تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

samalive.ir سامانه سمالایو

📚 خلاصه ای از مقاله samalive.ir سامانه سمالایو:

دانشگاه علمی کاربردی

به دنبال تعطیلی دانشگاه ها و مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا آموزش مجازی جهت رفع این خلاء جایگزین آموزش حضوری گردید. از این رو دانشگاه علمی کاربردی نیز همانند دیگر دانشگاه ها اقدام به برگزاری کلاس های غیر حضوری یا مجازی نمود. به همین جهت در اطلاعیه ای که در ادامه می آید نحوه […]

samalive.ir سامانه سمالایو

samalive.ir سامانه سمالایو

به دنبال تعطیلی دانشگاه ها و مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا آموزش مجازی جهت رفع این خلاء جایگزین آموزش حضوری گردید. از این رو دانشگاه علمی کاربردی نیز همانند دیگر دانشگاه ها اقدام به برگزاری کلاس های غیر حضوری یا مجازی نمود. به همین جهت در اطلاعیه ای که در ادامه می آید نحوه آموزش مجازی دانشگاه علمی کاربردی توضیح داده شد :

با غیر حضوری شدن آموزش دانشگاه های کشور از جمله دانشگاه علمی کاربردی ، سامانه آموزشی سمالایو به نشانی samalive.ir برای آموزش های غیر حضوری این دانشگاه معرفی شده است و امکان برگزاری کلاس های مجازی دانشگاه علمی کاربری از طریق سامانه سما لایو این دانشگاه به نشانی samalive.ir فراهم می باشد.

دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی می توانند با مراجعه به این سامانه از تسهیلات آموزشی آنلاین و آفلاین ارائه شده بهره مند شوند .

این سامانه برای برگزاری کلاس های دروس نظری استفاده می شود و قرار بر این است که کلاس های آنلاین دروس نظری چندین جلسه در طی هر هفته برگزار شوند تا پس از بازگشایی دانشگاه ها فرصت کافی برای دروس عملی باقی مانده باشد .

دانشجوهای مقطع کاردانی و کارشناسی تمامی واحد های دانشگاه علمی کاربردی موظف هستند طبق راهنما و اطلاعیه های منتشر شده از سوی مرکز دانشگاه علمی کاربردی به سایت samalive.ir و یا samademo.ir مراجعه کرده و از تسهیلات آموزشی این سامانه استفاده کنند . در ادامه این مقاله نحوه و لینک ورود به سامانه سمالایو به آدرس samalive.ir را ارائه داده ایم .

برای دریافت مشاوره در زمینه نحوه ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه علمی کاربردی
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

سامانه سما لایو علمی کاربردی، سامانه ای برای ارائه خدمات غیر حضوری به دانشجویان دانشگاه مختلف می باشد. یکی از دانشگاه هایی که از خدمات سامانه سما استفاده می کند، دانشگاه علمی کاربردی می باشد. خدمات قابل ارائه در سامانه سما در جهت کلاس ها و دوره های مجازی در دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

سایت سمالایو قابل استفاده برای تمامی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور می باشد. لذا کلیه دانشجویان می توانند با ورود به این سایت، از خدمات آموزشی و کلاس های مجازی که در این سامانه برای آن ها برگزار می شود، استفاده کنند.

 لذا کلیه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی می توانند برای استفاده از خدمات آموزشی دانشگاه علمی کاربردی به سامانه سمالایو به نشانی samalive.ir وارد شوند و از خدمات این سامانه ازجمله شرکت در کلاس های آنلاین و آفلاین، شرکت در آزمون ها آنلاین و یا ثبت نام استفاده کنند.

 برای ورود به سامانه سمالایو علمی کاربردی لازم است که افراد نام کاربری و رمز ورود به سامانه هم آوا را به خاطر داشته باشند تا بتوانند به پورتال شخصی خود در این سامانه وارد شوند. در غیر این صورت، امکان استفاده از خدمات این سامان برای افراد وجود نخواهد داشت.

 لازم به ذکر است که تمامی اساتید دانشگاه علمی کاربردی نیز می توانند همانند دانشجویان این دانشگاه با وارد کردن اطلاعات لازم، به این سامانه وارد شوند و به صورت آنلاین تدریس های مجازی خود را به دانشجویان خود به اشتراک بگذارند و از خدمات ارائه آن استفاده کنند.

samalive.ir
samalive.ir

نحوه ورود به سامانه سما لایو samalive.ir

سامانه سما لایو را برای آموزش از راه دور دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی در نظر گرفته شده است. داوطلبان به منظور ورود به این سامانه باید وارد سایت samalive.ir شوند . در ادامه نحوه ورود به سامانه سمالایو را ارائه داده ایم .

1 – جست و جوی عبارت ” samalive.ir ” در کادر بالای مرورگر و یا ” سامانه سما لایو ” در کادر میانی مرورگر

2 – انتخاب اولین گزینه نمایش داده شده تحت عنوان ” سما لایو “

3 – ورود به سایت سما لایو و انتخاب گزینه ثبت نام / ورود

نحوه عضویت در سامانه سمالایو: داوطلبان برای استفاده از امکانات سامانه سما لایو باید عضو این سامانه شده و با دریافت نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه شخصی خود در این سامانه شوند . خاطر نشان می شود دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی باید با نام کاربری و رمز سامانه هم آوا وارد سامانه سمالایو شوند .

4 – ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور ( دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی باید برای ورود به این سامانه از لینک ” ورود با سما سامانه ( فلش زرد ) ” وارد سامانه سما لایو شوند )

ورود-به-سامانه-سمالایو

5 – در صفحه باز شده که به سایت هم آوا لینک شده است ، دانشجویان باید نام کاربری و رمز عبور مورد استفاده خود در سایت هم آوا را وارد کنند .

*** برای ورود به سامانه سما لایو کلیک کنید ***

سامانه samalive.ir تا پایان تعطیلات دانشگاه ها و برگزاری کلاس های آنلاین دانشگاه علمی کاربردی فعالیت خواهد داشت .

دانلود اپلیکیشن سامانه سما لایو

با توجه به اینکه دانشجویان تمایل به ورود به این برنامه در هر زمان و مکانی را دارند پیگیر برای دانلود برنامه سما لایو هستند تا با دانلود و نصب این برنامه بر روی تلفن همراه خود دسترسی راحت تری به امکانات اون داشته باشند.

اما متاسفانه، در حال حاضر هنوز هیچ نسخه اپلیکیشنی برای سامانه سما لایو منتشر نشده است و امکان استفاده از این اپلیکیشن بر روی گوشی های هوشمند نیست، ولی دانشجویان و اساتید می توانند به راحتی با باز کردن سایت سما لایو به نشانی اینترنتی samalive.ir بر روی یکی از مرورگرهای گوشی هوشمند خود از امکانات مختلف این سامانه بر روی گوشی های خود نیز استفاده کنند.

ثبت نام در سامانه سما لایو samalive.ir

کلیه دانشجویان جدیدالورودی که قصد ورود به سامانه سما لایو را دارند، می بایست که در این سامانه ثبت نام کنند. ثبت نام در سامانه سما برای داشتن رمز عبور و نام کاربری جهت ورود به این سامانه الزامی است، که این اطلاعات را در زمان قبولی نهایی دانشجویان باید از دانشگاه محل تحصیل خود دریافت کنند.

اما این بخش از سامانه سمالایو که مربوط به ثبت نام دانشجویان جدید الورود میشه، در حال حاضر فعال نیست و قسمت مربوط به ثبت نام در سامانه سما لایو برداشته شده است و شما می بایست که برای دریافت نام کاربری و رمز عبور خود، حتما با دانشگاه خود ارتباط بگیرید.

دقت داشته باشید که نام کاربری و رمز عبوری که برای ورود به سامانه هم آوا از طرف آموزش دانشگاه علمی کاربردی به شما تحویل داده می شود، قابل استفاده برای ورود به سامانه سمالایو نیز می باشد و نیازی به دریافت نام کاربری و رمز عبور مجددی برای ورود به این سامانه نمی باشد.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی ندای مشاور نیز در طول دوران تعطیلات دانشگاه ها همراه دانشجویان خواهد بود تا از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی های لازم را به دانشجویان بدهند . همچنین در صورتی که در مورد نحوه ورود به سامانه سمالایو دانشگاه علمی کاربردی و نحوه عضویت در این سامانه سوال داشتید می توانید با کارشناسان سامانه ندای مشاور در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره در زمینه نحوه ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه علمی کاربردی
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

samalive.ir سامانه سمالایو

samalive.ir سامانه سمالایو

  1. موفق باشید

  2. با سلام
    یک جلسه امکان استفاده از سامانه فراهم شد اما از آن زمان تا کنون 24 فروردین سال 99 دیگر امکان اتسفاده از سامانه وجود ندارد چرا؟ سیستم دچار مشکل شده؟ کی رفع میشود؟ چرا یک زمان مشخص یا اطلاع رسانی نمی شود

  3. سلام من يک استاد از دانشگاه جامع علمي کارردي در شيراز هستم و به سامانه سما لايو با کد کاربري دانشگاه هم وارد ميشوم
    لطفا بفرماييد چگونه آموزش آنلاين ميتوانم داشته باشم