سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

زمان ثبت ‌نام دانشگاه علمی کاربردی تغییر کرد :

هفته گذشته محمد اخباری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت‌نام دوره‌های کاردانی این دانشگاه از هفتم مردادماه خبر داد ولی در روز هفتم مردادماه و حتی روزهای پس از آن لینک ثبت‌نام این دوره‌ها بر روی سایت سازمان سنجش قرار نگرفت و این مساله باعث موجی از ابهامات و سوالات از سوی داوطلبان گردید..
محمد اخباری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی پیرامون دلیل تاخیر ثبت‌نام دوره‌های کاردانی این دانشگاه، گفت: قرار بود ثبت‌نام دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع از هفتم مردادماه آغاز شود ولی یک مشکل فنی ایجاد شد که ثبت‌نام را با تاخیر مواجه کرد.
وی افزود: در حال حاضر این مشکل برطرف شده و تمام اطلاعات لازم در اختیار سازمان سنجش قرار داده شده است که داوطلبان می‌توانند پس از قراردادن لینک ثبت‌نام بر روی سایت سازمان سنجش در هفته آینده ثبت‌نام و انتخاب رشته خود را انجام دهند.
همچنین حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری برای زمان‌بندی ثبت‌نام دوره‌های مختلف دانشگاهی زمان‌بر است و به همین دلیل تا زمانیکه تصمیم‌گیری نهایی صورت نگرفته نمی‌توانیم زمان دقیق ثبت‌نام را اعلام کنیم ولی به محض قطعی شدن زمان ثبت‌نام از طریق رسانه‌ها اعلام می‌کنیم و اطلاعیه را هم در سایت سازمان سنجش قرار می‌دهیم.
وی افزود: هنوز زمان دقیق ثبت‌نام دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی مشخص نیست و در صورت تعیین زمان قطعی، حتما اطلاعیه آن را بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌دهیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید