جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

 

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

ازطریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

بر اساس سنوات گذشته ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن معمولاً از اواسط دی ماه شروع میشود البته در برخی سنوات این ثبت نام در اواسط بهمن نیز شروع گردید. از این رو می‌توان در مجموع بیان کرد که ثبت نام از اواسط دی ماه تا اواسط بهمن ماه شروع خواهد شد. به همین جهت داوطلبان در این بازه زمانی به اطلاعیه هایی که توسط سایت سازمان سنجش در رابطه با شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ انتشار می یابد توجه نمایند

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ به مانند دیگر ثبت‌نام‌ها داوطلبان بایستی برخی شرایط را دارا باشد. این شرایط در وافع ملاک اولیه برای شروع ثبت نام می باشد. در این بخش به برخی از این شرایط خواهیم پرداخت.

 از جمله این شرایط می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 دارا بودن مدرک پایه ( ثبت نام کاردانی مدرک دیپلم و برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی مدرک کاردانی)

تمامی داوطلبان بایستی برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ حداکثر تا 30 بهمن ماه فارغ التحصیل شده باشند.

داوطلبان مرد از لحاظ نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

با توجه به این که مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می گیرد از این رو داوطلبان بایستی در ابتدا وارد سایت سنجش شوند. از این رو اولین مرحله در فرآیند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ مراجعه به سایت سازمان سنجش می باشد. در ادامه به صورت تیتر وار به بیان دیگر مراحل این ثبت‌نام خواهیم پرداخت و هر کدام را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مرحله اول ورود به بخش دانشگاه علمی کاربردی در سایت سنجش

 مرحله دوم دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

مرحله سوم خرید کارت اعتباری ثبت نام

مرحله چهارم کلیک بر روی لینک ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام

 

مرحله اول ورود به بخش جامع علمی کاربردی

همانگونه که بیان گردید پس از ورود به سایت سازمان سنجش داوطلبان بایستی به بخش جامع علمی کاربردی این سایت مراجعه نمایند. در این بخش از سایت سنجش داوطلبان به تمامی لینکها و اطلاعیه های مرتبط با ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دسترسی خواهند داشت. از مهمترین این لینکها که مورد بحث ما هم می باشد لینک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ می باشد برای ورود به این بخش داوطلبان در صفحه اصلی سایت سنجش بر روی آیکون رنگی جامع علمی کاربردی که در سمت راست سایت قرار داده شده است کلیک نمایند. در تصویر زیر می توان این بخش را مشاهده نمود.

 

دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

پس از ورود به بخش جامع علمی کاربردی در ابتدا دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ را دانلود کنید. در این دفترچه تمامی اطلاعاتی را که در زمینه نحوه ثبت نام شرایط ثبت نام و لیست رشته ها مورد نیاز است قرار داده شده است. برای دانلود این دفترچه همانند تصویر زیر بر روی لینک دانلود دفترچه کلیک نمایید و دفترچه ثبت نام را دانلود کنید.

 

پس از دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ بایستی به مطالعه آن اقدام نمایید. داوطلبان با مطالعه لیست رشته های موجود و انتخاب رشته محل های مورد نظر و یادداشت برداری از آنها می توانند به مرحله بعدی ثبت نام اقدام نمایند.

 داوطلبان در انتخاب رشته محل‌ها به اصل علاقمندی توجه نمایند. چرا که مهمترین اصل در انتخاب رشته در تمامی دانشگاه ها توجه به اصل علاقه مندی و همچنین در کنار آن آینده شغلی رشته ها می باشد.

خرید کارت اعتباری ثبت نام

پس از مطالعه دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ در صورت وجود رشته های مورد نظر داوطلبان و همچنین دارا بودن شرایط مورد نظر در مرحله بعدی کارت اعتباری ثبت نام را بایستی خریداری نمایند. با خرید این کارت در واقع داوطلبان هزینه ثبت نام خود را پرداخت می نمایند که مبلغی در حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان می باشد. برای خرید کارت اعتباری ثبت نام می‌توانید از صفحه اصلی سایت سنجش اقدام نمایید. همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود در صفحه اصلی سایت سنجش و در سمت چپ سایت لینک خرید کارت اعتباری قرار داده شده است.

 

 پس از مشاهده این لینک بر روی آن کلیک نمایید با کلیک بر روی این لینک در صفحه جدید لیست کارت اعتباری ثبت نام های مختلف را می توان مشاهده نمود. از میان این لیست کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97 را انتخاب نمایید با انتخاب این کارت و تایید آن در مرحله بعد اطلاعات خود را که شامل نام ، نام خانوادگی ، شماره تلفن ثابت و شماره همراه می باشد را وارد نمایید. پس از ورود این اطلاعات و تایید آن داوطلبان وارد درگاه اینترنتی پرداخت میشود. در این بخش اطلاعات کارت بانکی خود را که شامل شماره کارت بانکی ، تاریخ انقضای کارت ، شماره  cvv۲  و رمز دوم یا همان رمز اینترنتی می باشد را وارد نمایید. پس از پرداخت این هزینه رمز ۱۲ رقمی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که در مرحله ای بعد بایستی از این رمز برای ورود به بخش ثبت نام استفاده نمود.

کلیک بر روی لینک ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام

پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام داوطلبان می‌توانند اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند. به همین جهت بر روی لینک ثبت نام کلیک نمایید. پس از این کلیک داوطلبان ابتدا بایستی شماره ۱۲ رقمی کارت اعتباری خریداری شده خود را وارد نمایند.

 

پس از ورود اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام و تایید آن فرم ثبت نام بایستی تکمیل می شود. در این فرم اطلاعات شناسایی داوطلب و همچنین اطلاعات آموزشی داوطلب بایستی وارد شود. پس از ورود این اطلاعات کد رشته محل های انتخابی را که از داخل دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ انتخاب کرده اید را وارد نمایید. همانگونه که در بخش قبل بیان شد در اولویت بندی این انتخاب ها به اصل علاقه مندی توجه نمایید. رشته هایی را که بدان علاقه دارید را در اولویت های اصلی قرار دهید. با توجه به اینکه تعداد واحدهای دانشگاه علمی کاربردی به خصوص در شهرهای بزرگ مانند تهران بالا می باشد در انتخاب رشته محل ها نیز می توان به دسترسی راحت به واحد دانشگاهی نیز توجه نمود و این امر را یکی از اولویت های انتخابی قرار داد. به ههمین جهت قبل از انتخاب رشته محل ها به آدرس واحد های دانشگاهی نیز توجه نمایید.

مورد دیگر در انتخاب رشته محل ها توجه به آینده شغلی آنها می باشد که در این زمینه می توان از مشاورانی که در زمینه انتخاب رشته تجربه لازم را دارند کمک گرفت. پس از تکمیل این فرم و تایید آن رسید ثبت نام را دریافت می کنید. این رسی حاوی اطلاعات ثبت شده و مهمتر از آن شماره پروند و شماره داوطلبی می باشد. این اطلاعات در زمان اعلام نتایج مورد استفاده قرار می گیرد. به همین جهت این رسید را تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگهدارید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *