جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردی

آدرس مرکز علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران در دو مقطع تحصیلی صورت می پذیرد که این دو مقطع تحصیلی عبارتند از کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. منظور از ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران این است که  شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید و برای ثبت نام در مقطع کارشناسی حتما باید دارای مدرک کاردانی باشید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران دو مرتبه در سال و برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن انجام می گیرد و کاملا بصورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت گردند. البته توجه داشته باشید که مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران بصورت حضوری در داخل دانشگاه انجام می گیرد.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می شود. رشته های این مرکز به تفکیک مقطع تحصیلی در ادامه اشاره شده است.

معرفی رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران

لیست رشته های کاردانی: کاردانی حرفه ای امور فرهنگی ، کاردانی حرفه ای روابط عمومی

معرفی رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران

لیست رشته های کارشناسی: کارشناسی حرفه ای آسیب شناسی اجتماعی – پیشگیری از اعتیاد ، کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی ، کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات وآثار فرهنگی و هنری ، کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه ، کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – ارزیابی فرهنگی ، کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی

تاثیر سهمیه شاغل در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران

سهیمه شاغل دانشگاه علمی کاربردی این امتیاز را به داوطلبان میدهد که کلاس هایشان حدالامکان در روزهای پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست و همچنین شانس قبولی داوطلبان شاغل برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بیشتر می باشد و در واقع داوطلبان در صورت استفاده از سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی میتوانند از شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی بهره مند شوند.

در دانشگاه فرهنگی هنری شهرداری تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد كه شاغل به كاركنان شهرداری تهران و سازمان های وابسته به آن اعم از رسمی، پیمانی یا قراردادی كه در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به كار باشند، اطلاق می گردد.

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران

پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران با در دست داشتن مدارک زیر میتوانند به دانشگاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین پذیرفته شدگان مرکز علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران در مقطع کاردانی و کارشناسی بایستی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه ، مدارک داوطلبی خود را از طریق ورود به سامانه هم آوا اسکن نمایند. همچنین پرداخت شهریه و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز از طریق سامانه هم آوا می باشد.

مدارک مورد نیاز :

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کاردانی و اصل مدرک فوق دیپلم و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته

5- دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرك نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

آدرس مرکز علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران : تهران – خیابان کریم خان زند بعد از تقاطع حافظ ، مجاور پارک بهجت آباد

مشاوره تخصصی ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت 9099071375

تماس از استان تهران با تلفن ثابت 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *