جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 را شاید بتوان ساده ترین راه ورود داوطلبان برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد عنوان نمود . دانشگاه علمی کاربردی در نظر دارد برای سالتحصیلی 98-99 از علاقه مندان به تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد و با در نظر گرفتن شرایط خاص این دانشگاه ، اقدام به پذیرش دانشجو نماید.

برای مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

دوره کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

دوره مهندسی فناوری ارشد و دوره كارشناسی حرفه ای ارشد دانشگاه علمی کاربردی مجموعه ای از قابلیت ها و توانمندی هایی است كه لازمه دست یافتن به آنها برخورداری از تجربیات در حوزه های نظری، عملی و كلینیكی در سطوح پیچیده، تخصصی و كاربردی است و دانشجو را برای ایفای نقش كارآمد در حوزه های انتقال، پیاده سازی، مستندسازی و بهینه سازی فناوری و همچنین امكان سنجش، نصب، راه اندازی، مدیریت و بهره وری در حوزه اجرا آماده می سازد. داوطلبانی که تمایل به شرکت در دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 می باشند توجه داشته باشند که نیازی به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ندارند و در واقع پذیرش ارشد دانشگاه علمی کاربردی بصورت جدا از کنکور کارشناسی ارشد می باشد.

شرایط پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

با توجه به اینکه پذیرش دوره کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی بصورت مجزا از کنکور سراسری می باشد ، لازم است داوطلبان را با شرایط خاص پذیرش در این دوره ها آشنا سازیم که در ادامه به بیان شرایط اختصاصی ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 می پردازیم :

  • داشتن مدرک كارشناسی (لیسانس) یا اشتغال به تحصیل در سال آخر مقطع كارشناسی
  • داشتن حداقل 3 سال تجربه و سابقه كار مرتبط با رشته انتخابی
  • سهمیه رزمندگان
  • شرکت در آزمون اختصاصی

یکی از مهمترین ملاک های پذیرش در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی ، شرط شاغل بودن داوطلب می باشد. بدین صورت که پذیرش مختص داوطلبانی است که دارای تجربه و سابقه کار در رشته مورد انتخابی خود می باشند. در واقع شاغل به فردی اطلاق می گردد كه حداقل 3 سال سابقه كار مرتبط با رشته انتخابی داشته و مشغول به كار باشد. البته شرایط پذیرش در هر واحد دانشگاهی متفاوت می باشد و علاوه بر داشتن سابقه کار شرایط دیگری را هم از داوطلب می خواهند که میتوانید با دانلود دفترچه از شرایط اختصاصی هر دانشگاهی اطلاع داشته باشید.

تذكر مهم: پذیرش در این دوره صرفا به داوطلبان شاغل اختصاص دارد. به داوطلبان شاغل توصیه می شود برای اطلاع از نحوه استفاده از سهمیه شاغلی مقاله سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنند.

اگر داوطلب شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 هستید مطالعه مفالات زیر برای شما داوطلبان توصیه می کنیم :

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

شهریه دانشگاه علمی کاربردی سال 98

نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

 

زمان و نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی فقط در یک نیمسال تحصیلی و برای ورودی مهر ماه انجام می گیرد. البته داوطلبان توجه داشته باشند که با توجه به اینکه پذیرش در دوره های ارشد دانشگاه علمی کاربردی از سال 93 به بعد صورت نگرفته بود ، زمان دقیق ثبت نام کارشناسی ارشد علمی کاربردی ورودی مهر هنوز مشخص نشده است و متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org خواهد بود و به محض شروع ثبت نام ، دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 در این سایت بارگزاری خواهد شد و داوطلبان میتوانند از طریق این دفترچه با لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی آشنا شوند.

هر داوطلب میتواند در یكی از كد رشته های امتحانی، ثبت نام و در آزمون مربوط شركت نماید. كلیه فارغ التحصیلان دوره های كارشناسی مورد تایید میتوانند در آزمون دوره مهندسی فناوری ارشد دانشگاه علمی کاربردی در رشته های مرتبط با رشته كارشناسی خود در یكی از گروه های صنعت، كشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر ثبت نام نمایند.

آزمون اختصاصی ، مواد آزمون و ضرایب آن ها

همانطور که در بالا اشاره کردیم پذیرش داوطلبان در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 از طریق برگزاری آزمون اختصاصی این دانشگاه می باشد. منظور از آزمون اختصاصی مجوعه ای از دروس با ضرایب مشخص شده می باشد که داوطلب متناسب با رشته انتخابی خود باید دروس مربوط به آن رشته را مطالعه نموده و در آزمون اختصاصی ارشد دانشگاه علمی کاربردی شرکت کند.

  • آزمون اختصاصی به منظور تعیین میزان آشنایی داوطلبان با پایه های اساسی و اصولی هر رشته، برگزار می شود.
  • سطح سوالات آزمون اختصاصی حسب مورد در حد دانش و تجربیات فارغ التحصیل دوره كارشناسی در هر رشته، مطابق فهرست برنامه های مصوب شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه جامع علمی كاربردی می باشد.

گزینش دانشجو در هر یک از رشته های امتحانی براساس نمره كل آزمون، اعمال 20 % معدل كل دوره كارشناسی، نتیجه مصاحبه حضوری و با توجه به صلاحیت های عمومی داوطلبان، بومی بودن و سهمیه رزمندگان و براساس مصوبات مربوط صورت میگیرد.

تذكر مهم: پذیرش در كلیه كد رشته های امتحانی به صورت نیمه متمركز می باشد و از پذیرفته شدگان مصاحبه حضوری به عمل خواهد آمد.

در صورتی که در هریک از مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشکلی مواجه شدید میتوانید با مشاورین سامانه ندای مشاور در ارتباط بوده و سوالات خود را در رابطه با ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 با مشاورین سامانه ندای مشاور در میان بگذارید.

برای مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *