جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

برای اطلاع از نتایج دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مرکز تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هرساله در دو نیمسال تحصیلی از متقاضیانی که قصد ورود به این دانشگاه را دارند ثبت نام بعمل می آورد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی با عنوان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مطرح می باشد که در سال های اخیر مور توجه بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است.

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی پذیرش دانشجو دارد و از نظر مدرکی کاملا معتبر است و بیش از هزار واحد دانشگاهی در سراسر ایران دارد. رشته های دانشگاه علمی کاربردی که شامل رشته های کاردانی علمی کاربردی و رشته های کارشناسی علمی کاربردی می باشد ، دارای چهار زیر گروه آموزشی صنعت , کشاورزی , مدیریت وخدمات اجتماعی وفرهنگ وهنر می باشد. همانطور که گفتیم پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون آزمون بوده و بر اساس سوابق تحصیلی متقاضیان صورت میگیرد.

نحوه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سنجش به آدرس www.sanjesh.org صورت میگیرد . و متقاضیان با مراجعه به این سایت و با کمک از نوار ابزار سمت راست که مربوط به دانشگاه علمی کاربردی(نوارابزار سبزرنگ)  نسبت به مشاهده نتیجه خوداقدام نمایند . بازه زمانی اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای نیم سال اول طبق سنوات گذشته در نیمه دوم شهریور ماه و برای نیم سال دوم اواخر بهمن ماه می باشد. داوطلبان عزیز میتوانند به دو روش ذیل برای اطلاع از نتایج دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند.

نتایج دانشگاه علمی کاربردی
نتایج دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبانی که پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، در دانشگاهی پذیرفته شده باشند قبل از مراجعه حضوری به واحد پذیرفته شده باید ثبت نام اینترنتی خود را از طریق ورود به سامانه هم آوا ( سامانه سجاد )  به نشانی اینترنتی edu.uast.ac.ir مدارک مربوطه را ارسال نموده و پس از تکمیل ثبت نام اینترنتی خود در سامانه هم آوا با در دست داشتن مدارک لازم به صورت حضوری به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.

داوطلبانی که بنا بر هر دلیلی پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی موفق به پذیرش نشده باشند میتوانند منتظر شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی باشند. بازه زمانی تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی  تقریبا اواخرمهر ماه و اوایل آبان ماه برای نیم سال اول و برای نیم سال دوم اواسط اسفند درصورت وجود ظرفیت  و در بعضی از رشته ها و در بعضی از واحدهای دانشگاهی بعداز ثبت نام قبول شدگان صورت میگیرد و متقاضیان با مراجعه حضوری در واحدهایی که تکمیل ظرفیت دارند . نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

برای اطلاع از نتایج دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مرکز تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مفید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

سامانه سجاد

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *