جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

تکمیل ظرفیت در دانشگاه علمی کاربردی فرصت مجددی برای داوطلبان محسوب می شود که شانس خود را برای ورود به دانشگاه علمی کاربردی امتحان کنند. تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 نیز بدین منظور انجام می گیرد تا علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی فرصت دوباره برای ورود به دانشگاه پیدا کنند.

برای مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

 

دانشگاه علمی کاربردی از متقاضیان تحصیل در این دانشگاه با توجه به ظرفیت موجود برخی از رشته های مراکز علمی کاربردی اقدام به جذب دانشجو می کند. پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی صورت می گیرد.

با توجه به اینکه تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 بر اساس ظرفیت خالی دانشگاه ها دانشجو می پذیرد ، تنها شرط شرکت در این دوره ها داشتن مدرک پایه می باشد. بدین صورت که برای شرکت در تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی داوطلبان باید مدرک دیپلم داشته باشند و همچنین برای شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک کاردانی الزامیست.

کلیه متقاضیان ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی مهر 98 می‌بایست حداکثر تا تاریخ 98/06/31 دارای مدرک دیپلم نظام جدید یا دیپلم نظام قدیم و متقاضیان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی علمی کاربردی مهر 98 بایستی دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) باشند.

در مرحله تکمیل ظرفیت هر داوطلب می‌تواند صرفا متقاضی یک کدرشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز و یا واحد آموزشی باشد. بدیهی است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو موسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌ شدگان یکی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف خواهد شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

چنانچه متقاضی قبلا در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال 1398 (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تکمیل ظرفیت (همین مرحله) برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال 1398 لغو خواهد شد.

چنانچه داوطلب شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 هستید مطالعه مقالات زیر برای شما داوطلبان توصیه می کنیم :

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

شهریه دانشگاه علمی کاربردی سال 98

نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

 سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 98 معمولا از اواخر مهر ماه شروع شده و تا نیمه اول آبان ماه ادامه خواهد داشت. اطلاعیه شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org ابلاغ خواهد شد. ثبت نام مرحله تکمیل ظرقیت علمی کاربردی مهر 98 بر خلاف ثبت نام اصلی دانشگاه علمی کاربردی بصورت اینترنتی نبوده و داوطلبان باید به صورت مراحعه حضوری به مراکز دانشگاهی ثبت نام خود را انجام دهند.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند بایستی قبل از مراحعه به واحدهای دانشگاهی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در مرحله تکمیل ظرفیت و واحدهای دانشگاهی اطلاع پیدا کنند. برای این کار داوطلبان میتوانند به محض شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت مهر 98 علمی کاربردی ، با استفاده از لینک جستجوی رشته محل های تکمیل ظرفیت پذیرش دوره کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 98 که بر روی سایت سنجش بارگزاری می شود ، از ظرفیت رشته ها و دانشگاه ها اطلاع داشته باشند.

همچنین متقاضیان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 پس از انتخاب رشته و محل دانشگاهی خود ، باید کارت اعتباری مربوط به ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربلردی را از سایت sanjesh.org خریداری کنند.

داوطلبان باید برای مراجعه حضوری جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن به انضمام یك برگ تصویر آن یا اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به انضمام یك برگ تصویر آن

6- اصل فرم تاییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را مشخص نماید.

برای مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *