جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

 

برای مشاوره تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97

ازطریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو ورودی مهر و بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org صورت می‌گیرد. داوطلبان بایستی به صورت اینترنتی برای ثبت نام در بازه زمانی تعیین شده اقدام نمایند. پس از اتمام فرآیند ثبت نام اینترنتی و اعلام نتایج پذیرفته شدگان برای ظرفیتهای خالی هر کدام از رشته محل ها نیز ثبت نام جداگانه ای انجام می گیرد که با عنوان تکمیل ظرفیت شناخته می‌شود. تکمیل ظرفیت در واقع آخرین فرصت داوطلبان برای ثبت نام و تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید.در این مطلب به بررسی شرایط و ضوابط تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ خواهیم پرداخت.

زمان شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

پس از اتمام فرایند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ و اعلام نتایج ثبت نام ، داوطلبان پذیرفته شده بایستی برای ثبت نام حضوری اقدام نمایند. با پایان یافتن ثبت نام حضوری از داوطلبان پذیرفته شده ظرفیت‌های خالی هر کدام از رشته محل ها مشخص می گردد. پس از مشخص شدن این ظرفیت های خالی تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ شروع می گردد. از این رو می‌توان زمان شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ را اواسط بهمن ماه تخمین زد. البته در صورتی که زمان ثبت نام ورودی بهمن ۹۷ تغییر یابد به همان نسبت نیز زمان شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ نیز تغییر خواهد یافت. به همین جهت برای اطلاع دقیق از زمان شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ با مشاورین ما در ارتباط باشید.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

برای شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ داوطلبان بایستی دارای شرایطی باشد. این شرایط در واقع تفاوت چندانی با شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ندارد. به همین جهت می ‌توان شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ را به سایت زیر عنوان نمود:

  • دارا بودن مدرک پایه ( مدرک دیپلم برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و مدرک کاردانی برای ثبت نام کارشناسی )
  • داوطلبان بایستی مدرک خود را حد اکثر تا 30 بهمن ماه دریافت نمایند.
  • معدل داوطلبان از جمله ملاک های مهم برای بررسی می باشد.
  • داوطلبان مرد مشکلی از لحاظ نظم وظیفه برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

 

نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

در بخش ابتدایی بیان شد که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org صورت می‌گیرد . به همین جهت برای شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ نیز داوطلبان بایستی به صورت اینترنتی اقدام نمایند. از این رو در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شوید. پس از ورود به این سایت به بخش جامع علمی کاربردی که در منوی رنگی سمت راست سایت قرار دارد مراجعه نمایید.

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

پس از ورود به بخش جامع علمی کاربردی سایت سازمان سنجش در گام نخست بایستی اقدام به دانلود و مطالعه دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ نمایید. در این دفترچه داوطلبان با لیست رشته محل هایی که می توانند در فرایند تکمیل ظرفیت اقدام به انتخاب آنها نمایند آشنا می شوند. پس از مشاهده لیست رشته محل های مورد نظر و یادداشت برداری از کد رشته های مورد نظر وارد مرحله بعد خواهید شد.

خرید کارت تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

به مانند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن برای شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ بایستی اقدام به خرید کارت ثبت نام نمایند. این کارت ثبت نام بایستی از طریق سایت سازمان سنجش خریداری شود. برای این منظور به صفحه اصلی سایت سازمان سنجش رفته و بر روی لینک خرید کارت اعتباری کلیک نمایید. پس از آن کلیک اقدام به انتخاب کارت تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ کنید. پس از انتخاب این کارت داوطلب بایستی در مرحله بعد اطلاعات خود را که شامل نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن ثابت ، شماره تلفن همراه را در بخش های تعیین شده وارد نماید. پس از ورود این اطلاعات وارد درگاه اینترنتی خرید می شود. در این مرحله اطلاعات کارت بانکی خود را به همراه رمز دوم یا همان رمز اینترنتی در بخش های تعیین شده وارد نموده و فرایند خرید کارت ثبت نام را به اتمام رساند. با خرید این کار کد ۱۲ رقمی در اختیار داوطلب قرار می گیرد که در مرحله انتخاب رشته بایستی از آن استفاده نماید.

تکمیل فرم ثبت نام و ورود کد رشته ها

پس از اینکه اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت‌نام نمودید با ورود به بخش جامع علمی کاربردی بر روی لینک تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ کلیک نمایید. با این کلیک فرایند ثبت نام را شروع می گردد. در اقدام نخست ابتدا شماره کارت خریداری شده را در بخش تعیین شده وارد کنیند. بعد از ورود این شماره کارت یا همان رمز ورود فرم ثبت نام را در پیش رو خواهید داشت. این مرحله فرم ثبت نام که حاوی اطلاعات شناسایی و اطلاعات تحصیلی می باشد را تکمیل نمایید. پس از تکمیل این فرم در گام آخر کد رشته های انتخابی خود را در بخش های تعیین شده وارد کنید. تعداد انتخاب معمولاً بین ۲۰ تا ۳۰ کد رشته خواهد بود که تعداد دقیق آن به مقطع مورد نظر بستگی دارد. پس از پایان یافتن این مراحل داوطلب بایستی اقدام به دریافت رسید ثبت نام نماید. در این رسید شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام در اختیار داوطلب قرار می گیرد. از این اطلاعات در زمان دریافت نتایج بایستی استفاده نمود به همین جهت در نگهداری این اطلاعات دقت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *