سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی که بسیاری از داوطلبان با دانشگاه پودمانی نیز می شناسند چند دهه ای می باشد که در زمینه تربیت نیروی کار آمد و عملی همواره فعال بوده و بسیاری از فارغ التحصیلان کشور از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی که در واقع همان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نیز می توان نامید ، برای تمامی داوطلبان ورود به دانشگاه صورت می پذیرد.  ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دارای مراحل پیچیده تری نسبت به بقیه دانشگاه ها می باشد زیرا دارای شرایطی خاص برای شاغلان و داوطلبان دیگر می باشد. سامانه ندای مشاور مشاوره دهنده تخصصی برای داوطلبان ورود به دانشگاه علمی کاربردی بوده و داوطلبان می توانند با شماره 9099071375 با مشاوران مرکز از 8 تا 12 شب در ارتباط باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه مواقعی صورت می پذیرد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی که در سال دوبار صورت می پذیرد که داوطلبان ورودی نیسمال اول و نیمسال دوم می باشد. ثبت نام داوطلبان ورودی نیسمال اول معمولا تیرماه انجام می گیرد و داوطلبان باید در این بازه زمانی آماده شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باشند. ثبت نام داوطلبان ورودی نیسمال دوم نیز معمولا آذر ماه شروع می گردد. در صورتی که در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشکل یا سوالی داشته باشید می توانید از مشاوران ندای مشاور با شماره 9099071375 کمک بگیرید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای چه مقاطعی انجام می شود؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد انجام می گیرد که متاسفانه فعلا ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی متوقف شده است. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که ابتدا ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد و با فاصله زمانی یک هفته ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی آغاز می گردد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای افراد شاغل

دانشگاه علمی کاربردی یک امکان بسیار خوب برای افراد شاغل مهیا کرده است که بتوانند در کنار کار خود ادامه تحصیل نیز دهند. برای اینکه داوطلبان از این امکان استفاده نمایند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تیک گزینه سهمیه شاغل را بزنند. با زدن تیک گزینه شاغل در انتخاب رشته ها یکسری محدودیت ها پیدا می کنند. افرادی که در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از سهمیه شاغل استفاده می کنند باید در انتخاب رشته های دانشگاه علمی کاربردی از یک گروه و یک زیر گروه استفاده نمایند و کد اشتغال خود را نیز وارد نمایند. داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های علمی کاربردی داشته باشند می توانند از مشاوران همیار اول کمک بگیرند. برای ارتباط با مشاوران ندای مشاور با شماره 9099071375 از 8 تا 24 حتی ایام تعطیل تماس بگیرید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بصورت اینترنتی

برای ثبت نام در این دانشگاه ابتدا داوطلبان باید ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت www.sanjesh.org صورت می پذیرد که داوطلبان بعد از ورود به این سایت در بخش جامع علمی کاربردی می توانند ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند. برای انتخاب رشته و مشاهده نمرات نیز می توانند از سامانه هم آوا یا همان سامانه سجاد کمک بگیرند. در صورتی که در روند ثبت نام اینترنتی مشکلی دارید با مشاوران ندای مشاور در تماس باشید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بصورت حضوری

ثبت نام حضوری این دانشگاه بعد از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی و قبولی در این دانشگاه صورت می پذیرد. ثبت نام حضوری همان مراجعه به واحد دانشگاهی قبول شده و ارائه مدارک تحصیلی و شخصی می باشد که ثبت نام تکمیل گردد. البته ثبت نام داوطلبان جدیدالورود در این دانشگاه جدیدا از طریق سامانه هم آوا صورت می پذیرد. در صورتی که هر گونه سوالی در خصوص دانشگاه علمی کاربردی داشتید می توانید از مشاوران ندای مشاور از طریق شماره 9099071375 کمک بگیرید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور