جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی یا همان کاردانی به کارشناسی مختص داوطلبانی است که فارغ التحصیل مقطع کاردانی هستند و بدنبال راهی برای ادامه تحصیل هستند. این داوطلبان میتوانند در ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 شرکت نموده و شانس خود را برای ورود به دانشگاه امتحان کنند.

برای مشاوره ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

دوره کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

همانطور که در ابتدای مقاله بیان کردیم مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ( کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ) ، دوره ای دو ساله می باشد که برای ادامه تحصیل فارغ التحصیلان مقطع کاردانی مناسب می باشد. داوطلبان می توانند از طریق شرکت در ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی براحتی مدرک لیسانس خود را دریافت کنند. پذیرش در دوره کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در نیمسال اول 98 بصورت بدون آزمون بوده و با عنوان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 مطرح می گردد.

پس متقاضیانی که تمایل به شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی را دارند توجه داشته باشند که نیاز به گذراندن هیچ آزمونی ندارند و پذیرش در این دوره ها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب می باشد.

شرایط پذیرش کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

با توجه به اینکه پذیرش در دوره کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد ، لازمه شرکت در این دوره داشتن مدرک پایه کاردانی می باشد. یعنی داوطلبانی مجاز به ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 می باشند که فارغ التحصیل مقطع کاردانی بوده و یا مدرک معادل کاردانی را داشته باشند. مهم ترین ملاک های پذیرش دوره های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میتوان به موارد ذیل اشاره نمود :

  1. معدل کل کاردانی
  2. داشتن مدرک کاردانی مرتبط با رشته مورد انتخابی داوطلب
  3. بومی بودن داوطلب
  4. سهمیه شاهد و ایثارگران و سایر سهمیه های مربوط به بنیاد شهید
  5. سهمیه مربوط به شاغلین

یکی از مهم ترین ملاک های پذیرش در دوره کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ، میزان معدل داوطلبان می باشد. به گونه ای که داوطلبی که معدل بالایی داشته باشد بدون درنظر گرفتن سایر شرایط شانس قبولی بالاتری دارد. همچنین به داوطلبان شاغل توصیه می شود برای اطلاع از نحوه استفاده از سهمیه شاغلی مقاله سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنند.

اگر داوطلب شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 هستید مطالعه مفالات زیر برای شما داوطلبان توصیه می کنیم :

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

شهریه دانشگاه علمی کاربردی سال 98

نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

 

زمان و نحوه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

 

زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربری برای ورودی نیمسال اول سال 98 معمولا اوایل شهریور ماه شروع می شود و داوطلبان و متقاضیان این دوره میتوانند در بازه زمانی اعلام شده با ورود به سامانه سنجش به آدرس اینترنتی www.sanjesh.org ثبت نام خود را انجام دهند.

دقت نمایید که تمامی مراحل ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 بصورت اینترنتی و از طریق همین سامانه انجام می گیرد و لازم است مواردی را برای آشنایی و راهنمایی بهتر داوطلبان در جهت انجام ثبت نام بیان کنیم:

  • برای انجام ثبت نام ایتدا باید سریال ثبت نام مربوط به دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی رو از طریق سایت سنجش و پرداخت مبلغ آن بصورت اینترنتی تهیه نمایید. سریال 13 رقمی لازمه ورود به سامانه ثبت نام می باشد.
  • قبل از ورود به صفحه ثبت نام داوطلبان باید با لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی آشنا شوند. برای این منظور و اطلاع از لیست رشته ها و ظرفیت دانشگاه ها شما میتوانید دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 رو از طریق سایت sanjesh.org دانلود کنید.
  • پس از اینکه اطلاعات کافی در مورد رشته ها و ظرفیت مراکز دانشگاه علمی کاربردی بدست آوردید می توانید با ورود به سامانه ثبت نام و تکمیل مشخصات داوطلبی اقدام به انتخاب رشته کنید. توجه داشته باشید که در انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تمامی شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی رو در نظر گرفته و انتخاب های واقع بینانه داشته باشید تا شانس قبولی بالاتری داشته باشد.

مشاورین مرکز مشاوره ندای مشاور میتوانند اطلاعات مفیدی را برای شما داوطلبان در امر انتخاب رشته کارشناسی علمی کاربردی و شناسایی رغبت های شغلی و تحصیلی ارائه نمایند و همچنین اطلاعات مربوط به چارت دروس رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی و بازار کار رشته های دانشگاهی را میتوانید از مشاورین سامانه جویا شوید.

در صورتی که در هریک از مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشکلی مواجه شدید میتوانید با مشاورین سامانه ندای مشاور در ارتباط بوده و سوالات خود را در رابطه با ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 با مشاورین سامانه در میان بگذارید.

برای مشاوره ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *