سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

دانشگاه علمی کاربردی هرساله در دو نوبت و در دو نیمسال تحصیلی به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد. پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) می باشد که همزمان با شروع ثبت نام لیست رشته های خود را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در سال 99 در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی 99 در 4 گروه آموزشی صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر ارائه می شود که هر کدام از این 4 گروه آموزشی دارای زیردسته هایی هستند که در زمان انتخاب رشته با توجه به سهمیه انتخابی ( آزاد یا شاغل ) اهمیت پیدا می کند .

با توجه به علاقه خود می توانید از میان رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ( شامل رشته های حسابداری ، مدیریت صنعتی ، مدیریت مالی و ... ) ، گروه صنعت ( شامل رشته های مهندسی برق ، فناوری مکانیک هواپیما ، فناوری عمران و ... ) ، گروه کشاورزی ( شامل رشته های گیاه پزشکی ، تولید مرکبات ، مرتع و ... ) و گروه فرهنگ و هنر ( شامل رشته های امور فرهنگی ، خبرنگاری ، گردشگری و ... ) انتخاب رشته نمایند .

داوطلبان پیش از مراجعه به سایت ثبت نام باید لیست رشته های ارائه شده در مقطع مورد تقاضای خود را مورد بررسی قرار دهند و در صورت یافتن رشته محل مورد علاقه خود نسبت به ثبت نام شان اقدام نمایند . از این رو در ادامه این مقاله قصد داریم با ارائه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سال 99 ، شما متقاضیانی که قصد شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99 را دارید ، با این رشته ها آشنا سازیم.

برای دریافت مشاوره در زمینه لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 99

داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم هستند باید لیست رشته های مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را مورد مطالعه و بررسی قرار دهند و این دسته از داوطلبان می توانند حداکثر 30 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته خود ثبت نمایند . داوطلبان می توانند بدون در نظر گرفتن نوع دیپلم خود از میان رشته های غیر مرتبط نیز انتخاب رشته نمایند .

برای مشاهده رشته های گروه صنعت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 99 کلیک کنید .

برای مشاهده رشته های گروه کشاورزی کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 99 کلیک کنید .

برای مشاهده رشته های گروه فرهنگ و هنر کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 99 کلیک کنید .

برای مشاهده رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 99 کلیک کنید .

 

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 99

داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی لازم است حتما دارای مدرک کاردانی باشند و رشته مورد نظر خود را از میان لیست رشته های ارائه شده در در دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی انتخاب نمایند . در این ثبت نام هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 20 کد رشته محل است که در ادامه لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی را به تفکیک گروه های آموزشی ارائه شده است :

 برای مشاهده رشته های گروه صنعت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 99 کلیک کنید .

 برای مشاهده رشته های گروه کشاورزی کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 99 کلیک کنید .

 برای مشاهده رشته های گروه فرهنگ و هنر کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 99 کلیک کنید .

 برای مشاهده رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 99 کلیک کنید .

 

مشاوره لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 99

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های تحصیلی و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی که به ترتیب در جداول رشته های کاردانی علمی کاربردی 99 و رشته های کارشناسی علمی کاربردی 99 آمده است،منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

برای داوطلبان فنی و حرفه ای نظام قدیم، نظام ترمی/ سالی واحدی و نظام جدید ( 3-3-6 ) و کاردانش، عناوین و کد دیپلم های در اولویت پذیرش برحسب گروه و زیرگروه آموزشی در جدول شماره 4 درج شده است.

در جدول شماره (6) تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است.

مندرجات جداول شماره ( 7 الی 10 ) معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محل های گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

 جدول شماره ( 7) مربوط به کدرشته محل های گروه آموزشی صنعت، جدول شماره (8) مربوط به کدرشته محل های گروه آموزشی کشاورزی، جدول شماره ( 9) مربوط به کدرشته محل های گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی و جدول شماره ( 10 ) مربوط به کدرشته محل های گروه آموزشی فرهنگ و هنر میباشد.

در سال هاي گذشته ثبت نام ورودي بهمن ماه علمی کاربردی به صورت حضوري برگزار شد و داوطلبان تنها حق انتخاب يک رشته محل از ميان ليست رشته هاي ارائه شده را داشتند بنابراين احتمال دارد در بهمن 99 نيز همانند سال پيش داوطلبان فقط بتوانند يک رشته محل را انتخاب نمايند .

تذکر مهم: داوطلبان میبایست در زمان انتخاب رشته، شرایط اختصاصی مربوط به برخی از رشته های تحصیلی مندرج در جدول شماره ( 2) و موارد مربوط به تعریف شاغل، شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی مربوط به مراکز آموزشی مندرج در جدول شماره ( 6) را به دقت مطالعه نمایند.

اگر پس از مطالعه مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 99 ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ندای مشاور جویا شوید .

برای دریافت مشاوره در زمینه لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور