سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3 در دو مقطع تحصیلی صورت می پذیرد که این دو مقطع تحصیلی عبارتند از کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. منظور از ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3 این است که  شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید و برای ثبت نام در مقطع کارشناسی حتما باید دارای مدرک کاردانی باشید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3 دو مرتبه در سال و برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن انجام می گیرد و کاملا بصورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت گردند. البته توجه داشته باشید که مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3 بصورت حضوری در داخل دانشگاه انجام می گیرد.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3 در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می شود. رشته های این مرکز به تفکیک مقطع تحصیلی در ادامه اشاره شده است.

معرفی رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3

لیست رشته های کاردانی: کاردانی حرفه ای امور فرهنگی،کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی،کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی،کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف،کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی،کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار،کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری،کاردانی فنی شهرسازی،کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده،کاردانی فنی معماری – معماری شهری،کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری،

معرفی رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3

لیست رشته های کارشناسی کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی،کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی،کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – ارزیابی فرهنگی،کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی،کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی،مهندسی فناوری اطلاعات – امنیت اطلاعات،مهندسی فناوری اطلاعات – برنام هنویسی تحت وب،مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات،مهندسی فناوری عمران – ساختمان سازی

تاثیر سهمیه شاغل در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3

سهیمه شاغل دانشگاه علمی کاربردی این امتیاز را به داوطلبان میدهد که کلاس هایشان حدالامکان در روزهای پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست و همچنین شانس قبولی داوطلبان شاغل برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بیشتر می باشد و در واقع داوطلبان در صورت استفاده از سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی میتوانند از شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی بهره مند شوند.

در دانشگاه جهاد دانشگاهی تهران 3 شاغل به فردی اطلاق میگردد كه در جهاد دانشگاهی و یا در زیرمجموعه های تابعه آن و یا سایر دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به كار باشد.

شرایط اختصاصی: خواهران فقط با حجاب برتر (چادر) پذیرش می شوند.

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3

پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3 با در دست داشتن مدارک زیر میتوانند به دانشگاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین پذیرفته شدگان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3 در مقطع کاردانی و کارشناسی بایستی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه ، مدارک داوطلبی خود را از طریق ورود به سامانه هم آوا اسکن نمایند. همچنین پرداخت شهریه و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3 نیز از طریق سامانه هم آوا می باشد.

مدارک مورد نیاز :

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کاردانی و اصل مدرک فوق دیپلم و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته

5- دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌ التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرك نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

آدرس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3 :   ساختمان شماره ۱: ملارد-صفادشت-روبروی شهرداری-خیابان رعنا-میدان جهاددانشگاهی

ساختمان شماره ۲:ملارد،صفادشت،یوسف آباد قوام،ابتدای بلوار

مشاوره تخصصی ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 3

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت 9099071375

تماس از استان تهران با تلفن ثابت 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور