سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی مهر 95

ثبت نام و انتخاب رشته درست یکی از مهمترین انتخابات یک فرد در طول دوران زندگی می باشد. انتخاب یک رشته دانشگاهی ممکن است کل مسیر و آینده یک فرد را تحت تاثیر قرار داده و علاوه بر صرف وقت و هزینه ، در آینده یک فرد تاثیر مستقیم می گذارد.


همیشه داوطلبان در انتخاب رشته بسیار شک و تردید داشته و گاه بدون هیچ اطلاعاتی یک رشته را انتخاب کرده و وارد دانشگاه می شوند که بعدها ممکن است از این انتخاب پشیمان شده و یا در رشته ای تحصیل و کار کند که هیچ علاقه ای به آن ندارد و این باعث می شود مدت بسیار زیادی از زندگی خود را به در حرفه ای باشد که علاقه ای به آن نداشته است.

دانشگاه علمی کاربردی یکی از انتخابات داوطلبان ورود به دانشگاه می باشد که دارای رشته های بسیار متنوع در مقاطع کاردانی و کارشناسی می باشد و شرایط نسبتا پیچیده ای نسبت به دانشگاه های دیگر برای ثبت نام دارد. علاوه بر تنوع رشته، تنوع گرایش نیز در این دانشگاه بسیار بالا می باشد که بسیار مهم می باشد که چه گرایشی انتخاب شود و همیشه داوطلبان در انتخاب گرایش بسیار شک و تردید دارند.

داوطلبان گرامی قبل از ورود به دانشگاه حتما با مشاوران مرکز مشورت کنید تا قبل از اینکه چند سال از عمر و هزینه خود را بخواهید بگذارید انتخاب درستی انجام دهید. همیشه انتخاب بهتری نیز هست که ممکن است از انتخابی که خودمان کرده ایم بسیار بهتر باشد.

برای مشاوره تحصیلی درباره رشته ها ، گرایش ها ، محل ها ، نحوه ثبت نام و عوامل تاثیر گذار در قبولی و ... در دانشگاه علمی کاربردی می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور