جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

آدرس مرکز علمی کاربردی سوانح طبيعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی در دو مقطع تحصیلی صورت می پذیرد که این دو مقطع تحصیلی عبارتند از کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. منظور از ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی این است که  شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید و برای ثبت نام در مقطع کارشناسی حتما باید دارای مدرک کاردانی باشید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی دو مرتبه در سال و برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن انجام می گیرد و کاملا بصورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت گردند. البته توجه داشته باشید که مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی بصورت حضوری در داخل دانشگاه انجام می گیرد.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می شود. رشته های این مرکز به تفکیک مقطع تحصیلی در ادامه اشاره شده است.

معرفی رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی

لیست رشته های کاردانی: كاردانی حرفه ای اطفای حریق شهری، كاردانی حرفه ای امداد سوانح ، كاردانی حرفه ای ایمنی و حفاظت تصرفات ساختمانی ، كاردانی فنی عمران – سازه های پیش ساخته ، كاردانی فنی عمران – شبكه و تصفیه خانه فاضلاب ، كاردانی فنی عمران – نگهداری و مرمت ساختمان ، كاردانی فنی معماری – معماری روستایی ، كاردانی فنی معماری – معماری شهری

معرفی رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی

لیست رشته های کارشناسی: كارشناسی حرفه ای ایمنی، سلامت و محیط زیست صنایع (HSE) ، كارشناسی حرفه ای حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث ، كارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح طبیعی، كارشناسی حرفه ای مدیریت بحران در اماكن، كارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجات، مهندسی فناوری عمران – ساختمان سازی، مهندسی فناوری محیط زیست – كنترل آلاینده ها، مهندسی فناوری معماری – طراحی و نوسازی بافتهای فرسوده

تاثیر سهمیه شاغل در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی

سهیمه شاغل دانشگاه علمی کاربردی این امتیاز را به داوطلبان میدهد که کلاس هایشان حدالامکان در روزهای پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست و همچنین شانس قبولی داوطلبان شاغل برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بیشتر می باشد و در واقع داوطلبان در صورت استفاده از سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی میتوانند از شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی بهره مند شوند.

در دانشگاه سوانح طبیعی شاغل به فردی اطلاق میگردد كه در بنیاد مسكن انقلاب اسلامی و بخش های تحت پوشش آن و یا در وزارتخانه ها، نهادها، سازمان ها و بخش های زیرمجموعه آنها و شركت های دولتی و سازمان های عمومی (شهرداری ها) در زمینه منطبق با رشته انتخابی مشغول به كار باشد.

شرایط اختصاصی: 1- كلاس های شاغلین حتی المقدور در نوبت عصر و ایام تعطیل برگزار می شود.

2- ارائه خدمات سلف سرویس بدون یارانه میباشد.

3- دانشجویان غیربومی در صورت نیاز به استفاده از خوابگاه، با راهنمایی و همكاری مركز میتوانند از خوابگاه های بخش خصوصی كه مختص این قبیل مراكز میباشند استفاده نمایند.

4- وسیله ایاب و ذهاب بر اساس امكانات مركز و دریافت بخشی از هزینه آن تامین خواهد شد.

5- پذیرفته شدگان میبایست به فنون اولیه در رشته انتخابی مسلط باشند.

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی

پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی با در دست داشتن مدارک زیر میتوانند به دانشگاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین پذیرفته شدگان مرکز علمی کاربردی سوانح طبیعی در مقطع کاردانی و کارشناسی بایستی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه ، مدارک داوطلبی خود را از طریق ورود به سامانه هم آوا اسکن نمایند. همچنین پرداخت شهریه و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی نیز از طریق سامانه هم آوا می باشد.

مدارک مورد نیاز :

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کاردانی و اصل مدرک فوق دیپلم و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته

5- دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرك نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

آدرس مرکز علمی کاربردی سوانح طبیعی : تهران – خیابان ولیعصر(عج)- خیابان شهیدفیاضی (فرشته سابق)- كوچه شبدیز- پلاك 9
021-22633073

مشاوره تخصصی ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی سوانح طبیعی

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت 9099071375

تماس از استان تهران با تلفن ثابت 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *