سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

 

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام مقطع کاردانی علمی کاربردی در سال دوبار در سال انجام می گیرد. دانشگاه های علمی کاربردی زیادی در سطح کشور وجود دارند که پذیرش دانشجو انجام می دهند. هر کدام از این مراکز دارای رشته های خاصی بوده و همچنین تعریف شاغلی متفاوتی برای هر رشته دارند. کسانی که می خواهند وارد دانشگاه علمی کاربردی شوند باید ابتدا اطلاعاتی درباره شرایط هر دانشگاه و رشته بدست اورند تا انتخاب درست را انجام دهند. مساله مهمی که در این بین مطرح می شود سرفصل دروس متفاوت دانشگاه علمی کاربردی در مقایسه با رشته های بقیه دانشگاه ها می باشد. برای مثال سرفصل هایی که در رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی ارایه می شود بسیار متفاوت تر از سرفصل های دانشگاه های دیگر می باشد.

از این رو متقاضیان باید ابتدا قبل از هر کاری اطلاعات لازم درباره رشته و سرفصل ها و ارزش مدرک علمی کاربردی بر اساس کاری که می خواهند انجام درهند را بدست اورند تا بعد از گذشت چند سال در انتخاب خود پشیمان نشوند. معمولا اکثر داوطلبانی که در کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام می کنند دارای مدرک دیپلم بوده و اشتیاق بسیار زیادی برای ورود به دانشگاه دارند و از این رو احساسی و بدون اطلاعات کافی از رشته وارد دانشگاه می گردند و هم بعد از چند سال حس خوبی نسبت به تصمیم خود پیدا نمی کنند و حتی استعدادهای خود را نیز که شاید در یک رشته دیگر بهتر می توانستند شکوفا کنند را از دست می دهند.

بنابراین قبل از هر کاری درباره اینده شغلی رشته ها و سرفصل های رشته ها و... اطلاعات لازم را بدست اورده سپس ثبت نام خود را انجام دهید. برای کسب اطلاعات درباره علمی کاربردی از الف تا ی می توانید با شماره زیر تماس بگیرید تا انچه نیاز دارید بدانید به شما گفته شود.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب بدون گرفتن پیش شماره

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید