جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

زمان پذیرش بدون آزمون علمی کاربردی 99

ثبت نام بدون آزمون جامع علمی کاربردی 99 به منظور جذب دانشجو، هر ساله در دو دوره مهر و بهمن در مقاطع تحصیلی کاردانی ( فوق دیپلم ) و کارشناسی ناپیوسته ( لیسانس ) انجام می گیرد و داوطلبان بایستی در بازه زمان اعلام شده اقدام به ثبت نام نمایند.

متقاضیان ادامه تحصیل در یکی از مقاطع کاردانی و یا کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ضمن اطلاع از زمان پذیرش بدون آزمون علمی کاربردی 99 باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و دفترچه ثبت نام را دریافت نمایند . داوطلبان موظف هستند در زمان قانونی اعلام شده در اطلاعیه سازمان سنجش نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

علاقه مندان به ادامه تحصیل در این دانشگاه باید در زمان ثبت نام پس از دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۹ و بررسی لیست رشته های ارائه شده نسبت به ثبت نام به موقع خود اقدام نمایند . زمان دقیق ثبت نام طی اطلاعیه های جداگانه برای مقاطع کارشناسی و کاردانی این دانشگاه در سایت سازمان سنجش و پذیرش کشور به آدرس sanjesh.org منتشر می شود . در ادامه این مقاله زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98 را به تفکیک نیمسال ورودی و مقاطع تحصیلی گفته ایم .

برای اطلاع از زمان پذیرش بدون آزمون علمی کاربردی 99 – 1400
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
تماس از طريق موبايل همراه اول با شماره: 99221106
پاسخگويی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ايام تعطيل

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 99

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99 برای ورودی نیمسال اول تحصیلی همزمان با شروع ثبت نام منتشر می شود بنابراین داوطلبان در زمان ثبت نام می توانند دفترچه را دانلود نموده سپس نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

جدول زیر زمان دقیق شروع و خاتمه مهلت پذیرش بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را در هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در برای ورودی مهر ماه سال 99 نشان می دهد .

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 99
دوره تاریخ شروع ثبت نامزمان خاتمه ثبت نامزمان تمدید مهلت ثبت نام 
کاردانی شهریور 4شهریور 11اعلام نشده
کارشناسی ناپیوستهشهریور 11شهریور 17اعلام نشده

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 99

سازمان سنجش برای آن دسته از داوطلبانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام برای ورودی مهر ماه نشده اند فرصت دیگری را برای ورودی نیمسال دوم تحصیلی فراهم کرده است . جدول زیر زمانبندی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن سال گذشته را نشان می دهد :

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن سال های گذشته
دوره تاریخ شروع ثبت نامزمان خاتمه ثبت نامزمان تمدید مهلت ثبت نام 
کاردانی یکم بهمن23 بهمن حدودا 30 بهمن 
کارشناسی ناپیوستهیکم بهمن13 بهمنحدودا 30 بهمن

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

داوطلبان مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته در زمان پذیرش بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 99 لازم است اصل مدارک پیش دانشگاهی و همچنین دیپلم خود را دریافت نموده باشند. همچنین متقاضیان ثبت نام کارشناسی نیز حتما مدرک کاردانی خود را دریافت کرده باشند.

آن دسته از داوطلبانی که تاکنون گواهینامه خود را دریافت ننموده اند، لازم است تائیده گواهی پایان تحصیلات خود را ارائه نمایند.

واجدین شرایطی که شاغل می باشند نیز در صورت استفاده از سهمیه های موجود لازم است فرم مربوطه را تکمیل نمایند. شاغلین محترم لازم است آخرین فیش حقوقی خود را ارائه نمایند.

برای اطلاع از زمان پذیرش بدون آزمون علمی کاربردی 99 – 1400
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
تماس از طريق موبايل همراه اول با شماره: 99221106
پاسخگويی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ايام تعطيل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *