویتی خود را بصورت دقیق و بدوت اشتباه در سامانه ثبت نمایند و سپش نسبت به اسکن مدارک خود اقدام نمایند. مدارکی که پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بایستی در این سامانه اسکن نمایند شامل تصویر شناسنانه ، تصویر کارت ملی ، عکس پرسنلی ، آخرین مدرک تحصیلی ، فرم تاییدیه معدل و فرم اشتغال برای داوطلبان شاغل می باشد.

پس از اسکن مدارک و تایید اطلاعات فوق و ثبت نهایی اطلاعات داوطلبی از طریق سامانه ، پذیرفته شدگان باید کد پیگیری ثبت نام را از طریق سامانه دریافت کنند. دریافت کد رهگیری به منزله اتمام ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 بصورت اینترنتی می باشد و داوطلبان باید این کد را تا زمان مراجعه حضوری به واحد پذیرفته شده نزد خود داشته باشند.

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

مرحله دوم و در واقع نهایی ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 بصورت مراجعه حضوری به واحد و یا مرکز پذیرفته شده می باشد. در این مرحله نیز داوطلبان باید بصورت حضوری به همراه یک سری مدارک لازم جهت ثبت نام پذبرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی که از طریق سایت sanjesh.org اطلاع رسانی خواهد شد ، بر اساس زمانبندی اعلام شده توسط مرکز پذیرفته شده ، به واحد مربوطه مراجعه نموده و ثبت نام خود را نهایی کنند. داوطلبان عزیز می توانند برای دریافت مشاوره در زمینه دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه ندای مشاور در ارتباط باشند.

برای مشاوره ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

ازطریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مفید

نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *