سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران در دو مقطع تحصیلی صورت می پذیرد که این دو مقطع تحصیلی عبارتند از کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. منظور از ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران این است که  شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید و برای ثبت نام در مقطع کارشناسی حتما باید دارای مدرک کاردانی باشید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران دو مرتبه در سال و برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن انجام می گیرد و کاملا بصورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت گردند. البته توجه داشته باشید که مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران بصورت حضوری در داخل دانشگاه انجام می گیرد.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می شود. رشته های این مرکز به تفکیک مقطع تحصیلی در ادامه اشاره شده است.

معرفی رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

لیست رشته های کاردانی: كاردانی حرفه ای امور فرهنگی، كاردانی حرفه ای تربیت مربی امور فرهنگی كودك و نوجوان، كاردانی حرفه ای روابط عمومی، كاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی - گرافیك

معرفی رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

لیست رشته های کارشناسی: كارشناسی حرفهای تربیت مربی - امور فرهنگی كودك و نوجوان، كارشناسی حرفه ای روابط عمومی - الكترونیك، كارشناسی حرفه ای روابط عمومی - امور رسانه، كارشناسی حرفه ای گرافیك - تصویرسازی، كارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی - برنامه ریزی فرهنگی

تاثیر سهمیه شاغل در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

سهیمه شاغل دانشگاه علمی کاربردی این امتیاز را به داوطلبان میدهد که کلاس هایشان حدالامکان در روزهای پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست و همچنین شانس قبولی داوطلبان شاغل برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بیشتر می باشد و در واقع داوطلبان در صورت استفاده از سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی میتوانند از شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی بهره مند شوند.

در دانشگاه فرهنگ و هنر واحد 1 تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد كه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا یكی از زیرمجموعه های تابعه آن اعم از ادارات كل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان ها، نهادها، موسسات، آموزشگاه ها، واحدها، كانون ها، مراكز و انجمنها و یا در سایر موسسات فرهنگی و هنری نهادها، سازمان ها و ارگان های دولتی و یا مراكز فرهنگی و هنری مشمول بیمه تامین اجتماعی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به كار باشد.

شرایط اختصاصی: 1- كلاس های شاغلین حتی المقدور در نوبت عصر و ایام تعطیل برگزار می شود.

2- ارائه خدمات سلف سرویس بدون یارانه میباشد.

3- دانشجویان غیربومی در صورت نیاز به استفاده از خوابگاه، با راهنمایی و همكاری مركز میتوانند از خوابگاه های بخش خصوصی كه مختص این قبیل مراكز میباشند استفاده نمایند.

4- وسیله ایاب و ذهاب بر اساس امكانات مركز و دریافت بخشی از هزینه آن تامین خواهد شد.

5- پذیرفته شدگان میبایست به فنون اولیه در رشته انتخابی مسلط باشند.

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران با در دست داشتن مدارک زیر میتوانند به دانشگاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین پذیرفته شدگان مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران در مقطع کاردانی و کارشناسی بایستی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه ، مدارک داوطلبی خود را از طریق ورود به سامانه هم آوا اسکن نمایند. همچنین پرداخت شهریه و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران نیز از طریق سامانه هم آوا می باشد.

مدارک مورد نیاز :

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کاردانی و اصل مدرک فوق دیپلم و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته

5- دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرك نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

آدرس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران : تهران - خیابان ولیعصر (عج)- بالاتر از زرتشت- كوی نوربخش- پلاك 32
021-88911441

مشاوره تخصصی ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت 9099071375

تماس از استان تهران با تلفن ثابت 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور