جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

 

برای مشاوره ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97

ازطریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ مرحله دیگری در فرایند پذیرش و تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. اعلام نتایج پذیرفته شدگان از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد و پس از آن داوطلبان پذیرفته شده دو مرحله ثبت نام پیش رو خواهند داشت. این دو مرحله ثبت نام به صورت ثبت نام اینترنتی و ثبت نام حضوری صورت می گیرد.  در این مطلب به بررسی و ارائه توضیحاتی در رابطه با این ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ خواهیم پرداخت

مرحله اول ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ در مرحله نخست به صورت اینترنتی صورت می گیرد. به این صورت که داوطلبان بایستی در بازه زمانی اعلام شده از سوی دانشگاه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام اینترنتی نمایند. ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت هم آوا صورت می‌گیرد. پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ پس از ورود به این سایت با کلیک بر روی لینک مقطع تحصیلی خود وارد بخش  نام اینترنتی می شود. در این مرحله داوطلبان بایستی برخی مدارک خود را در بخش‌ های تعیین شده چنین داوطلبان پذیرفته شده در کنار بارگزرای مدارک خود بایستی اقدام به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی نمایند. در این مرحله داوطلبان موظف به ورود اطلاعات شاسنامه ای و تحصیلی خود می باشند. پس از اتمام فرایند ثبت نام اینترنتی مرحله  ثبت نام ثبت نام حضوری داوطلبان شروع می‌گردد که در ادامه به توضیح در رابطه با آن خواهیم پرداخت.

مرحله دوم ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

پس از اتمام ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ این دسته از داوطلبان بایستی اقدام به ثبت ‌نام حضوری نماید. ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان معمولا چند روز پس از اعلام نتایج نهایی شروع می گردد. در این مرحله ثبت نام داوطلب بایستی با در دست داشتن برخی مدارک در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود با مراجعه به واحد مربوطه اقدام به ثبت نام نمایند. لازم به ذکر می باشد آدرس و شماره تماس تمامی واحدهای دانشگاه علمی کاربردی در دفترچه ثبت نام قرارداد شده است. از این رو داوطلبان می توانند با استفاده از دفترچه ثبت نام نسبت به آدرس دقیق واحدهای دانشگاه علمی کاربردی اطلاع حاصل نمایند.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

همانگونه که در بخش قبل بیان کردیم پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ بایستی در مرحله ثبت نام حضوری دانشگاه برخی مدارک تحصیلی و شناسایی خود را به همراه داشته باشند. از جمله مدارک در زمان ثبت نام پذیرفته شدگانه بهمن ۹۷ نیاز به ارائه از سوی داوطلبان است می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • اصل مدرک دیپلم و یا کاردانی
  • اصل کارت ملی
  • اصل شناسنامه
  • 6قطعه عکس تمام رخ 4×3
  • کارت پایان خدمت یا معافیت
  • اصل کاربرگ 103 (گواهی اشتغال به کار) با مهر و امضا بالاترین مقام مسئول
  • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
  • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
  • اصل کاربرگ 103 (فرم تاییدیه معدل) جهت فارغ ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

اقدام پایانی در ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

این دسته از داوطلبان اقدام به ثبت‌نام حضوری در واحد مربوطه نمودم بایستی در مرحله آخر برای پرداخت شهریه و انتخاب واحد اقدام نمایند. این مرحله از ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ نیز به صورت اینترنتی و از طریق سامانه هم آوا صورت می‌گیرد. به همین جهت پس از اتمام فرایند ثبت نام حضوری بایستی به سایت هم آوا مراجعه نمایید. پس از ورود به این سایت با وارد نمودن کد ملی و رمز عبور خود وارد بخش پنل کاربری خود شوید. در این بخش نیز بر روی لینک انتخاب واحد کلیک نموده و با پرداخت شهریه تعیین شده و انتخاب واحد فرآیند انتخاب واحد را به اتمام برسانید. پس از پایان این مرحله داوطلبان با بایستی به واحد دانشگاهی خود مراجعه نموده و اقدام به تایید انتخاب واحد خود نمایند. پس از تایید انتخاب واحد برای حضور در کلاس اقدام نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *