جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

تنوع رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را میتوان یکی از عوامل مهم در جذب دانشجویان به مراکز این دانشگاه نام برد. داوطلبان می توانند برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی با توجه به علاقه و استعداد خود از میان رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 انتخاب رشته کنند.

برای مشاوره ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی

پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 در دو مقطع کاردانی و کارشناسی صورت می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک تحصیلی خود و بر اساس علاقه و استعداد خود از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی رشته خود را انتخاب کنند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 در مقطع کاردانی و کارشناسی شامل چهار گروه آموزشی به شرح ذیل می باشد ؛

رشته های گروه صنعت دانشگاه علمی کاربردی : این گروه شامل رشته های فنی و مهندسی می باشد و داوطلبانی که به رشته های مهندسی و عمرانی و مرتبط با مخابرات و  IT علاقه مندن هستند می تواننند از این گروه انتخاب رشته کنند. از رشته های پرطرفدار این گروه میتوان به رشته مهندسی عمران ، مهندسی برق ، مهندسی مکانیک ، مهندسی صنایع ، خلبانی PPL ، مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات ، مهندسی کامپیوتر اشاره کرد.

رشته های گروه کشاورزی دانشگاه علمی کاربردی : رشته هایی که مرتبط با علوم دامی و گیاه پزشکی می باشد در این دسته قرار می گرند. از رشته های مهم این گروه میتوان گیاه پزشکی ، باغبانی ، شیلات ، علوم آزمایشگاهی دامپزشکی ، جنگلداری ، گیاهان دارویی و معطر ، دامپروری را نام برد.

رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی : این گروه را میتوان یکی از پرطرفدارترین گروه های آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی برشمرد بطوری که تمامی رشته های پرمتقاضی گروه علوم انسانی در این گروه جای می گیرد ، رشته هایی مانند رشته حقوق ، مدیریت ، حسابداری ، علوم اجتماعی ، علوم سیاسی ، تربیت بدنی ، علوم تربیتی ، امور بورس ، امور بانکی ، میهمانداری هواپیما ، امور بیمه و رشته های مرتبط با آتش نشانی را میتوان نام برد.

همچنین رشته های آرایشگری و پیرایش ، رشته مراقبت و زیبایی پوست و مو ، دارویاری ، مطب داری و حفاظت اطلاعات نیز در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی جای می گیرد.

رشته های گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی : اکثر رشته های مرتبط با هنر و سینما در این گروه جای می گیرد. از رشته های پرطرفدار گروه فرهنگ و هنر میتوان به رشته هایی مثل معماری داخلی ، طلا و جواهر ، موسیقی ، امور فرهنگی ، روابط عمومی ، آشپزی ، هتلداری ، گردشگری ، سینما ، تئاتر ، کارگردانی ، مترجمی زبان انگلیسی و فرانسه ، طراحی و دوخت لباس اشاره نمود.

داوطلبان عزیز میتوانند برای اطلاع از لیست کامل رشته های کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی به همراه چارت دروس هر رشته و آینده شغلی رشته ها از مقالات زیر استفاده کنند.

رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

همچنین اگر داوطلب شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 هستید مطالعه مقالات زیر برای شما داوطلبان توصیه می کنیم :

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

شهریه دانشگاه علمی کاربردی سال 98

نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

 نحوه پذیرش رشته های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی مهر 98

پذیرش رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهر98 بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد. داوطلبانی که تمایل به ثبت نام در رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را دارند باید مدرک دیپلم داشته باشند و معدل کل دیپلم داوطلبان ملاک می باشد. داوطلبان در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مجاز به انتخاب 30 رشته محل در یک گروه آموزشی می باشند.

همچنین داوطلبانی که تمایل به شرکت در رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی را دارند حتما باید مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم را داشته باشند و معدل کل کاردانی آنها ملاک پذیرش قرار می گیرد. این دسته از داوطلبان نیز میتوانند در انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 20 رشته محل رو از یک گروه آموزشی انتخاب کنند.

در صورتی که در مایل به دریافت اطلاعات جامع درباره رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 را دارید میتوانید با مشاورین سامانه ندای مشاور در میان بگذارید.

برای مشاوره و ثبت نام رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *