تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

آدرس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

📚 خلاصه ای از مقاله آدرس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران:

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران در دو مقطع تحصیلی صورت می پذیرد که این دو مقطع تحصیلی عبارتند از کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. منظور از ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران این است که  شما برای ورود […]

آدرس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

آدرس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران در دو مقطع تحصیلی صورت می پذیرد که این دو مقطع تحصیلی عبارتند از کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. منظور از ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران این است که  شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید و برای ثبت نام در مقطع کارشناسی حتما باید دارای مدرک کاردانی باشید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران دو مرتبه در سال و برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن انجام می گیرد و کاملا بصورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت گردند. البته توجه داشته باشید که مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران بصورت حضوری در داخل دانشگاه انجام می گیرد.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می شود. رشته های این مرکز به تفکیک مقطع تحصیلی در ادامه اشاره شده است.

معرفی رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

لیست رشته های کاردانی: كاردانی حرفه ای امور فرهنگی، كاردانی حرفه ای تربیت مربی امور فرهنگی كودك و نوجوان، كاردانی حرفه ای روابط عمومی، كاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیك

معرفی رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

لیست رشته های کارشناسی: كارشناسی حرفهای تربیت مربی – امور فرهنگی كودك و نوجوان، كارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الكترونیك، كارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه، كارشناسی حرفه ای گرافیك – تصویرسازی، كارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی

تاثیر سهمیه شاغل در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

سهیمه شاغل دانشگاه علمی کاربردی این امتیاز را به داوطلبان میدهد که کلاس هایشان حدالامکان در روزهای پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست و همچنین شانس قبولی داوطلبان شاغل برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بیشتر می باشد و در واقع داوطلبان در صورت استفاده از سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی میتوانند از شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی بهره مند شوند.

در دانشگاه فرهنگ و هنر واحد 1 تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد كه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا یكی از زیرمجموعه های تابعه آن اعم از ادارات كل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان ها، نهادها، موسسات، آموزشگاه ها، واحدها، كانون ها، مراكز و انجمنها و یا در سایر موسسات فرهنگی و هنری نهادها، سازمان ها و ارگان های دولتی و یا مراكز فرهنگی و هنری مشمول بیمه تامین اجتماعی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به كار باشد.

شرایط اختصاصی: 1- كلاس های شاغلین حتی المقدور در نوبت عصر و ایام تعطیل برگزار می شود.

2- ارائه خدمات سلف سرویس بدون یارانه میباشد.

3- دانشجویان غیربومی در صورت نیاز به استفاده از خوابگاه، با راهنمایی و همكاری مركز میتوانند از خوابگاه های بخش خصوصی كه مختص این قبیل مراكز میباشند استفاده نمایند.

4- وسیله ایاب و ذهاب بر اساس امكانات مركز و دریافت بخشی از هزینه آن تامین خواهد شد.

5- پذیرفته شدگان میبایست به فنون اولیه در رشته انتخابی مسلط باشند.

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران با در دست داشتن مدارک زیر میتوانند به دانشگاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین پذیرفته شدگان مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران در مقطع کاردانی و کارشناسی بایستی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه ، مدارک داوطلبی خود را از طریق ورود به سامانه هم آوا اسکن نمایند. همچنین پرداخت شهریه و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران نیز از طریق سامانه هم آوا می باشد.

مدارک مورد نیاز :

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کاردانی و اصل مدرک فوق دیپلم و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته

5- دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرك نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

آدرس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران : تهران – خیابان ولیعصر (عج)- بالاتر از زرتشت- كوی نوربخش- پلاك 32
021-88911441

مشاوره تخصصی ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت 9099071375

تماس از استان تهران با تلفن ثابت 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

آدرس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

آدرس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

آدرس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 تهران

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل