جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی 98

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تمديد پذيرش دوره‌ كارداني فني و دوره كارداني حرفه‌اي «ناپيوسته» نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي – كاربردي مهر ماه سال 1398 :

به اطلاع كلیه داوطلبان واجد شرایط علاقه‌مند به تحصیل در رشته های تحصیلی دوره‌ كاردانی فنی و دوره كاردانی حرفه‌ای«ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – كاربردی مهر ماه سال 1398 (اعم از داوطلبانی كه در پذیرش دوره مذكور ثبت نام نموده و یا ثبت نام ننموده‌اند)، می‌رساند كه برای ثبت نام در رشته های تحصیلی متناسب با نوع مدرك دیپلم خود در مراكز و واحدهای آموزشی پذیرنده در این مرحله، می‌توانند جداول حاوی اطلاعات رشته‌ محلها مندرج در ذیل این اطلاعیه را مشاهده نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مراكز و واحدهای آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارك ذیل و با توجه به موارد اعلام شده از تاریخ 98/09/02 لغایت 98/09/10 به مراكز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

برای مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی 98

1-كلیه متقاضیان شرکت در تکمیل ظرفیت علمی کاربردی می‌بایست دارای مدرك دیپلم نظام جدید آموزشی (فنی و حرفه ای، كار دانش و نظری) و یا  دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله دبیرستان و یا هنرستان) بوده و یا حداكثر تا تاریخ 98/06/30 نسبت به اخذ مدرك مربوط اقدام نمایند. 

تبصره: در صورتی كه تشكیل كلاس برای نیمسال دوم سال تحصیلی 99-1398 از سوی مؤسسه میسر باشد، ثبت نام از داوطلبانی كه تا تاریخ 98/11/30 مدرك تحصیلی دیپلم خود را اخذ می‌نمایند، با شروع تحصیل از بهمن‌ماه 1398 پس از ارائه مدرك مربوط بلامانع است. 

2- كلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت نام از طریق مراكز و واحدهای آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت نام نسبت به پرداخت مبلغ 275.000 (دویست و هفتاد و پنج) ریال از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت سازمان اقدام نمایند.

نكته: كلیه متقاضیان لازم است از پیش‌نویس تقاضانامه ثبت نام در این مرحله كه در لینك ذیل این اطلاعیه قرار گرفته است پرینت تهیه نموده و پس از تكمیل به موسسه آموزش عالی مورد تقاضا ارائه نمایند.

3- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یك كدرشته محل از یك گروه آموزشی در یك مركز و یا واحد آموزشی متناسب با مدرك دیپلم خود كه در جدول شماره 3 دفترچه راهنمای ثبت نام و شركت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است (این دفترچه از طریق سایت این سازمان قابل دسترسی می‌باشد) انتخاب نماید. بدیهی است در صورت ثبت نام داوطلب در دو كدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانك اطلاعات پذیرفته‌شدگان یكی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

4- داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراكز و واحدهای آموزشی در خصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، كدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

5- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مراكز مجاز به ثبت نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی كه بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.

6- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌ كاردانی فنی و دوره كاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی  مهر ماه سال 1398 (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یكی از مراكز ثبت نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال 1398 لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد. 

7- كلیه متقاضیان«مرد» می‌بایست در زمان ثبت نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

8- پس از انجام ثبت نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مراكز و واحدهای آموزشی پذیرنده كه به آن مراجعه داشته‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

9- داوطلبان ضرورت دارد به شرایط و ضوابط اختصاصی رشته های تحصیلی و سایر موارد مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دوره‌ كاردانی فنی و دوره كاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی  مهر ماه سال 1398 «مندرج درپایگاه اینترنتی این سازمان» توجه نمایند.

مدارك لازم برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی 98

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن.

5- اصل مدرك دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن.

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرك نظام وظیفه برای برادران مشمول.

برای مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سال 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *