جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98

به اطلاع كلیه داوطلبان واجد شرایط علاقه مند به تحصیل در رشته های تحصیلی دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌-‌‌كاربردی سال 1398 (اعم از داوطلبانی كه در پذیرش دوره مذكور ثبت نام نموده و یا ثبت نام ننموده‌اند)، می‌رساند كه برای ثبت نام در رشته های تحصیلی متناسب با نوع مدرك كاردانی (فوق دیپلم) خود در مراكز و واحدهای آموزشی پذیرنده در این مرحله، می‌توانند جداول حاوی اطلاعات رشته‌ محلها مندرج در ذیل این اطلاعیه را مشاهده نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مراكز و واحدهای آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارك ذیل و با توجه به موارد اعلام شده از تاریخ 98/09/02 لغایت 98/09/10 به مراكز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

برای مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سال 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98

1- كلیه متقاضیان برای شکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی می‌بایست دارای مدرك كاردانی (فوق دیپلم) بوده و یا حداكثر تا تاریخ 98/06/30 نسبت به اخذ مدرك مربوط اقدام نمایند. 

تبصره: در صورتی كه تشكیل كلاس برای نیمسال دوم سال تحصیلی 99-1398 از سوی مؤسسه میسر باشد، ثبت نام از داوطلبانی كه تا تاریخ 98/11/30 مدرك تحصیلی كاردانی (فوق دیپلم) خود را اخذ می‌نمایند، با شروع تحصیل از بهمن‌ماه 1398 پس از ارائه مدرك مربوط بلامانع است. 

2- كلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت نام از طریق مراكز و واحدهای آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت نام نسبت به پرداخت مبلغ 340.000 (سیصد وچهل هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت سازمان اقدام نمایند.

نكته: كلیه متقاضیان لازم است از پیش‌نویس تقاضانامه ثبت نام در این مرحله كه در لینك ذیل این اطلاعیه قرار گرفته است پرینت تهیه نموده و پس از تكمیل به موسسه آموزش عالی مورد تقاضا ارائه نمایند.

3- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یك كدرشته محل از یك گروه آموزشی در یك مركز و یا واحد آموزشی متناسب با مدرك كاردانی (فوق دیپلم) خود كه در جدول شماره 3 دفترچه راهنمای ثبت نام و شركت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است (این دفترچه از طریق سایت این سازمان قابل دسترسی می‌باشد) انتخاب نماید. بدیهی است در صورت ثبت نام داوطلب در دو كدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانك اطلاعات پذیرفته‌شدگان یكی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

4- داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراكز و واحدهای آموزشی در خصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، كدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

5- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مراكز مجاز به ثبت نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی كه بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.

6- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌-‌‌كاربردی مهر ماه سال 1398 (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یكی از مراكز ثبت نام نماید، قبولی قبلی وی در مهر ماه سال 1398 لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد. 

7- كلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

8- پس از انجام ثبت نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مراكز و واحدهای آموزشی پذیرنده كه به آن مراجعه داشته‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

9- داوطلبان ضرورت دارد به شرایط و ضوابط اختصاصی رشته های تحصیلی وسایر موارد مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌-‌‌كاربردی مهر ماه سال 1398 «مندرج درپایگاه اینترنتی این سازمان» توجه نمایند.

مدارك لازم برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی علمی کاربردی 98

1- شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

2- یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

3- یک برگ تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

4- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یك برگ تصویر آن.

5- مدرك نظام وظیفه برای برادران مشمول.

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98

با توجه به اینکه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 بصورت حضوری و مراجعه ب واحد دانشگاهی می باشد، داوطلبان می توانند با توجه به راهنمای زیر مراحل ثبت نام خود را انجام دهند:

  • نحوه ثبت نام حضوری تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 :
  1. مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org
  2. دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی 98
  3. مطالعه و بررسی لیست رشته های ارائه شده
  4. آماده نمودن مدارک و اطلاعات لازم جهت ثبت نام
  5. مراجعه به محل واحد دانشگاه مورد نظر
  6. تکمیل پروسه ثبت نام توسط پرسنل دانشگاه در صورت باقی ماندن ظرفیت خالی برای رشته انتخابی
  7. پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 340.000 (سیصد و چهل هزار) ریال
  8. دریافت شماره دانشجویی و کلمه عبور

برای مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *