جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97

ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی ۹۷، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

 پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی از جمله دانشگاه های پر طرفدار در ایران است. این دانشگاه برای شاغلان و تمامی کسانی که قصد دارند در کنار دانش و علم به سطح مهارتی و تخصصی کاربردی در محیط کار دست یابند ، مقبول و مطلوب است. با توجه به این شرایط در ادامه مطلب به شرایط ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی، نحوه ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی، زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی و نیز میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی پرداخته ایم.

زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی از یکم بهمن ماه شروع می گردد و تمامی کسانی که قصد ورود به دانشگاه علمی کاربردی در نیمسال دوم را دارند، می بایست در زمان مقرر شده برای ثبت نام اقدام نمایند. دانشگاه علمی کاربردی دارای لیست رشته های خوب با موقعیت شغلی مناسب است. لذا برای آنکه از زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی در اسرع وقت با خبر شوید، حتماً با مشاوران مرکز تماس بگیرید. همچنین اوطلبان میتوانند از طریق تتماس با مشاورین سامانه پیش ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه علمی کاربردی رو انجام داده تا از ثبت نام جا نمانند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام در بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی برای مقاطع تحصیلی فوق دیپلم یا کاردانی و لیسانس نیازمند احراز ضوابط تعیین شده است. به منظور ثبت نام در مقطع فوق دیپلم، ارائه مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی و در مقطع کارشناسی ارائه ی مدرک کاردانی، ضروری است. این شرایط برای تمامی رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش و نیز تجربی، انسانی و ریاضی برابر است.

برای آنکه جزو اولین پذیرفته شدگان بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی باشید، شرایط مورد نیاز ثبت نام  را از مشاوران مرکز جویا شوید. همچنین نرم افزار رشته های بدون کنکور ما در سریعترین زمان ممکن دانشگاه و رشته ی مورد نظر شما را در اختیارتان می گذارد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی

نحوه ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود. درزمانبندی اعلام شده برای ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم، متقاضیان می بایست کارت اعتباری آزمون را خریداری نمایند و انتخاب رشته کنند.

از آنجایی که اکثر متقاضیان بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جزو شاغلین هستید یا زمان کافی برای حضور در کلاس ندارند، معمولاً از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بی خبر هستند. در نتیجه از فرصت تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی با توجه به انعطاف زمانی و هزینه ی تحصیلی که مزیت دانشگاه علمی کاربردی است، باز می مانند. اما راه حل چیست؟ راه حل آسان است و کمک گرفتن از یک فرد آگاه و مسلط بر آزمون های بدون کنکور دانشگاه های کشور به ویژه دانشگاه علمی کاربردی است. مشاوران بدون کنکور مرکز با اشراف کامل بر تمامی جوانب پذیرش بدون کنکور در کنار شما هستند. از این رو برای بهره مندی از این فرصت بی نظیر حتماً با مشاوران سامانه ندای مشاور تماس بگیرید.

میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه علمی کاربردی در چهار گروه ۱- صنعت ۲- مدیریت و خدمات اجتماعی ۳- کشاورزی ۴- هنر با توجه به تعداد واحدها و هزینه پایه و متغیر با هم متفاوت هستند.

هزینه شهریه ثابت در گروه صنعت ۴۱۰ هزار تومان، در گروه مدیریت و خدمات ۳۳۰ هزار تومان، در گروه کشاورزی ۳۲۰ هزار تومان و در گروه هنر ۳۵۰ هزار تومان می باشد.

هزینه واحدهای نظری و علمی عمومی، نظری تخصصی، کارگاه، آزمایشگاه و کارورزی نیز با توجه به هر زیرگروه در مقاطع کاردانی و کارشناسی متغیر و متفاوت است که در مقایسه با دیگر دانشگاه های ایران با توجه به انعطاف زمانی که برای دانشجویان در نظر می گیرد و نیز تربیت متخصصان ما، و اینکه بدون آزمون پذیرش دارد، منصفانه و متعادل است. از این رو فرصت تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را از دست ندهید. برای اطلاع از میزان شهریه واحدهای عملی و نظری و کارگاه ها حتما با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن 97 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

 پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

همچنین می توانید برای اطلاع از شرایط پذیرش بدون کنکور سایر دانشگاه ها از مقالات زیر استفاده کنید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *