تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

آدرس مرکز علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران

📚 خلاصه ای از مقاله آدرس مرکز علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران:

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران در دو مقطع تحصیلی صورت می پذیرد که این دو مقطع تحصیلی عبارتند از کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. منظور از ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران این است که  شما برای ورود به این دانشگاه در […]

آدرس مرکز علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران

آدرس مرکز علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران در دو مقطع تحصیلی صورت می پذیرد که این دو مقطع تحصیلی عبارتند از کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. منظور از ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران این است که  شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید و برای ثبت نام در مقطع کارشناسی حتما باید دارای مدرک کاردانی باشید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران دو مرتبه در سال و برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن انجام می گیرد و کاملا بصورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت گردند. البته توجه داشته باشید که مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران بصورت حضوری در داخل دانشگاه انجام می گیرد.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می شود. رشته های این مرکز به تفکیک مقطع تحصیلی در ادامه اشاره شده است.

معرفی رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران

لیست رشته های کاردانی: کاردانی حرفه ای حقوق – ارشاد و معاضدت قضایی ، کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی ، کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف

معرفی رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران

لیست رشته های کارشناسی: کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی ، کارشناسی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی در امور کیفری

تاثیر سهمیه شاغل در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران

سهیمه شاغل دانشگاه علمی کاربردی این امتیاز را به داوطلبان میدهد که کلاس هایشان حدالامکان در روزهای پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست و همچنین شانس قبولی داوطلبان شاغل برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بیشتر می باشد و در واقع داوطلبان در صورت استفاده از سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی میتوانند از شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی بهره مند شوند.

در دانشگاه دادگستری كل استان تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد كه در یكی از واحدهای قضایی اعم از دادسرا، محاكم دادگستری، دیوان عالی كشور، دیوان عدالت اداری، سازمان تعزیرات حكومتی وزارت دادگستری، شوراهای حل اختلاف، حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه، واحدهای ستادی و سازمان های وابسته به قوه قضاییه، كانون كارشناسان، ضابطین عام و خاص، سایر دستگاه های اجرایی و شركت ها اعم از دولتی و غیردولتی، موسسات عمومی غیردولتی و نهادهای انقلابی در حرفه منطبق با رشته انتخابی حداقل یك سال كار مرتبط داشته و مشغول به كار باشد.

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران

پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران با در دست داشتن مدارک زیر میتوانند به دانشگاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین پذیرفته شدگان مرکز علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران در مقطع کاردانی و کارشناسی بایستی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه ، مدارک داوطلبی خود را از طریق ورود به سامانه هم آوا اسکن نمایند. همچنین پرداخت شهریه و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران نیز از طریق سامانه هم آوا می باشد.

مدارک مورد نیاز :

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کاردانی و اصل مدرک فوق دیپلم و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته

5- دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرك نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

آدرس مرکز علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران : تهران – خیابان آزادی -نرسیده به میدان آزادی(شرق به غرب)- بلوار شهید عزیزی- خیابان شهید سلطان محمدی – کوچه ولیعصرشمالی- پلاک ۱۰

مشاوره تخصصی ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت 9099071375

تماس از استان تهران با تلفن ثابت 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

آدرس مرکز علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران

آدرس مرکز علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

آدرس مرکز علمی کاربردی دادگستری كل استان تهران

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل