جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش كاردانی دانشگاه علمی كاربردی بهمن ماه سال 1397

 اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تمدید پذیرش دوره‌های كاردانی فنی و كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – كاربردی برای بهمن ماه سال 1397 ( ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97)

پیرو اطلاعیه مورخ 97/10/13 و براساس مصوبه جلسه شانزدهم شورای سنجش و پذیرش مورخ 97/10/12، بدین وسیله به اطلاع علاقمندان به تحصیل در رشته‌ های تحصیلی دوره‌ های كاردانی فنی و كاردانی حرفه‌ ای نظام آموزش مهارتی مراكز و واحدهای آموزشی دانشگاه جامع علمی كاربردی در بهمن ماه سال 1397، (اعم از داوطلبانی كه در پذیرش دوره مهر ماه و یا مرحله تمدید پذیرش تكمیل ظرفیت مهرماه ثبت‌ نام نموده و یا ننموده‌اند) می‌رساند كه به منظور اطلاع از رشته‌ های تحصیلی و مراكز و واحدهای آموزشی موسسات پذیرنده دانشجو در این مرحله می‌توانند به جداول حاوی اطلاعات رشته محل های موسسات آموزشی درسایت این سازمان مراجعه و سپس با به همراه داشتن مدارك لازم و در نظر گرفتن موارد ذیل از تاریخ 97/11/01 لغایت 97/11/13 به سایت و یا مسقیماً به موسسات، مراكز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا بر اساس علاقه مراجعه نمایند. شایان ذكر است براساس مصوبه فوق فقط ظرفیت خالی مانده مرحله تمدید پذیرش ثبت نام در مهر ماه سال 1397 امكان پذیرش دانشجو دارند و این كد رشته محل ها منحصراً شامل این گونه رشته محل ها می‌باشد و شامل رشته محل هایی كه ظرفیت آنها تكمیل شده است نخواهد بود.

1-كلیه متقاضیان می‌بایست دارای مدرك دیپلم نظام جدید (فنی و حرفه ای، كار دانش و نظری) و یا  دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله دبیرستان و یا هنرستان) حداكثر تا تاریخ 97/11/30 باشند.

2- كلیه داوطلبان می‌بایست در زمان اعلام شده مدارك خود را به مراكز و واحدهای آموزشی موسسه محل تقاضا ارسال و یا تحویل نمایند. پس از بررسی مدارك در صورت داشتن شرایط از داوطلب برای تكمیل فرم تعهد (برای جلوگیری از ثبت مشخصات داوطلب در چند رشته محل و یا چند موسسه) دعوت به عمل خواهد آمد كه در این مرحله لازم است بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 220.000 (دویست و بیست هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت این سازمان اقدام نمایند.

3- داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراكز و واحدهای آموزشی درخصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

4- كلیه متقاضیان«مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌ نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

5- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ای كه به آن مراجعه نموده‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط خواهد بود.

6- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌های كاردانی فنی و كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال 1397 (مرحله شهریور ماه) و یا مرحله تمدید پذیرش قرار گرفته باشد و در این مرحله برای ادامه تحصیل در یكی از مراكز ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی لغو خواهد شد.

7- پاسخگویی به اعتراضات داوطلبان درخصوص عدم پذیرش آنان به عهده مراكز و واحدهای آموزشی موسسات ذیربط خواهد بود لذا لازم است داوطلبان از مراجعه و یا مكاتبه در این خصوص با این سازمان خوداری نمایند.

مدارك لازم برای ثبت‌ نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97 :

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن.

5- اصل مدرك دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن.

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرك نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

كلیه پذیرفته شدگان می‌بایست به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی دوره سه ساله نظام جدید خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تاییدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت نام به موسسه محل قبولی  ارائه دهند. كلیه پذیرفته شدگان حتما نام رشته و مركز واحد آموزشی محل تحصیل خود را در فرم « دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند.

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی: www.sanjesh.org و یا با شماره‌ تلفن گویای‌: 42163 (كد 021) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند.

جداول رشته محل های كاردانی دانشگاه جامع علمی – كاربردی مرحله دوم تمدید پذیرش – بهمن ماه 97

منبع : سنجش

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

 پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *