جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

 

برای مشاوره دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97

ازطریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

برای دانلود و دریافت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷  داوطلبان بایستی به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. در این دفترچه بخش‌های مهم و کاربردی قرار داده شده است که در فرآیند ثبت نام داوطلبان بایستی از این موارد استفاده نمایند. در این مطلب به بررسی بخش های مهم و کاربردی دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ خواهیم پرداخت.  از این رو در صورتی که در زمینه این موضوع سوال و یا ابهام داشته باشید به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

زمان و نحوه دریافت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

همانگونه که بیان کردیم دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷  با شروع ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. از این رو با توجه به سنوات گذشته می‌توان اواخر دی ماه تا اوایل بهمن ماه را برای زمان انتشار این دفترچه تخمین زد. برای دریافت این دفترچه نیز داوطلبان پس از ورود به سایت سازمان سنجش بایستی به بخش جامع علمی کاربردی آن مراجعه نمایند. پس از ورود به این بخش در صورتی در بازه زمانی انتشار دفترچه بوده باشید لینک های ابتدایی به دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ اختصاص خواهد داشت.

بخش های مهم دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

 

بیان کردیم که تمامی اطلاعات و مواردی که در فرآیند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ مورد نیاز داوطلبان می باشد در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ قرار داده شده است. به همین جهت دانلود و مطالعه این دفترچه برای داوطلبان امری الزامی به حساب می آید. در ادامه این مطلب به بررسی بخش های مهم و کاربردی این دفترچه خواهیم پرداخت. برای آشنایی اولیه داوطلبان در این زمینه به صورت تیتر وار به بیان برخی از موارد مهم این دفترچه می‌پردازیم.

  • شرایط و ضوابط ثبت نام موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷
  • جدول شهریه موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷
  • آدرس واحد های دانشگاهی و تعاریف مختلف موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷
  • کد رشته محل های موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷
  •  بخش فرم های موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

 

شرایط و ضوابط ثبت نام موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

 

در این بخش داوطلبان می توانند شرایط و ضوابط اولیه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ را مشاهده نمایند. شرایط و ضوابط ثبت نام به دو دسته شرایط و ضوابط عمومی ثبت نام و شرایط و ضوابط اختصاصی ثبت نام تقسیم بندی می گردد. تمامی داوطلبان بایستی دارای این شرایط و ضوابط بوده باشند تا بتوانند برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ اقدام نمایند.

 

جدول شهریه موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

 

از بخش های مهم و کاربردی دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ می توان به جدول شهریه موجود در دفترچه اشاره نمود. در این بخش از دفترچه داوطلبان میزان شهریه ثابت و متغیر هر کدام از گروههای آموزشی موجود در دانشگاه علمی کاربردی را مشاهده نمایند. از مزیت های بسیار مهم این جدول تقسیم بندی دقیق آن و مشخص نمودن دقیق میزان شهریه ثابت شهریه متغیر هر کدام از گروه های آموزشی می باشد. لازم به ذکر است رشته های گروه آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی به گروه های صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر تقسیم بندی می گردد.

 

آدرس واحدهای دانشگاهی و تعاریف مختلف موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

از بخشهای دیگر مهم و کاربردی دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ می توان به جدول آدرس واحدهای دانشگاهی اشاره نمود. در این بخش داوطلبان به صورت جداگانه و به صورت استانی می توانند آدرس و شماره تماس دقیق هر کدام از واحدهای دانشگاهی موجود در استان خود را مشاهده نمایند. تمام این اطلاعات به روز بوده و بر اساس آخرین تغییرات آدرس و شماره تماس واحد های دانشگاهی قرار داده شده است. بخش دیگر دفترچه در مورد تعاریف مختلف موجود در آن اختصاص داده شده است. در این بخش داوطلبان به تعاریف مختلف موجود در دانشگاه علمی کاربردی دسترسی خواهند داشت.

 

کد رشته محل های موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

 

مهمترین بخش دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ اختصاص به کد رشته محل های ارائه شده توسط واحدهای مختلف دانشگاهی دارد. این کد رشته ها به صورت جداگانه و بر اساس گروههای آموزشی و رشته های مختلف به صورت جداگانه در اختیار داوطلبان قرار گرفته شده است. داوطلبان در به منظور ثبت نام بایستی کد رشته های ۵ رقمی هر کدام از رشته محل های مورد نظر خود را از داخل دفترچه یادداشت نموده و در فرآیند ثبت نام در بخش های تعیین شده وارد نمایند. لازم به ذکر است داوطلبان در دوره های کاردانی و کاردانی به کارشناسی امکان انتخاب ۲۰ الی ۳۰ کد رشته را خواهند داشت.

 

بخش فرم های موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

 

آخرین بخش از دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اختصاص به فرم‌ های مختلفی دارد که در فرآیند ثبت نام اینترنتی و ثبت نام حضوری داوطلبان بایستی اقدام به تکمیل آن و ارائه به واحد دانشگاهی نمایند. از جمله این فرمها می‌توان به فرم تایید معدل ، فرم استفاده از سهمیه اشتغال و فرم پیش ثبت نام اشاره نمود. هر کدام از این فرمها در مراحل مختلف ثبت نام و پذیرش و ورود به دانشگاه علمی کاربردی مورد استفاده داوطلبان قرار می گیرد. به همین جهت داوطلبان در ابتدا نسبت به تهیه و استفاده از این فرم ها اقدام نمایند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *