جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

آدرس مرکز علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران (امام خميني (ره))

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران در دو مقطع تحصیلی صورت می پذیرد که این دو مقطع تحصیلی عبارتند از کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. منظور از ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران این است که  شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید و برای ثبت نام در مقطع کارشناسی حتما باید دارای مدرک کاردانی باشید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران دو مرتبه در سال و برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن انجام می گیرد و کاملا بصورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت گردند. البته توجه داشته باشید که مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران بصورت حضوری در داخل دانشگاه انجام می گیرد.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می شود. رشته های این مرکز به تفکیک مقطع تحصیلی در ادامه اشاره شده است.

معرفی رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران

لیست رشته های کاردانی: کاردانی حرفه ای امور فرهنگی ،کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانواده، کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری

معرفی رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران

لیست رشته های کارشناسی : کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفتار اجتماعی وافکارسنجی، کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – خانواده ،کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی

تاثیر سهمیه شاغل در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران

سهیمه شاغل دانشگاه علمی کاربردی این امتیاز را به داوطلبان میدهد که کلاس هایشان حدالامکان در روزهای پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست و همچنین شانس قبولی داوطلبان شاغل برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بیشتر می باشد و در واقع داوطلبان در صورت استفاده از سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی میتوانند از شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی بهره مند شوند.

در دانشگاه بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد كه از خانواده معزز شهدا و امور ايثارگران و يا از كارمندان بنياد شهيد و امور ايثارگران اعم از رسمي، پيماني، قراردادي، پروژ هاي و انجام كار معين باشد.

شرايط اختصاصي: خواهران فقط با حجاب برتر (چادر) پذيرش مي شوند.

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران

پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران با در دست داشتن مدارک زیر میتوانند به دانشگاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین پذیرفته شدگان مرکز علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران در مقطع کاردانی و کارشناسی بایستی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه ، مدارک داوطلبی خود را از طریق ورود به سامانه هم آوا اسکن نمایند. همچنین پرداخت شهریه و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران نیز از طریق سامانه هم آوا می باشد.

مدارک مورد نیاز :

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کاردانی و اصل مدرک فوق دیپلم و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته

5- دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌ التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرك نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

آدرس مرکز علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران :  تهران – خیابان انقلاب اسلامی- خیابان- فخر رازی-نبش روانمهر – پلاک – ۳۲

مشاوره تخصصی ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت 9099071375

تماس از استان تهران با تلفن ثابت 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *