جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

دانشگاه علمی کاربردی در نظر دارد امسال نیز به مانند سال های گذشته در مقطع کاردانی دانشجو بپذیرد. ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 بصورت بدون کنکور می باشد و متقاضیان تحصیل در مقطع کاردانی علمی کاربردی می توانند در این دوره ها ثبت نام کنند.

 

برای مشاوره ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

یکی از مقاطع تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی دوره کاردانی می باشد. کاردانی دانشگاه علمی کاربردی به دوره ای 2 ساله اطلاق می شود که شامل 4 ترم تحصیلی می باشد و دانشجویان پس از اتمام این دوره موفق به درج مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) می شوند. داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در این دوره می باشند می توانند در ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 شرکت نموده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

شرایط پذیرش کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

یکی از شرایط مهم در ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک پایه یا همان دیپلم می باشد ، پس داوطلبانی که فارغ التحصیل دیپلم شاخه های نظری و فنی حرفه ای و کار و دانش هستند میتوانند در این دوره شرکت کنند. شرایط پذیرش نیز بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد و چندین ملاک مهم را برای پذیرش در نظر می گرند که در ذیل اشاره میکنیم:

  1. معدل کل دیپلم داوطلب
  2. داشتن دیپلم مرتبط با رشته مورد انتخابی داوطلب
  3. بومی بودن داوطلب
  4. سهمیه شاهد و ایثارگران و سایر سهمیه های مربوط به بنیاد شهید
  5. سهمیه اشتغال

در پذیرش دانشگاه علمی کاربردی داشتن معدل خوب تاثیر زیادی در قبولی داوطلبان دارد ، بدین صورت که داوطلبانی که دارای معدل بالا باشند ولی سایر شرایط فوق را نداشته باشند قبولی آنها حتمی می باشد.

در مورد معیار مرتبط بودن مدرک پایه و رشته مورد انتخابی هم باید بگوییم که در صورت شرایط برابر ، اولویت با داوطلبانی می باشد که دیپلم آنها با رشته انتخابی متناجس می باشد.

همچنین به داوطلبان شاغل توصیه می شود برای اطلاع از نحوه استفاده از سهمیه شاغلی مقاله سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنند.

اگر داوطلب شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 هستید مطالعه مفالات زیر برای شما داوطلبان توصیه می کنیم :

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

شهریه دانشگاه علمی کاربردی سال 98

نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

 

زمان و نحوه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام ورودی مهر دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی بر اساس اعلام سازمان سنجش از نیمه دوم مرداد ماه شروع می گردد و تمامی متقاضیان شرکت در دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 98-99 می توانند در بازه زمانی که توسط سازمان سنجش متعاقبا اعلام می شود از طریق سایت www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

همانطور که بیان شد ثبت نام کاردانی علمی کاربردی 98 نیز بصورت اینترنتی بوده و لازم است مواردی را برای آشنایی و راهنمایی بهتر داوطلبان در جهت انجام ثبت نام از طریق سایت سنجش بیان کنیم:

  • داوطلبانی که تمایل به شرکت در دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی می باشند باید قبل از هر اقدامی رشته مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در مورد مراکزی که این رشته ها را ارائه می کنند اطلاعات کافی را داشته باشند. متاسفانه بسیاری از داوطلبان عزیز بدون اطلاع کامل لیست رشته ها و ظرفیت پذیرش دانشگاه ها اقدام به انتخاب رشته می کنند و موارد بسیاری را مشاهده می کنیم که پس از اعلام نتایج یا مردود شده اند و یا از رشته و دانشگاه پذیرفته شده رضایت کامل ندارد. پس توصیه می شود داوطلبان برای آشنایی کامل از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را دانلود نمایند.

مشاورین مرکز مشاوره ندای مشاور میتوانند اطلاعات مفیدی را برای شما داوطلبان در امر انتخاب رشته و کشف استعدادها و رغبت های شغلی و تحصیلی ارائه نمایند و همچنین اطلاعات مربوط به چارت دروس رشته ها و باراز کار رشته های دانشگاهی را میتوانید از مشاورین سامانه جویا شوید.

  • پس از اینکه از رشته ها و مراکز مختلف دانشگاهی اطلاعات کامل را بدست آوردید ، فرایند ثبت نام را با خرید کارت اعتباری و دریافت سریال ثبت نام شروع می کنیم. داوطلبان باید در قسمت خرید کارت سایت sanjesh.org سریال ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 را از طریق کارت های عضو شتاب خریداری نمایند و پس از پرداخت وجه ثبت نام ، سریال موبوط به ثبت نام کاردانی علمی کاربردی را دریافت نمایند.
  • پس از خرید سریال داوطلبان میتوانند بر رروی لینک ورود به سامانه ثبت نام کلیک نموده و با وارد کردن سریال وارد صفحه ثبت نام شده و در این قسمت اطلاعات داوطلبی خود را وارد نمایند و در آخر اقدام با انتخاب رشته نموده و پس از تایید اطلاعات شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 را دریافت می نمایند.

در صورتی که در هریک از مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشکلی مواجه شدید میتوانید با مشاورین سامانه ندای مشاور در ارتباط بوده و سوالات خود را در رابطه با ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 با مشاورین سامانه در میان بگذارید.

برای مشاوره ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *